nasiona marihuany

Cannabis flos AURORA THC 20% - LA Confidential

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Wątek poświęcony doświadczeniom, opiniom o dostępnym na polskim rynku produkcie Aurory

Cannabis flos AURORA DEUTSCHLAND GmbH THC 20%, CBD 1% jest drugim dostępnym w Polsce specyfikiem medycznej marihuany firmy Aurora. Jest to susz konopi indyjskich należących do podgatunku indica. Suche kwiatostany są ciemnozielone, o zbitej konsystencji i dużej gęstości. Profil terpenowy powoduje, że genetyka ta posiada mocne właściwości relaksujące, przeciwlękowe i nasenne. Silnie wzmaga apetyt, zmniejsza natężenie mięśniowe, działa przeciwbólowo. Głównie zalecana w przypadku utraty masy ciała i wyniszczeniu, zaburzeniach lękowych, depresyjnych, braku snu. Terpeny obecne w tej genetyce: pinen i kariofilen mają działanie przeciwzapalne, więc jest ona również polecana w terapii bólu spowodowanego ciągłymi stanami zapalnymi. Znajduje także wykorzystanie w chorobie Leśniowskiego-Crohna oraz we wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego. Ze względu na profil działania zalecana jest do terapii w godzinach popołudniowych oraz nocnych. Odmianą odpowiadającą profilem terpenowym jest szczep LA Confidential. Jak sama nazwa wskazuje, pochodzi ze słonecznych kalifornijskich upraw. Jest to odmiana szczególnie ceniona przez Snoop Dogga i członków zespołu Cypress Hill – co samo w sobie wydaje się być najlepszą rekomendacją.
źródło: greendoctor.pl
więcej: https://www.stonerchef.pl/aurora-pedanios-20-1-l-a-confidential-opis-i-recenzja-odmiany/
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

lunesco

Member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
15
Buchów
3
Na ból aurora może być, chociaż faktycznie działa lepiej jak się regularnie spożywa aurore, wtedy uśmierza ból na dłużej. Jak to indica, trochę przymula, więc się bierze na noc. Większość opisu u mnie się zgadza, aczkolwiek od dłuższego czasu nie mam efektu gastrówy, w ogóle. Co więcej, w moim przypadku nie działa przeciwlękowo. Smak mi ciężko określić, ale całkiem przyjemny. Trochę jak jakiś płyn do garów o smaku owocowym :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

pozitiv

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2022
Postów
249
Buchów
1,082
Wszystko się zgadza - jednak ja jak tego więcej "użyje" to jest torpeda i działa pobudzająco.
 

pozitiv

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2022
Postów
249
Buchów
1,082
No ja raczej takie małe ilości, 0.08-0.12g
Sprecyzujesz jaka to większa ilość? Może popróbuję xd
To dobrze, że małe - tak lepiej.
Wieksza ilość ? oszczedzając np. 3-5g na dzień. Jakbym mógł to 10-20g na dzień. Czasem też nic.
Tzn. taka u mnie dawka terapeutyczna aby uzyskać pełny efekt.
 
Ostatnia edycja:

adithc

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2012
Postów
11
Buchów
2
Też przyznaje, że mniejsza ilość z vapo lekko przymula ale jak już poszedł blant na 2 osoby to ryj się nie zamyka. Odmiana Aurora, dla mnie osobiście świetna.
 
U

Usunięty 84647

Guest
Również mogę pochwalić Aurorę. Świetnie relaksuje i odpręża,potrafi dobrze przybić do łóżka,jak i również pobudzić do działania.
 

Lavrokh

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2023
Postów
6
Buchów
1
Witam, wiadomo może kiedy można spodziewać się dostawy Aurory do aptek? Pzdr
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Aurora 20 ma się pojawić w aptekach w okolicach połowy maja.
 

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
70
Buchów
6
Na razie najlepszy susz jaki paliłem, a palilem 3 rodzaje, mój subiektywny ranking.

1) Aurora 20
2) Red no 2
3) Master Kush

Mam nadzieje, że Gorilla Glue będzie rozk***iaczem xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół