nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
[MENTION=94958]Devillkiss[/MENTION] no zależy ile ktoś od Ciebie tych setek bierze, zdarza mi się z tej samej partii jednej osobie puścić setkę za 2500 polskich złotówek bo bierze raz na miesiąc, a drugiej za 1800 bo bierze setkę co 3-4 dni.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ceny się zmieniły w tym roku. Jak do 2019 stały na poziomie tym samym od 20 lat tak teraz poszły w górę. Za dobry indor za sztuke teraz jest 50 a było 40. Za piątke tego samego tematu kiedyś było ok. 120 teraz jest 220. To samo tyczy większych ilości. Co do outdooru wszystko tak samo się zmieniło, jeszcze rok temu stówa tematu u mnie była za ok. 2400 a dziś trzeba zapłacić 3000. Wszystko idzie w górę to trzeba i temat podnieść aby się opłacało. kur***ko drogi ale całe szczęście nie jestem w roli kupującego. Wk***ił mnie koleżka jeden ostatnio.. przyszedł po śmieszną sztuke tematu. Załatwiłem mu za 30 pln gdzie w takiej cenie leci 50-100g to marudził mi jeszcze że drogo i że jak by wiedział że za tyle będzie mu kupować to sam by sie zaopatrzył. Problem w tym że co roku kiedy jest rozmowa o sadzeniu odpowiada że nie bo to przypał.. i nie może zrozumieć że płaci za to że sam nie chce moczyć rączek. Bo wy macie za darmo mówi.. jakie ku**a darmo? Wielu nie potrafi ku**a zrozumieć że za wszystko płacimy, przypał jest wliczony w cene, pestki, ziemia, nawozy godziny robocze, przypał, ranne wstawanie, stres i znowu przypał. Zrób za nich wszystko i porozdawaj bo przecież masz za darmo. Przypał coraz większy z roku na rok. Ten rok był chyba moim ostatnim jesli chodzi o większy outdoor.
 

Atomowy Hamak

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
16
Buchów
0
Kryste, jak wy macie przekichane z tymi cenami :eek: Ale wiadomo im większe miasto tym wyższa cena.
U nas od byle jakiego outu ceny zaczynają się od 10zł, dobry out 16zł, perfekt indor to koszt 25 zł. Biorąc pod uwagę stówkę. W detalu średnio 30zł za punkt. Również w tym roku były podwyżki, ale to co wy piszecie to jakiś kosmos :eek:
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jak byłem na urlopie to udało mi się pogonić za 50 w Dziwnowie w sezonie hahaha. Jednorazowa przygoda. ale ceny ciekawe.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
A jak wygladaja ceny prawdziwego haszu?
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,521
Buchów
3,692
Odznaki
10
U mnie to byś musiał się ze mną dogadać... Nikt nie ma, mało kto widział. Od lat tylko trawka a o haszu wszyscy zapomnieli
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Jak wracam czasem do polski to znajomi twierdzą że bardzo dobre gówno czasem jest i po 60zł a powiedzmy dobre 40-50. Otatnio koleżanka gdzieś na wsi twierdziła że jest jeszcze gorzej tam dostaje się już 0,7 za 40. Widać większe miasto większa konkurencja ale i tak jest duży wzrost cenowy niż jak jeszcze kilka lat temu.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
łódzkie okolice 10ka ok 350zl ale i ponoc po 400 zabieraja info z ulicy
ziomek mi mowil ze ceny sporo poszly do gory nie tak calkiem dawno 10ka po ok 240szla
a jak u was ceny za 1kg ?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Wszystko drożeje to dlaczego baka ma stać w miejscu? :] dobry skun 50 zl nie ważne czy sztuka czy 5
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół