nasiona marihuany

Canna Boost, PK13/14, Cannazym

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Wkrótce kolejny zbiór, ale juz widać ze do grama z vata napewno bedzie brakowac. MAm pytania co do Canna Boost i PK13/14.

1. Czy lejecie Canna Boost smialo nawet te 40ml/10L jak podaje producent w pozniejszej fazie ?? Ja trzymam sie tych początkowych 20ml/10L wody. Moze niepotrzebnie i powinienem zwiekszyc.

2. PK 13/14

Wg producenta nalezy podawac w 5-6tyg FLO gdy kwiaty lub owoce nabieraja objętosci. JAk to jest w Waszym przypadku ?? ILe lejecie ? Słyszałem, ze to bardzo silny nawoz i nie nalezy przesadzac by nie popalic roslin. Ja osobiscie daje 1 -30% i drugi raz max 50% zalecanej dawki. Moze jednak tez lepiej nalać te 100% I kiedy zaczynacie dodwawac PK13/14 ?? Lejecie przez tydzien czy dluzej ??
Zawsze uzywam ziemi Canna Professional bez "plusa" ! Bardzo prosze o pomoc bo chcialbym zbierac wiecej chociaz 0.75 z wata

3. Cannazym

Stosujecie go w ogóle ?? Wszystko u mnie szlo idealnie do okolo 40 dnia i nagle sie spiepszylo. Powodów moze byc wiele ale kilka dni przed pogorszeniem sie roslinki dostały pierwsza dawke Cannazymu. Wiadomo, ze ziemia Canna bez + tez ma nawozow w sobie na okolo 6-7 tygodni.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
nie znam odp na twoje pytanie ale jeśli chodzi o lanie specyfików dla roślin to jest to kwestia indywidualna zapotrzebowania każdej rośliny , jedne to zaakceptują inne będą miały problemy
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Wg IONIC PK boost podajesz co 7-8 dni w ilości 1ml na litr

Ja przez około półtora tygodnia lałem co drugie podlanie i nie przypaliło. Podlewam co 3-4 dni więc wychodzi na to że pk poszło w tym czasie ~2-3 razy
IMG_20211201_162642.jpg

IMG_20211201_162624.jpg
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Canna boost jak na ulotce Czasami plus 0.5ml/ l Pk tak raz na dwa tygodnie tylko z canna boost bez terra flores. Tego co kolega wy
zej pokazał to nie używałem , jakoś mam zaufanie do canna. Generalnie to tak na oko. Jak coś za dużo to daje sama wodę i przechodzi. Ja dawkuje na butle 1.5l . ostatni grow 230 suchego z 4. Zapas na rok.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Canna boost jak na ulotce Czasami plus 0.5ml/ l Pk tak raz na dwa tygodnie tylko z canna boost bez terra flores. Tego co kolega wy
zej pokazał to nie używałem , jakoś mam zaufanie do canna. Generalnie to tak na oko. Jak coś za dużo to daje sama wodę i przechodzi. Ja dawkuje na butle 1.5l . ostatni grow 230 suchego z 4. Zapas na rok.
Łączysz PK 13/14 z Canna Boost podczas jednego podlania, ale Terra Flores oddzielnie ?? czy w ogole nie uzywasz Terra Flores. Jaka ziemia ?
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Łączysz PK 13/14 z Canna Boost podczas jednego podlania, ale Terra Flores oddzielnie ?? czy w ogole nie uzywasz Terra Flores. Jaka ziemia ?
Pk tak jak na ulotce, przez tydzień łączone z boost i cal mag. Później wracam do flores+cal+ boost
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
nawozy podaje sie roślinie kiedy tego potrzebuje a nie tak jak napisane jest na ulotce, ludzie tego nie mogą pojąć
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Ok Unikac mieszania PK13/14 z Terra Flores.... a czy zalecane jest łączenie z Rhizotonic ?? i Canna Boost ? czyli 3w1 ?
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Yoł, pare lat leciałem na cannie, boosta możesz śmiało lać 4ml/l ale imho róznica prawie żadna do proporcji 2ml/l. Pamiętaj, że producentowi zależy, żebyś jak najczęściej kupował nawozy. Pk lałem zazwyczaj szybciej, nie 5-6 tydzień, tylko jakoś od 4 zaczynałem jak zahamowały ze wzrostem i zaczynały nabierać masy, 3-4 podlania z pk i odstawiałem. Możesz mieszać wszystkie nawozy od canny ze sobą, często w pierwszych tygodniach flo zdarzyło mi się dorzucić nawóz na wega jak rośliny zbladły. Najlepiej chyba sprawdził mi się system: nawozy / woda, z tym że jak podlewałem z żarciem, to bez cannazymu, za to dodawałem go do wody. Czyli przykładowo: flores, pk, boost na podlanie, później sama woda + cannazym. Nie sądzę, żeby miało to jakiekolwiek znaczenie, ale kiedyś podglądnąłem u kogoś w relce taki system i mi się sprawdził. Mieszałem je też z AN, i był luz.
Dawkowanie pk masz takie jak należy, zawsze zaczynałem od 50%, nie warto lać z bomby 100% bo łatwo nim popalić planty. Też pare lat korzystałem z tej ziemi, ale wk***iające stało się co projekt zamawiać palete ziemi, nie mówiąc już że przypałowo to wygląda.
Teraz wystarcza mi ziemia z ogrodniczego, 6pln/20L, trochę perlitu dorzucam i rosną tak samo jak w allmixach, czy tych terra +.
Żarcia w ziemi od canny jest na jakieś 3-4 tygodnie z tego co zauważyłem, więc cena jest mocno wyboostowana w porównaniu do zwykłych sklepówek, bez dodatku perlitu.
I jak wyżej, nie ma co sztywno trzymać się etykiet z nawozami, musisz nauczyć się rozpoznawać kiedy roślina w ogóle ma zapotrzebowanie na pierwiastki, czasami trafią się lowfeedery co po 2 dawce koksów pod rząd już popali, teraz mam takie żarłoki że 3 raz z rzędu dostają żarcie i dalej im mało, także na to też weź poprawkę.
Powodzonka i życzę g/w!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół