nasiona marihuany

Cannabis Salve oraz Sleep Juice. Maść konopna oraz produkt usypiający AIDS. Jedyne takie informacje na forum. CBD Polska

Wyszukiwarka Forumowa:

cbdpolska

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2015
Postów
68
Buchów
0
Cannabis Salve

This salve was developed as an arthritis balm and skin cream. It is good for joint and muscle pain, reduction of inflammation and is also good for skin cancer. We currently have 2 kinds made from ACDC and Cannatonic CDB rich cannabis strain. It is also good for topical applications for dry skin and abrasions. The base salve is made from Coconut oil and bees wax. It is not greasy. Instead, it absorbs nicely into the skin.
Available in 1 oz and 4 oz containers.

[h=2]Sleep Juice[/h]
Synergy Wellness imports a non-cannabis product from Europe that aids sleep. It gives one the rest and gentle sleep without taking pharmaceutical drugs that have addicting qualities. Our "Sleep Juice" is made from a proprietary blend containing Pine Needle Oil. It comes in a 1 or 2 Ounce bottle with an eye dropper top for ease of dispensing.


Źródło wyżej wymienionej treści pochodzi ze strony synergycbd.com/tincture-salve-sleep-aid/
Wyżej wymienione informacje są bardzo poszukiwane przez osoby chore przewlekle. Dlatego proszę o nie usuwanie tego tematu.
 

pojebanyTALIB

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
802
Buchów
5
Na Polski nie mogłeś tego przedłożyć... nie ma tego dużo, a nie każdy zna angielski.
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Przepraszam ze odsmarzam kotleta ale zaintrygowal mnie temat wszedlem i Roz***ales mnie jak tyson na lopatki Usypia Aids? Wez google odpal prosze ja cb. Odpalilem zrodlo poczytalem bo to co ty dodales to wnioskuje iz to lek na bezsennosc problemy ze snem ma on ci dac odpoczynek i wygodny sen moze przetlumacze to w domu jak bede zobacze ale wprowadzasz ludzi w blad i to mnie boli nieprawda niezrozumienie jak sam napisales komus moze to sie przydac ale napewno nie na Aids przepraszam ze sie madrse unosze ale skoro ma sie to komus przydac to napisze to tak Aid to pomoc jak np first aid pierwsza pomoc a sleep to kazdy wie wystarczylo by google tlumacz dodam jeszcze to z zrodla Sleep Aid
The following products are used to aid in sleep:
Tlumacze Sleep aid pomoc we snie. Nastepujacy produkt uzywany jest do pomocy we snie. Ale napewno nie na Hiv sam go nie mam i nikogo nie znam kto by mial ale moze kogos kto ma ten temat wprowadzil w blad. Talibanie zrobie to dla cb w niedlugim czasie bo cos slychac ze graja ale nie wiadomo w jakim kosciele :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół