nasiona marihuany

Cannabis Flos S-Lab 18% THC - Pink Kush

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 84647

Guest
Powiedzcie proszę jak ten s lab ma się do Aurory 20? I który z nich rzeczywiście najlepszy? Dzis w aptece powiedzieli mi właśnie,że mają odmianę gsc i jest to podobno biały kruk. Jak to ma się w praktyce?
Powiedzieli również o jakiejś nowości tilray,podobno blubbery...
Do tej pory próbowałem Aurorę 20 oraz conopy growth i zdecydowanie Aurora bardziej mi przypadła do gustu. Growth gryzł w gardło,był trochę jak czekolada no i działanie według mnie słabsze.
 

MangoOK

New member
Rejestracja
Lut 27, 2023
Postów
1
Buchów
2
Kupiłem dzisiaj Mango, wcześniej paliłem Aurore 22. Oceniam Mango lepiej niż Aurore 22. Polecam, swietne, rozluzniajace dzialanie, dobry humor i pozytywne myslenie. Aurora 22 nie byla taka wesola. W aptece wydzielili mi 10 g, zaplacilem 515 zł.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Kupiłem dzisiaj Mango, wcześniej paliłem Aurore 22. Oceniam Mango lepiej niż Aurore 22. Polecam, swietne, rozluzniajace dzialanie, dobry humor i pozytywne myslenie. Aurora 22 nie byla taka wesola. W aptece wydzielili mi 10 g, zaplacilem 515 zł.
Też kupiłem z 2 tygodnie temu Mango, a Aurore miałem ponad rok temu 20 i 22, i to mango zdecydowanie lepsze, bynajmniej super jak dla mnie na noc na bezsenność, daje totalny spokój, wycisza, nie ryje, nie ma gastrówy, i nie pobudza. Z tego co próbowałem to s-lab 18 (mango) i red no 2(lemon skunk) to topka dla mnie na chwilę obecną z tych aptecznych kwiatów.
15G:
s-lab-18-thc-apteka.png
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Obecnie już pod tą nazwą było sprzedawanych 5 odmian: Pink Kush, Mango, Girl Scout Cookies (indici) Jack Herer (hybryda) i teraz wchodzi Master Kush też indyjka.
Najprawdopodobniej w aptekach dostępne są tylko dwie ostatnie - JH i MK
 

ziomdjadecksa

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2011
Postów
57
Buchów
2
Kupiłem wczoraj wieczorem Pink Kush. PRZEWAŻYŁEM z przyzwyczajenia, bo kto kupował na "ulicy" ten się w cyrku nie śmieje. 😂 W każdym razie dzisiaj próbuję. W sam raz na leżenie na kanapie i oglądanie filmów National Geographic. Nic innego się nie chce robić. Można spokojnie poleżeć, pomyśleć. Świetnie relaksuje i odpręża. No i jeść się chce niesamowicie. Zapach suszu jak z typowego outdoora bez curringu. Jak spod "polskiej cmurki" 😄
 

hwdpjp100pro

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2016
Postów
120
Buchów
292
Nie polecam Jack Herer, niedziałające siano, szkoda pieniędzy...
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
W tym tygodniu wjeżdżają nowe odmiany pod nazwą S-Lab 18:
Konkretną odmianę można rozpoznać po literach w numerze partii z tyłu opakowania. Licząć GSC, które niby było jednorazową dostawą pod tą nazwą sprzedawanych jest już 9 odmian, często o zasadniczo odmiennej genetyce i działaniu.

  • Pink Kush (litery PK) indica
  • Mango (MG) - indica
  • Girl Scout Cookies (GSC) – zbilansowana hybryda.
  • Jack Herer - hybryda o przewadze genów sativa litery JH
  • Master Kush (MK) - indica o działaniu nasennym
  • Black Tuna (BT) – hybryda z przewagą sativa
  • Jean Guy (JG) zbilansowana hybryda
  • Headband – hybryda z przewagą sativa
  • Sour Diesel (SD) - sativa
 

TobiasRieper

New member
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3
Buchów
0
Witam.

Pierwszy raz chcę skorzystać z tego rodzaju pomocy. Podobno ta odmiana jest bardzo kiepskiej jakości, ma bardzo złe opinie w większości.
Stąd moje wątpliwości. Mam przepisaną właśnie tę ale zastanawiam się nad korektą recepty, na coś innego.

Może coś z większą ilością cbd? Głównie potrzebuję tego na depresję.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
Witaj, to Bing. Nie jestem lekarzem ani specjalistą od marihuany, więc nie mogę udzielać żadnych porad medycznych ani rekomendować żadnych szczepów marihuany jako leków na depresję. Jednak znalazłem kilka źródeł, które sugerują, że niektóre szczepy marihuany mogą pomóc w łagodzeniu objawów depresji u niektórych osób. Według tych źródeł, najlepsze szczepy marihuany na depresję to te, które mają wysoką zawartość terpenu limonen, który ma właściwości antydepresyjne i pobudzające12. Z listy, którą podałeś, wygląda na to, że Jack Herer (JH) i Sour Diesel (SD) są szczepami z wysoką zawartością limonen3. Oba są hybrydami z przewagą sativy, które mogą podnieść nastrój i zwiększyć energię. Jednak należy pamiętać, że reakcja na marihuanę jest bardzo indywidualna i zależy od wielu czynników, takich jak dawka, tolerancja, metoda spożycia i stan psychiczny. Dlatego zawsze należy zachować ostrożność i konsultować się z lekarzem przed użyciem marihuany w celach leczniczych.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
SD może i ma sporo limonenu ale nie ten apteczny. Akurat wczoraj go próbowałem, szału nie ma. Jak każdy apteczny susz jest stary - minimum rok od ścinki, a może i ze 2.
 

TobiasRieper

New member
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3
Buchów
0
Może wyjdę na idiotę, ale czy nie ma innej formy spożycia tegoż suszu niż waporyzacja? Na przykład w jedzeniu?
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Może wyjdę na idiotę, ale czy nie ma innej formy spożycia tegoż suszu niż waporyzacja? Na przykład w jedzeniu?
Teoretycznie jest możliwe robienie wypieków, olejków etc. Teoretycznie prawnie takie przerabianie leków może być nielegalne.

Są za to dostępne postaci doustne w aptekach: https://greendoctor.pl/blog/leki-recepturowe-wytwarzane-z-suszu-konopi-olejek-doustny/ , niektóre apteki wytwarzają także czopki z THC, ale to już dla koneserów

są też ekstrakty do waporyzacji zawierające 40-80% THC
 

TobiasRieper

New member
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3
Buchów
0
Teoretycznie jest możliwe robienie wypieków, olejków etc. Teoretycznie prawnie takie przerabianie leków może być nielegalne.

Są za to dostępne postaci doustne w aptekach: https://greendoctor.pl/blog/leki-recepturowe-wytwarzane-z-suszu-konopi-olejek-doustny/ , niektóre apteki wytwarzają także czopki z THC, ale to już dla koneserów

są też ekstrakty do waporyzacji zawierające 40-80% THC
Chodzi mi żeby nie przyjmować drogą wziewną, mam pewne obawy co płuc i też nie wiem czy ta forma mi się spodoba, poza tym muszę kupić vaporyzator i szkoda wydatku tylko po to aby się przekonać, że to nie dla mnie. Pytałem w aptece i twierdzono, że nie można, ale pytanie czy jest to możliwe technicznie, przecież ten susz niczym się nie różni od mariuhuany czarnorynkowej? Byłoby to łatwiejsze dla mnie, tak sądzę.
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Chodzi mi żeby nie przyjmować drogą wziewną, mam pewne obawy co płuc i też nie wiem czy ta forma mi się spodoba, poza tym muszę kupić vaporyzator i szkoda wydatku tylko po to aby się przekonać, że to nie dla mnie. Pytałem w aptece i twierdzono, że nie można, ale pytanie czy jest to możliwe technicznie, przecież ten susz niczym się nie różni od mariuhuany czarnorynkowej? Byłoby to łatwiejsze dla mnie, tak sądzę.
https://www.bonappetit.com/story/a-beginners-guide-to-making-weed-butter :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół