nasiona marihuany

Cannabis sęp ! znacie ten typ koleszki ?

Wyszukiwarka Forumowa:

UseRSppC

Member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
24
Buchów
0
Lepsze to niż jakby się chciał wpie****ić w kolejkę... Swoją drogą niektórzy poprostu nie dojrzali do tego by obcować z ganją, albo są na to zbyt pazerni. Jarać też trzeba umieć.
Nie chce mi się rozpisywać na ten temat (wiecie, I'm stoned :p), ale nieraz sie spotyka takich cwaniaczków za dyche, którzy nigdy się nie zrzucą, a zawsze by jarali. Znam takiego chłopa który kiedyś sie zrzucał normalnie, chociaż zawsze dawał troche mniej niż inni. Teraz zawsze jak sie zrzuci to chce z nami zajarać, i jeszcze dostać do kieszeni np. tego dżisa czy połówkę za którą się zrzucił.. Po prostu żal takich ludzi.
Pozatym nie widzę problemu w tym że większa część ludzi na forum nie jest jeszcze pełnoletnia - tym lepiej dla nich - mają inną klasyfikację karną :p

Pozdro!
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
UseRSppC napisał:
Pozatym nie widzę problemu w tym że większa część ludzi na forum nie jest jeszcze pełnoletnia - tym lepiej dla nich - mają inną klasyfikację karną

prawie, bo juz od 17 jestes karany jako pelnoletni
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Tak to powiem wam że u mnie są typy którzy są na tyle po***ani że podbijają i chcą się zrzucać, to my no ch*j niech stracimy ale akurat brakowało no to poszliśmy po calaczka palimy spaliliśmy 2 gały na 4 i idziemy pochodzić :D i tak jak napisał ( już nie pamiętam kto ;] ) typ uparł sie że on będzie stuff trzymał w kieszeni i słuchajcie idziemy tak i jadą psy patrolówką a ten debil wy***ał reszte stuffu i roz***ał lufke o chodnik a że było chyba 2 w nocy to gdzie zakupić szkło ale co sie okzało stuff był otwarty ( pewnie ch*j watował ręką w kieszeni :/ ) i wszystko się wysypało. zaj***ć takich :/ co to nie oni a widząc jadący radiowóz wielka panika ;/. Pozdro
 

rudy

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
70
Buchów
0
mam kumpla na ktorego podczas jarania mowimy 'cpun jednego bucha' poniewaz chocby mial sie zrzygac i tak nie odmowi :pl: raz bylo tak ze bylismy na dzialce i spalismy w przyczepach i namiotach i siedzielismy przy ognisku a on nagle wstaje i mowi ja ide spac, patrze na zegarek a tam 23:12 :scratch: mowie cos tu nie gra, okazalo sie ze zjaral bongo sam bo bal sie ze bedziemy bez niego jarac :albino: :scratch:
 
B

blancik

Guest
Ja takich nazywam SZCZURAMI, pojary pierd....
Ich jest coraz więcej-gówno z pod siebie by żdzarli byle tylko dostać buszka, a cukrują do tego nieraz tak ze az serce się kraja
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
ale najlepsze jest to że prawie za każdym razem jak się takiemu daje bucha a potem ty niemasz a on ma to z regół mówi że nieda rady bucha bo ma mało czy cos takiego to jest poprostu żałosne.
 
M

misty1

Guest
Sqnsument napisał:
Normalnie jak czytam post wyżej to odrazu mam wrażenie , że większość tu to są dzieci.
no jakieś złamy z gimnazjum tez mi sie w oko zapadło:p
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
To, że ku**a wielu ludzi jest z gimnazjum fakt iż połowa to kretyni i niedorozwoje ale popatrzcie na starszych tez zachowują się jak oni ....ale popatrzcie na reszte tych z gimnazjum ...są mądrzejsi niż nie jeden 18-latek więc przestańcie pier***ić że wiek między 15(16) rokiem życia a 18 jest duzy bo to i tak h*j z tego wywnioskujecie (patrzac na wiek) Tyle na ten temat....a żeby nie było offtopa to znam kolesia, który jest rok młodszy ode mnie i ciągle z nami pali ...ani razu się nie składał ani razu nie postawił a gdy z nim nie zapalimy to się obrazi jak kobitka i jednym zdaniem to ujmując to tak jak w temacie "***any pie****ony cannabis sęp"
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Grower napisał:
a gdy z nim nie zapalimy to się obrazi jak kobitka
i je**c go niech sobie obrazony siedzi
unas jest taki co sie kilka razy zrzucił ale w wiekszosci cannabis sęp
jak sie znami spali to zawsze odpie****a chój wie co mówi ze idzie do domu
zbakany ze nic na oczy prawie niewidzi poprostu pewny przypał boje sie ze nas wpie****i ale jak juz idziemy palic i on sie zanami szweja to az misz poprostu szkoda mu niedac tak patrzy jak jaramy jak by miał wzrokiem lufe zjesc i wtedy ja ulegam i juz mu daje wiedząc ze popełniam błąd
 
D

delete

Guest
U mnie są same canabis sępy... >.<
Wiara która cieżko z kasą nie ma, a na mnie żeruje bo twierdzi że ejstem bogaty niby... >.< Tylko jeden ziomek jest dobry, zadko sie skłąda bo naprawdę nie ma. Ale przynajmniej jak ma to poczęstuje czy coś, a reszta tych sępów ***anych to masakra... >.< tak sie o lufke bija ze potrafią się na cie pobic za to ze do nich kolejka nie doszła, a nawet 1grosza nie dali za to.... >.<
Wczoraj koles sie zucal, ze mamy mu dac bo on dał 5zł i chce sie spalic, bo mugł se za to kupic nalewke... żal mi takich ludzi...
a na tematy jak chodowac nawet z nim nie gadam.. Kiedys koels podlał marysie korącą cherbatą, bo mu ktoś powiedizł ze będzie mocniejsza... żal mi tych ludzi... Mam tylko 2 naprawde fajnych ludzi... Ale jeden sie wyporowadził i mieszka 110km odemnie i widze sie 2 razy na rok, a drógi alkocholu nie pije bo nie ma 18lat... ; ( no i co poradzic

Przypomniało mi się jeszcze cos...
Sobota, kupiłem se 1g... Zaraz telefony czemu z nimi nie poale etc... ja ze nie pale dzisj, to moje, odwalcie sie, oni ze ejstem skąpy etc i wogle... zachiwle dzownk do drzwi, przybiegli !! ja zonk, co za sępy je** se myśle, i mówia odpalaj lufke, jutro idizmey jarac to Ci damy... spaliłęmz nimi, chyab z 7 ich było i nikt nic nie poczół a 2 nie umiało się zaciągać ; \ na ten drógi dzien co mieli jarac dzownia po mnie i "Elo, idzesz z nami? " ja no dobra, ide a oni żebym wzioł hajs.. ja ze ku**a nie mam, bo mnie wczoraj o***aliscie, a oni ze jak nie mam hajsu to nie ide.. >.< i teraz juz w ole nie palic niz poalic z nimi, bo z nimi zawsze mam bad tripa.. >.< nie iwem czy si eodezwac, zbey nie zostac zjechany, ze chodowałem ganje w boxe, a nie na parapecie etc...
 

Pedro

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
129
Buchów
0
@Ghonox - współczuję.
Żal - takie towarzystwo...
U nas zawsze jest, kto ile może dać - czasami niektórzy nie mają ale za kilka dni oni właśnie wykładają hajsiwo i jest git.
Może pora poszukać normalne towarzystwo :> ?!
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
To niezle macie z tymi sepami. U mnie w miescie jak maja to sami czestuja, nei wazne czy jarasz czy nie( ale nie wszysccy, istnieja tez takie cioty co tez sie o bucha by bili). Co do gadania na temat uprawy to jedni cos wiedza - ci bardziej rozgarnieci a drudzy nie - gadaja mi o podlewaniu mlekiem i do tego pouczaja zeby meskie od zenskich odsunac bo sie zapyli, heh. :]
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
to po co z takimi grzbietami sie zadajecie? takich trzeba odpulac
raz palilem z takim chlopem,teraz mowie na niego zelazne puco bo pierwszy raz z nim paliem,nabilem jedno szklo i pytam jak tam spalony a on ze lipa a widze ze nawalony! i jeszcze do mnie przybij!
 

gomeS

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2006
Postów
64
Buchów
0
VERSACZ napisał:
to po co z takimi grzbietami sie zadajecie? takich trzeba odpulac
raz palilem z takim chlopem,teraz mowie na niego zelazne puco bo pierwszy raz z nim paliem,nabilem jedno szklo i pytam jak tam spalony a on ze lipa a widze ze nawalony! i jeszcze do mnie przybij!

nie cierpie jak ktos kto sie zjara proboje udawac ze nie jest zjarany czy cos w tym stylu :)
przecież to o to chodzi zeby sie zbombic :)
 

Jamal

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
51
Buchów
0
Ghonox napisał:
zachiwle dzownk do drzwi
Znam to swietnie... Pewnego razu kupilem 5 sztu, dzien wczesniej powiedzalem o tym kumplowi (nie pali ale jest w temacie) wracam do domu, i widze ze juz stoi typ pod klatka (brat tego kumpla co mu powiedzalem) i pyta czy mam buchem poczestowac bo go cisnie, mowie ze jak cos to zuta i palimy. ok dal 7 blach i powiedzal ze zaraz wpadnie. 30minut pozniej slysze dzwonek otwieram a tam stoi ten typ z dziewczyna i jakimis 2 typkami ktorych nei znam. Siedzimy sobie w pokoju i typek mowi czy jaramy, wiec wyjmuje poloweczke i po spaleniu (wszycy jarali) all lekko skopceni, jest wesolo itp nagle typ wybija i mowi ze musi isc juz do domu i mam mu dac te cwiartke co za nia zaplacil o_O przeciesz ja spalilismy a on na to "to oni spalili ja nawet sie nie zjaralem" a oczka jak szparki. Je**c sepy. pozdro dla prawdziwych palaczy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół