nasiona marihuany

Centrum ogrodnicze...hehe

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sniffo

Guest
Chciałem sie dziś podzielić moim przeżyciem z centrum ogrodniczym w którym chciałem ostatnio ziemie!!!Mieszkam niedaleko Nowego Targu(Podhale) i właśnie tam poejchałem zakupić ziemie do moje ganji. Pytam sie "ekspedientki" czy mogę prosić ziemie ale żeby miała pH 6-7. Na to ekspedientka....że nie mają wogóle ziemi z pH !!!hehe...widać porządne "CENTRUM OGRODNICZE":)))
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
buehehehe :p ja bym jej ***nal smiechem w morde :D
 

Lob19

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2005
Postów
269
Buchów
4
Akurat.. ty bys nawet nie poszedl do centrum ogrodniczego, bo by ci sie nie chcialo albo bys powiedzial ze jestes chory i abym ja albo mietek kupil, albo przyniosl z domu ;)
 
S

Sed

Guest
J miałem też podobny przypadek poprosiłem babe w sklepie o ziemie z ph6-7 a ona sie na mnie wydarła ty cyuje "co jeszcze co bede ci kwasowość mierzyć" :lol: ale sie wtedy z niej uśmiałem hehe :D
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
No te kobity w sklepach mają pojęcie o wszystkim tylko nie o tym co trzeba, ja kupowałem kiedys nawóz i doniczki papierowe to tez się musiałem nieźle namęczyć :D
 
M

MILKA

Guest
Ja jak szłem po ziemie i perlit to sam sobie wybrałem ona mi liczyła to z 10 min i z usmiechem wyszłem :!: ciężko znaleść sprzedawczynie która może pomoc!!!
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
-Jest perlit?
-nie ma
- (na poczatku zagubiony, pozniej wybuchlem smiechem)
:shock: , A wielki ogrodniczy, obok kwiaciarnia, a z tylu jakies plantacje wielkie. :alien:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół