nasiona marihuany

Canopy Growth Cannabis Flos 25% THC KRYPTON

Wyszukiwarka Forumowa:

Varg

Well-known member
Buchów
7
Jak dla mnie niby 25% thc, ale porownójąc do odmian z pod własnej ręki na podobnym poziomie wypada blado. Moim zdaniem susz kupiony w aptece nadaje sie tylko do vapowania przez to, ze jest az tak suchy, ale kto co lubi. Moim zdaniem klepie, ale ocenilbym to i kazde inne z apteki jako dobre, ale bez rewelacji.
Miałem zawsze to samo odczucie po tym całym medycznym apetycznym ziole. z kofika w Amsterdamie wyjść nie mogłem przez 3 godziny jak zapaliłem z bonga zkittlez. Te medyczniak można walić z wiadra i człowiek nic nie czuje.

LordKrzaczeK

Well-known member
Buchów
455
Miałem zawsze to samo odczucie po tym całym medycznym apetycznym ziole. z kofika w Amsterdamie wyjść nie mogłem przez 3 godziny jak zapaliłem z bonga zkittlez. Te medyczniak można walić z wiadra i człowiek nic nie czuje.
To polecam zrobić sobie odwyk.

Vred

New member
Buchów
1
Szczerze to nie jest dla mnie, zamula mnie totalnie. Totalny zespół amotywacyjny do wszelakich działań, nawet bzykać Mi się przestaje chcieć po jednym wodniaku. Na drugi dzień łeb boli. Czyli tam naprawdę jest ta 'MOC' Co do jakości samego suszu tutaj jak najbardziej na plus, wali serem jak stare skarpety, nie polecam otwierać pudełka w aucie bo naprawdę zapach jest mega mega intensywnym, topy piękne zbite i sprężyste. Podsumowując. PRODUKT bardzo dobry ale raczej dla smakoszy typowego skunka, z wyrobioną w kosmos tolerką.
Osobiście jak dla mnie 4/10. Przy czym Gorilla od 420Pharm (moim zdaniem najlepszy medyk) to 8/10. Z fartem.
Mam podobne odczucia co do działania. Seks po tym nie działa
Siema, próbowałem, kilka pudełek za mną. Porównam do aurora 20. Jak widać preferuje typowe indyjki. Krypton taki jest, mocny i kanapowy. Jak się świadomie wybierze to później nie trzeba oceniać 4/10 :) porównanie mocy zależy od sytuacji, ale na korzyść kryptonu. Jakość suszu aurora, jakość czyli wilgotność. Krypton z każdego pudełka to piach. Aurora jest do tego mocno zbita. Krypton bardziej rozwarstwiający się. U mnie w aptece wychodzi do tego ciut taniej krypton za 10g. Walory zapachowe i smakowe mogę ocenić jednakowo, ***ie porządnie i jeden i drugi. Ciekawiej krypton. Tyle potrafię ocenić po zapachu 🙈 na chwilę obecną moje preferencje wskazują na krytpon.
Jak widać temat nie dla każdego. Sam oceniłbym go na 5/10 jeśli chodzi o używanie rekreacyjne, natomiast działanie przeciwbólowe nawet 10/10. Wracając do pierwszego - jest ok do chillu na kanapie i tylko tyle.

lunesco

Member
Buchów
3
pare dni temu go sobie zapaliłem (joy) i efekt totalnie niespodziewany, jak po za***istej sativce - gadatliwy, wesoły, jasność umysłu i skupienie jak po dobrej sativce również. Będę go musial potestować z wapo

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Buchów
451
Odznaki
1
Miałem, paliłem dosyć mocny No i zapach i smak za***isty, paliłem kilka odmian medycznych i niektóre chu**we niektóre fajne.
Nie polecam brać od S-LAB.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany

Polecana klinika konopna GreenDoctor.pl

Góra Dół