nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

Nochal

Well-known member
Buchów
48
Czemu smieszne ? Mam rozpisywać szczegóły ? Czy robić tabelke z porównaniami za ile by poszło od Ciebie, Bortka czy typa który nie umie trymować ? Napisałem bardzo ogólnikowo. Dla jednego coś bedzie bardzo dobry dla drugiego kiepskie a dla trzeciego totalnym gównem. Opisałem tylko ile trzeba wydać w moim regoionie i tyle.

Manso

Hodowanie rąk nie brudzi
Buchów
941
Nie ja o nich decyduje. Wszystko idzie w sekunde nie trzeba sie prosić nawet jak są takie ceny ;)
Warszawa i okolice pozdrawia coś czuje… A wiecie co ja bym zrobił? ja bym zrobił anonimową ustandaryzowaną ankietę ile co kosztuje IN/OUT, susz, hasz, rosin, hurt, detal, podzielił to na województwa i zrobił mapkę. Wtedy będzie wszystko jasne 😂

Januszex

Well-known member
Buchów
28
W NL 300e za 100g dobrej jakości in. W ES da się wyrwać 1000 za 1000 😉

BetonowyDaniel

wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę
Buchów
2,466
Odznaki
4
60zl/g xD to chyba od ukraińca z telegrama albo za te niby cali xD

BetonowyDaniel

Buchów
2,466
Odznaki
4
Nigdy się nie spotkałem z taką ceną osobiście, najwyżej słyszałem, że ktoś kiedyś tyle dał i tyle - nigdy żadnej rewelacji.
To samo 250zł za 5g? Śmiech na sali - takie ceny dają tacy co tylko golą frajerów.

BetonowyDaniel

Buchów
2,466
Odznaki
4
A jak idę do restauracji na steka z argentyńskiej wołowiny i płace 200zl/100g to też jestem frajerem ? Przecież w barze u pani Wiesi bitki wołowe są po 20 zl
Nie ma co porównywać restauracji do kupna sztuki czy piątki...

BetonowyDaniel

Buchów
2,466
Odznaki
4
Każdy z nas ma inne zdanie na ten temat - nie do końca się dogadamy ;) ale zazwyczaj - im dłuższa droga od producenta tym wyższa cena.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany

Polecana klinika konopna GreenDoctor.pl

Góra Dół