nasiona marihuany

Ceny w Holandii

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
w holandii jest bardzo duża rozbieżność cen , od 10 zł do nawet 50 zł za g
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
10zł za gram?? wieść tego do polski od chu*a( bo i tak takie za dyche to pewnie siekiera niezła,i tak by zrobilo furore na osiedlach:p ) i o***ać normalnie.Zysk 100%!!
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
y00gass napisał:
bo i tak takie za dyche to pewnie siekiera niezła,

Myslisz się. W te wakacje byłem w Amsterdamie(obskoczyłem kilka coffeshopów).Co prawda to prawda, że ceny są różne bo np te zielsko za 3 euro(3x4zł=12zł) jest słabe no co tu dużo gadać(ale pewnie dałoby radę nawciskać różnym typkom z osiedla).Ja kupiłem ok 4g WW a cena az gram to 10 euro w dobrym coffeshopie. Eleganckie topy. Wiem wiem ze to 35 euro(5 euro spustu) to normalnie 140 zł za 4gramy ale za to jakie wielkie... ten gram był jak dwa polskie a moc to wogóle bomba. Cena przekłada się na jakość ale weźmy też pod uwagę to, że tam ludzie inaczej żyją i nie żałują kasy na zielsko,griby czy etnobotaniki bo po prostu dużo zarabiają. Holenderskie sielankowe życie to raj w porównaniu do polskiej harówy. Tyle powiem.
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Uuuu to zaskoczyłeś mnie szczeże powiem.fajnie by było tam zamieszkać :pr: moze robie offopa ale nie moge sie powstrzymaać:):p po ile tam chodza grzyby?bo słszałem ze tam są legalne(tylko nie krzyczcie:p)
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
No pewnie że są, byłem na red light district gdzieś w smar shopie to były te philosopher stones,cubensisy,mexicany i cyanescensy.Były też kaktusy,szałwia,extrakty,poppersy i rozne dziwne proszki w malych buteleczkach(nie extrakty po prostu cos innego nie doczytałem) Wrzucę fotkę na której widać suche gribole a niżej extrakty 5x,10x itd. ogólnie to sklep przegięty :D w pozytywnym znaczeniu ;) pozdro. I LOVE HOLLAND!! :queen:



[ Dodano: 2006-10-23, 13:50 ]
Edit - smartshopie* literówka
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
O chuuuj!marzenia!...a co powiesz na temat cen grzybów i reszty specyfików?? :silent:
 

sync

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2006
Postów
53
Buchów
0
byłem tez w tym roku w amsterdamie...i w cenniku były z tego co pamiętam
Blueberry 2.7g 15EUR
K2 3g 15EUR (mój zakup)
i reszta wahała sie w tych cenach

były babki haszyszowe (ogromne!) za 10EUR
były peyotle (nie pamiętam ceny)
grzyby były za 7-8EUR za porcje "na łebka"
kolesiówa otworzyła mi skrzynie (jak z filmu) i pokazała ogromne tytki z prawdziwymi ,olbrzymimi topami ... byłem zadowolony...ale cały mój zakup to K2 ;] ,które...było mocne..ale wg. mnie jest przeceniane...
Za szybami rozpościerały sie olbrzymie rośliny konopii ...oraz jointy za 3EUR ;p ;p ;p
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Bosh....marzenia ;) dziekx za odp i 3maj sie ;) :thumright:
 

ejeden

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
199
Buchów
0
tez mialem k2 z holandi szycha miala 2,5 grama, sprzedalem za 110 zl okolo i zostalo mi z 6,7 fif, ale byla 2 susza w miescie wiec wiecie :) ale fajne bylo fajne, wy***alem z kolesiami 0,7 na 3 i czytsa lufka tego stafiku aah ... banie do teraz wspominamy hehehe
 

SeSil

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2006
Postów
30
Buchów
0
Ile papiszcza wzieliscie na wypad do HOlaNd ??? JAk dlugo za to wyzyliscie i gdzie kimaliscie..........sorka ze tyle pytan ale ciekawi mnei to ila bym potrzebowal
poZdrość :bounce:
 

rycerz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
71
Buchów
0
ja ostatnio byłem w holandii i w coffi shopie zioło kosztowało od 5 euro do 7 za g
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
wichniar napisał:
ja ostatnio byłem w holandii i w coffi shopie zioło kosztowało od 5 euro do 7 za g
i chÓj?
 

ejeden

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
199
Buchów
0
powiedz mi ku**a szadow co twoj zasrany post wnosi do tematu ?? napbijasz se ku**a licznik postwo zeby byc bardziej coOoL? smieszna sprawa :sunny:
 
J

Jarzi

Guest
Jak bylem na wycieczce szkolnej w Holandi to za 5 euro kupilem gieta White Whidow... Za***iste palenie!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół