nasiona marihuany

Cannabis sęp ! znacie ten typ koleszki ?

Wyszukiwarka Forumowa:

DziadBorowy

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
118
Buchów
1
sumując część waszych wypowiedzi to mi się od pierwszych postów h*j w trąbke zwija ! ku**a ! jak można być takim sępem ******m, gdy ktoś chce to jasne że daje zapalić bo to mnie nie zbawi, "wydatek" z rzędu 1 zł max. Trzymanie lub nie trzymanie dumu w płucach ? nie widziałem nigdy różnicy nawet na hyperrealu kiedyś wyczytałem art. że to jest mit a trzymanie dymu niszczy płuca. Wnioskując zanim kogoś oskarżycie pierw sami się zastanówcie nad sobą i współczucia za kolesiów:lol3:
 

Szczepan

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2007
Postów
399
Buchów
6
Cannabis sęp

Być może mit o trzymaniu dymu w płucach bierze się z tego ,że czym dłużej trzymasz dym tym mniej tlenu masz w płucach.Spróbuj sobie wziąć bucha i wybiec kilka schodów do góry to aż Cię zamroczy.
 

jaggmaster

Member
Rejestracja
Sie 2, 2008
Postów
15
Buchów
0
Opowiem wam taką historię.

Jadę sobie kiedyś autem i widzę na wylotówce pewnego miasta kolesia, Z reguły biorę tylko dobrze wykształcone panie na stopa ale żal mi się chłopaka zrobiło bo zaczynało padać i słońce zachodziło wiec go wziołem. Widzę że spoko koleżka, włączyłem więc muzyczkę K44 akurat miałem w radyjku. Na dźwięk pierwszych nut koleżka pyta się czy czasem bakam - więc ja mu na to że tak. Mówie mu z nieba mi spadłeś bo właśnie szukam jakiegos palenia. On mi mówi, że jak go zawiozę do rodzinnej wioski to popyta kolegi. Zawiozłem, popytał. Mówie mu że mam przy sobie 50 zł i że za tyle chcę kupić ( na nasze lokalne warunki to powinno być 1,5 grama). Oczywisie koleżka trzyma się wszelkich zasad konspiracyjnych tzn bierze ode mnie kasę i znika gdzies za rogiem. Zostawił mi plecak "w zastaw". Wraca za 20 mi z workiem czegoś dziwnego w sypkiej postaci - zielony proszek o zapachu marii. Dawno takiego palenia nie widziałem, ale co tam - jak sie nie ma co się lubi... Wszystko byłoby spoko gdyby nie dwa fakty:
Materiału było może trochę więcej niż 0,5 grama i to jeszcze w proszku więc nie wiadomo co to jest. Koleś zainkasował 50 zł ile z tego wzioł dla siebie nie wiem. Na koniec oczywiście chciał, żebym się z nim podzielił. Normalnie nie chciał wyjść z auta, był tak namolny, że w końcy odpaliłem mu trochę bo już nie mogłem znieść tego marudzenia.
Gdyby uczciwie mnie potraktował i przytargał od kumpla dobre palenie - brałbym on niego częściej - szukałem stałego dostawcy. A tak mam go w dupie. Ot i marketing po polsku :)
 

pudi91

Member
Rejestracja
Sie 5, 2008
Postów
10
Buchów
0
Znam parę takich ziomów, ba nawet z takimi "paliłem".
Raz z dwoma kumplami poszliśmy palić haszyk z wiadra no i się do nas przystawił jeden ziooom i tak za nami latał. Tak więc nasypaliśmy haszu na sreberko i palimy.
Po ok.10 minutach została nam ostatnia butla no i kolo mówi czy może sobie raz pociągnąć...
-OK bierz...

Kolo obrócił butelkę i cały hasz wyleciał ze sreberka. Było ciemno a my staliśmy na trawie więc już nie było co szukać, po całej akcji się troche na tego durnia wkur***!
 

cannabi5

Banned
Rejestracja
Sty 9, 2009
Postów
38
Buchów
0
u nas tez jest pełno takich ludzi tylko by na sepa palili!!! jak masz palenie to wielcy koledzy jak nie masz to nawet sie do ciebie nie odezwie zawsze robie tak -palisz.? składasz sie?on tak... a ja mu nato a masz kase??? nie ... to ja mu to sie ku**a nieodzywaj!!! chamsko trzeba bo ku**a niebede codziennie wykarmiał tych zuli!! co FrajeRa sobie znaleźli !!! PRECZ Z METODA NA ZULA!!
 

Grander

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2009
Postów
83
Buchów
0
To widze fajnych macie ziomali skoro takie ciotki ja mam taką wiarke że by was przepalili jescze :D:D
 

ziomek200001

Member
Rejestracja
Lis 25, 2008
Postów
18
Buchów
0
standardowe zacofanie polskich cponow ja nwet nie poruszam z debilami temtow na temat ziola, a jak juz to gadam z ludzmi ktorzy cos nieco widza o tym albo chociaz sa chetni sie dowiedziec
poprostu szkoda slow i nerwow na takich idiotow
pozdr.

Bo dla takich ludzi są 3 rodzaje palenia Chemik,natura i jesli nie kopie to majeranek:lol3::spalony:
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Ojj znam jedną taką osóbke która to lubi wcisnąć swój pysk do palenia...zakładając z góry że zapomniał ze sobą siana i podrzuci je zaraz po tym jak spali się z nim joint'a szkoda takiego łepka...
 

TERRORIST

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2009
Postów
285
Buchów
0
Znam takiego 1 gdzie tylko jest okazja tam i on .Oczywiscie zawsze brak kasy ty stawiałeś nastepnym razem ja ci postawie wiec looz - najbardziej znany tekst . :spalony:
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
jak nie stawia to takiego sk***ysyna w łeb....... boże ludzie to nie mają wstydu albo chyba tacy głupi są .....
 
0

00000000001

Guest
Lata temu kiedy to zaczynaliśmy przygodę z MJ mieliśmy ziomka co nigdy kasy nie miał ale czasem chociaż załatwił. Jednak trzeba było chama pilnować bo jak grudę kruszył to kawałeczki pod swoje długie paznokcie zatykał i nas okradał.

Raz było tak, że się nie składał ale na "melinie" gdzie siedzieliśmy był z nami.
Każdy miał przewidziane po 2 bongosy. On się nie zrzucał ale i tak dostał od nas 1 bonga. Jak wszystko skopcone zostało to rzekł nam wszystkim "Wychujaliście mnie".

Co za gostek.
Teraz już się ekipa porozpadała bośmy starzy już.
Wszyscy mają przynajmniej po ćwierć wieku.
 

Darky

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
107
Buchów
0
No, od takich extreme żydów lepiej trzymać się z daleka. Rozumiem, jak się pali z jakimś dobrym ziomkiem to o kase się kłócić nie ładnie, ale jak ci wejdzie na chate jakiś wiochmen i jeszcze po chamsku kmini to drugi raz lepiej go juz nie wpuszczać.
 

narkoman

Member
Rejestracja
Sty 7, 2009
Postów
7
Buchów
0
Widać u wszystkich standardowo pełno sk***ysynów i złodziej.

Opowiem teraz pewna historie o jednym natrętnym sepie który nigdy ale to przenigdy nie daje/zrzuca się na pojar a o czestowaniu to można zapomnieć.

Był to dość mroźny dzień kiedy zakupiliśmy z ziomkiem 2g dobrego stuffu. Poszliśmy na nasza stale miejscowe gdzie zazwyczaj palimy. Po spaleniu pierwszego blanta <shiza>kumpel wpadł na pomysł aby w dill-packa po gandzi wsadzić kawałek ciemnej czekolady i poczęstować kogoś super dobrym haszem :) Jak powiedział tak zrobiliśmy.

Zaczęliśmy bić rurkę i nagle z za krzaków wychodzi ON ! No to odrazu spojrzałem się na kolegę on na mnie i banan na ryju ,już wiedział o co chodzi :p Podszedł do nas , usiadł a my już palimy , podajemy mu szkło , pali...
Po spaleniu 2 rurek wyciągnąłem z kieszeni ''hasz'' i mowie do kolegi ''Spalimy go teraz czy może wieczorem z innymi ?'' On na to ze możemy się wstrzymać. Sep odrazu mokro w gaciach ze zobaczył tkw ''haszysz'' Odrazu się podniósł i powiedział ze on by chciał to zapalić bo nigdy nie palił. Ja na to odparłem no dobra niech ci będzie. Dałem mu do reki dill-packa żeby sobie powąchał. Była chwila niepewności ale nie zczaił się pewnie dlatego ze tyta ***ała pojarem. Odwróciłem sie żeby skręcić bata a kumpel odwracał uwagę sępa. Po skręceniu gibona w tępię expresowym podałem mu i mowie ODPALAJ. (Nie było tam tego dużo może 1/3 tabliczki)

Wiec odpalił po pewnej chwili zobaczyłem ze czekolada zaczyna się topić. Przechwyciłem go szybko zacząłem zdmuchiwać popiół. Próbowałem wziąść bucha żeby się nie zaciągać ale niestety koles sie na mnie gapił jak na nie wiem co. Wiec musiałem się zaciągnąć ! (Ale nie smakowało najgorzej wydaje mi sie ze czułem troche posmak zioła) Odrazu podałem dalej...Zdmuchując odrazu popiół. Następnie przechwycił ziomek trzymając w ręce chwile żeby grac na zwoloke. Wziął 2 małe buszki i podał dalej. Patrzyliśmy się na siebie ja już czułem ze zaraz wybuchne śmiechem i musiałem jakoś to powstrzymać. Powiedziałem ze ide sie odlac i nie musza na mnie czekac. Jak przyszedłem ''blant'' już był spalony o ile to można tak nazwać. Oczywiscie nie obeszlo sie bez jego komentarzy i podziekowan ze go poczestowalismy. :harvest:
 
K

Kornel

Guest
Znaczy co on miał jedno oko i jakiś zespół dałna czy jak ? Inaczej taka akcja by nie przeszłą.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół