nasiona marihuany

Centrum Marihuany Opinie

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

magicMan

New member
Rejestracja
Lut 5, 2022
Postów
4
Buchów
1
Siema Załoga. Zanim przelałem kase na konto kilniki napierw zobaczyłem wasze wpisy. Podjąłem ryzyko i zapłaciłem za wizyte. Dokładnie 26 minut od wpłaty dostałem kod recepty. Strona jak najbardziej legitna.

P.s. w Łodzi najtaniej wychodzi w aptece na Bratysławskiej
 

domyslsie

Member
Rejestracja
Lut 26, 2013
Postów
9
Buchów
0
Pytanko : a dostaliście papier na to ze jest się użytkownikiem ? Bądź czy wiecie czy papier z zeszłej recepty upoważnia do posiadania mm ? Dzięki za odpowiedz
 

lunesco

Member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
15
Buchów
3
Wrzucam post czy też bardziej odpowiedź kiedy uwżam to za przydatne a nie wtedy kiedy ty masz na to ochote. Ludzie pytali o tą stronę a ja sam byłem ciekawy i postanowiłem to sprawdzić za swoją kase i daje osobą pytającym odpowiedź na swoim przykładzie. A ty skoro nie masz odpowiedzi na zadane pytanie to po co się odzywasz i krytykujesz innych. Ten. Tak że nie komentuj skoro nic nie wnosisz do zadanego pytania.
poproszę dowód w takim razie i sam spróbuję u nich zamówić
 

lunesco

Member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
15
Buchów
3
Też pewnie będę uznany za niewiarygodnego ale założyłem konto właśnie po to aby napisać w tym wątku bo widzę, że część osób jest zainteresowana.
Reklama CM wyskoczyła mi na FB ("recepta w 15 minut"). Temat mnie zaciekawił więc zaczęłem szukać informacji, tak trafiłem m.in tu. Wysoko w wynikach wyszukiwania był temat z forum chyba znanylekarz, że to oszustwo, pozwy zbiorowe itp. Nie nastrajało to pozytywnie, zaczęłem sprawdzać czy istnieją inne podobne "kliniki". Są, ale jak kolega wyżej zauważył są droższe, ja znalazłem za 200-250 zł za pierwszą konsultacje. Drogo, znów zacząłem szukać opinii o CM, na google cisza ale znalazłem ich profil na FB. Tam pod ich postami dziesiątki komentarzy zadowolonych pacjentów. Sprawdziłem profile kilku z nich i wydajawały sie być ok. Nie ukrywam, że byłem już trochę nakręcony na to i postanowiłem spróbować. Na stronie CM uzupełniłem formularz, napisałem, że męczą mnie migreny i Ketonal już nie pomaga (inna klinika sugerowała taką przypadłość i sposób opisu), co więcej dopisałem jaki preparat by mnie najbardziej interesował (zgodnie z poleceniami z netu wpisałem Aurora 22%). Potem płatność Blikiem i czekanie. Po reklamowanych 15 minutach cisza ale po około 40 minutach od płatności z systemu ezdrowie przyszedł SMS z kodem recepty. Szybki rzut oka na pacjent.gov.pl i faktycznie jest, 10g Aurora 22%.
Obdzwonilem kilka aptek, które wg kto ma lęk miały te zioło, ceny wahają się od 619 do 680 więc warto wcześniej podzwonić.
Kurcze nie mam możliwości przekonać Was że to nie reklama ale powyższy opis jest w 100% prawdziwy. Nie paliłem z dwa lata ale gębą mi się cieszy jak prosto można kupować z legalnego źródła. Jeszcze muszę do nich napisać po kwit o terapii żebym bez przypału z niebieskimi mógł z tym chodzić czy jeździć do znajomych.
wrzuć zdjęcie lub screena smsa albo zakupu z apteki, cokolwiek ziomuś xd bo też jestem nakręcony a głowa też mnie boli
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Uderzyłeś się w głowę? Jeszcze raz tylko mocniej.
 

lunesco

Member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
15
Buchów
3
Uderzyłeś się w głowę? Jeszcze raz tylko mocniej.
To rozumiem, że sam do siebie piszesz? XD
Bo jak komuś odpisujesz to masz taka opcje "odpowiedz". Poza tym na temat proszę, bo nie wniosłeś absolutnie nic do tematu.
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie mam potrzeby cytowania postu, który jest nade mną bo zakładam, że rozmawiam z rozumną istotą. Krzywe prośby kieruj na Facebooku. Zamawia to się na Allegro, takich nakręconych powinni odsiewać.
 

lunesco

Member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
15
Buchów
3
Gościu ale Ty jesteś odklejony. Jakie krzywe prośby, o czym Ty gadasz. Jeszcze raz Ci pisze, wypowiadaj się na temat. Dowod od użytkowników, którzy oświadczają rzetelność portalu wskazanego w pytaniu OP zakończyłby wszelkie dyskusje.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Odklejony będziesz od bazy użytkowników tego forum jeśli nie zaprzestaniesz pajacerki. O wypowiadanie się na temat możesz prosić gości w swoim domu. Mówię na temat: pojawiasz się tutaj i prosisz o skany recept i inne gówno - nie będziemy tutaj tego tolerować bo naraża na niebezpieczeństwo użytkowników. Umów się na wizytę i wklej skan jak jesteś dobry wujo.
Potrzebujesz rzetelności to znajdziesz na forum polecaną i zweryfikowaną klinikę za którą ręczy załoga w dziale kliniki


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Blindtiger

New member
Rejestracja
Lis 29, 2022
Postów
1
Buchów
0
Też się zastanawiam, ale w formularzu online bez żadnej rejestracji ani nic trzeba wpisać imię, nazwisko, adres, PESEL co oczywiste, jeżeli recepta ma być widoczna gdzieś w systemie. Trochę mnie to jednak odrzuca wpisywanie wrażliwych danych na jakiejś stronce.
Jak to jest w końcu z tą stroną, ktoś jednoznacznie i obiektywnie potrafi odpowiedzieć?
 

lunesco

Member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
15
Buchów
3
No greendoctor.pl jest legitny, pozostałych nie testowałem. Co do bezpieczeństwa danych to nwm, ale pan doktor istnieje i jak jesteś chory to przepisze receptę :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mamrot99

New member
Rejestracja
Lis 3, 2011
Postów
2
Buchów
0
Witam

Chciałem napisać żeby rozwiać wątpliwości, że strona centrummarihuany.pl normalnie wystawia recepty.

Ten formularz jest jakby strona była podejrzana, ale za około godzinę od wpłaty i potwiedzenia mailem miałem receptę na ból migrenowy sugerowana Aurora 22, tylko najlepiej sprawdzić na stronie stan aptek "gdzie po lek" w Google, bo ta Aurora 22 jest bardzo słabo dostępna.

Moim zdaniem lepiej iść w stronę Aurora 20 lub jest sporo koło mnie w aptece Pink Kush 18% THC od S-lab

Ta Aurora 22 działanie ma takie na dzień. Mimo że to sativa to nie powoduje paranoi u mnie, lekką jakby nieobecność lub senność, ale wszystko do ogarnięcia i rozwesela.

Ja następnym razem poproszę o Aurora 20 bo to dobra indica podobno, a lubię bardziej takie na wieczór i jest bardziej dostepna. Recki sa w netach i opisy odmian.

Aha. Polecam MM, mimo ze droga to jakosc bardzo fajna. Z Aurora 22 trzeba uważać bo to już te mocniejsze rzeczy

Peace
 

mamrot99

New member
Rejestracja
Lis 3, 2011
Postów
2
Buchów
0
A żeby mieć dostęp do erecepty trzeba mieć profil w mobywatel czy IPK, bo może ludzie myślą że im to na maila przyjdzie i mówią że wałek
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół