nasiona marihuany

ceny lamp

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
ogolnie to moge Ci doradzic uwazaj zeby przewod miedzy zarowka a zaplonem był dluzszy...ja mialem obok siebie zarowke i tranformator wazacy tone...prze***ane mielm przymontowac wysztko z oprawa...


jak jest ten przewod dluzszy to poskojnie mozna postawic uklad na ziemi...

a tak pozatym to radze kupic raz a porzadnie...lampy uzywane przez swoja starosc straciły nie co na efektywnosci, mi np po paru dniach z***ał sie kondesator, co potem okazało sie ze lampa bez neigo działa, tylko trzebabylo go usunac i odpowiednio kabelk ipoprzypinac :lol:

i szukal lamp z zarowkami son-t...
http://allegro.pl/show_item.php?item=75921772
ta oferta mi sie nawet podoba
w wyszukiwarce na allegro zawsze pisze "sodowa" ...sa tam do wlasnego montowania, i jeszcze apre innych ofert...tez sa oferty...
na www.hemp.pl

pzdr

[ Dodano: 2005-12-15, 00:01 ]
wiatrafczki zasialaczem 12v...ja mam z nokii ktory ma 3w ale tez hula wentylator tylko ze sie ociaga :)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
koyot, a co za problem kupic dluzszy przewod i zamienic go z tym krutszym ??
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
koyot, a co za problem kupic dluzszy przewod i zamienic go z tym krutszym ??

heh nie pomyslełem o tym :p ...cos mi sie obiło o uszy ze zeby był dluzszy kabel potrzebny jest kondensator wlasnie wtedy...ale nie wiem jak to do konca jest...
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
haha a zgadnijcie kto licytuje tą lampę??:D
 
G

gacek

Guest
na twoim miejscu poszedl bym za radakoyota i kupil raz a dopsze.
tam koleszka napisal ze ta zarowa daje ok 20tys lum a przy tej mocy i marce to ok10,500tys lum dziala efektywnie na powierzchni ok0,25m2.niewiem tamjakiej wielkosci ma byc twuj box i ile roslinek chcesz chodowac.niewie, terz ile mozesz przeznaczyc hajsu na taka lampe,ale napoczatku przejdz siem po sklepach z oswietleniem i zorientuj siem ile kosztuja odpowiednie podzespoly i czy nieoplaca siem lepiej zlozyc nowej,bo tak czy siak niema tam odblysnika wiec trza siem bedzie w to ***..:p
zalezyjaie wiatraczki bedzies stosowal jakkomputerowe to pod zwykly zasilacz,ktos tam wczesniaj napisal ze najlepiejpod taki zruznymi napieciami to se mozesz wtedy regulowac obroty/jak te zwykle to normalnie do gniazdka ale niepolecam bo sa glosne jak boxik bedzies gdzies w poblizu twego legowiska to trudno bedzie zasnac i wzbudzaja podejrzenie
koyot napisał:
cos mi sie obiło o uszy ze zeby był dluzszy kabel potrzebny jest kondensator wlasnie wtedy...ale nie wiem jak to do konca jest...
kondensator uzywany jest do stabilizowanie calego uklada takze obniza zuzycie pradu,w nieznacznym stopniu choc zawsze to cos :) niejest niezbedny
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
jeden elektryk mi powiedział ze kondesator nie obniza zuzycia pradu przy licznikach takich domowych jedynie w zakładach ....ogolnie to elektryka to czarna magia...

pozatym kupienie jakiegos uzywanego shitu moze byc niebezpieczne...jest wieszky % prawdopodobienstwa ze lampa moze sie zepsuc...jesli sie zpesuje to pare dni rosl nie maja słonca co mozer potem odbic sie na plonie, kieszeni i nerwach
 

marc13

Active member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
40
Buchów
0
koyot napisał:
jeden elektryk mi powiedział ze kondesator nie obniza zuzycia pradu przy licznikach takich domowych jedynie w zakładach ....ogolnie to elektryka to czarna magia...

pozatym kupienie jakiegos uzywanego shitu moze byc niebezpieczne...jest wieszky % prawdopodobienstwa ze lampa moze sie zepsuc...jesli sie zpesuje to pare dni rosl nie maja słonca co mozer potem odbic sie na plonie, kieszeni i nerwach

ja tez jestem ciekaw czy to prawda co powiedział ten elektryk ?????? :pale: :pale:
 
L

lotshe

Guest
jak ktoś szuka lamp i nie wie jak je poskładać czętnie pomogę coś znaleźć i doradze co kupić kontakt na gg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół