nasiona marihuany

ceremonia palenia

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ja palicie zioło to robicie to w spodsób żeby szybo sie zjarć w jakimkolwiek miejscu bez przypału ze starej lufki za 15gr czy robicie "ceremonie" i palicie na przykład ze stylowego bonga czy ładnej zdobionej lufki przy ulubionej muzyczce? ja jak pale to wybieram tą drugą opcje żeby był fajny klimacik :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Gruby, tlusty bat w gebie na znajomej klatce i tyle. Klimat nieco uliczny ale to mi odpowiada.

Ludzie wchodza do klatki a tam siekiera :twisted:

Ceremonialne palenie ziola wydaje mi sie bardzo wazne. Jezeli palenie jest dla ciebie czyms waznym, jakims duchowym przezyciem. To nie powtarzasz tego codziennie, wiec mniejsza mozliwosc uzaleznienia. Zreszta palenie na szybko gdzies w kacie z fifki wydaje mi sie teraz strasznie cpunskie. Na mysl przychodzi mi heroina. Wiekszosc zaczynala pewnie od fifki ale to jest malo oplacalne. Komety - przez co towar sie marnuje no i ulatujace THC. Do tego ciagle podgrzewanie i lekkie,delikatne buchy by nie wciagnac stuffu. W lolku zaciagasz sie normalnie i delektujesz sie dymem. Jeszcze lepiej fajka wodna... dym leciutki i delikatny.

Szisza :twisted: - jezeli ktos nie slyszal o tym sprzecie to zalujcie. A jezeli ktos w tym palil z przyjaciolmi to zazdroszcze. W ch*j drogie ale klasa. W porownaniu do takiej fifki to jak Maibach do tramanta albo jeszcze wieksza rozbierznosc.
Usiasc z przyjaciolmi i razem palic w grupie. W grupie najweselej :D

Czyli oczywiscie ceremonie wybieram.
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Bialy misiu tutaj[belgia] szisze można spodkac na każdym rogu[czasami w kafejkach za szybami w oknach] hehe bo szisza pochodzi gdzies z maroka a tutaj marokanie itp to 1/4 społeczeństwa

ja zawsze jaram z wiaderka tylko czasami z fify jak niemam akurat dostepu do wiadra czasami joint ;]
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
No stary jasne ,ze ze 2 opcja palenie zioła to przjeność :roll: ten smak ten aromat :) najbardziej lubie wlasnie z bonia palic choc nie robie tego najczesciej :) czesto tez blancik no i czasami jednak lufa... Wiadomo, ze chyba kazdy wolal by 2 opcje ale nie zawsze na to jest miejsce i czas :?
 
J

Johnus_Pain

Guest
Najlepsze są jointy, żadne lufy na klatkach albo jaranie z byle czego żeby tylko się zapie****ić. Jointy kręcone przez mojego ziomka, dobra muza, dobra miejscówa i poprostu palenie w dobrym stylu. Palenie dla palenia, nie tylko dla efektów...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Johnus_Pain napisał:
Palenie dla palenia, nie tylko dla efektów...

Stary juz cie polubilem :D

A w tej Belgii co jaracie tymi sziszami? Ziolo? Legalne jest? Czy tyton? Czy moze dla ozdoby?
Ja bym kupil taka ale dosc drogie to jest :x
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Dla ozdoby misiu co innego sie jara jak nie jojinty nikt tu lufek niezna nawet niema tu ich do kupienia tylko w sklepach specjalnych z bongami itp.. można miec 3 gramy i jedne drzewko uprawiac na wlasne potrzeby;]
 
S

Sed

Guest
SCuN napisał:
można miec 3 gramy i jedne drzewko uprawiac na wlasne potrzeby;]
Eh to fajnie macie dzrzewko na własne potrzeby i jeszcze zawsze trójke można mieć tylko pozazdrościć ale mam nadzieje ze u nas wkótce będzie lepiej :|
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Teraz tak przemyslalem to... mozna jedne drzewko czyli feminizowane zasadzic nie. I z takiego drzewka dajmy na to 30g sie wezmie zbierze. Mozna 3 gramy to co zrobic z 27gramami ktore zostaly?? :p

Wszedzie jest legalizacjia, przynajmniej czesciowa. A u nas w Polsce to ni chu*a nawet o tym pewnie nie mysla. Jestem zalamany tym moim "ukochanym" krajem.
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Oj misiu misiu misiu hehe te 3 gramy to można mieć przy sobie niewiem jak jest z ilością w którą mozna posiadać w domu wiem że jedne drzewko ;]
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
jendno drzewko może posiadać jedna osoba czy całarodzina może mieć tylko jedno drzewko?
 
K

kkk36

Guest
Warszawska młodzieżówka SLD za legalizacją marihuany i prostytucji

a tu o tym artykuł
http://hyperreal.info/drugs/go.to/art/3673


a to coś zasmycającego:(
http://www.rybnik.com.pl/main.php?do=ShowPage&m=Sondy&pT=pollList&sP=CONTENT_1,objectID,922190

[ Dodano: 2006-01-07, 16:04 ]
Wyślij to do swoich ziomków i wszystkich ludzi na gg!To nie jest zwykły łańcuszek!Jeżeli jarasz albo jarałeś gandzie nie zawachaj sie podpisz petycje o legalizacjii marihuany która może trafic do Trybunału UE!
Jest już prawie 1 000 000 podpisów!
http://action.encod.org/portal/face...ype=render&portal:isSecure=false&nav.mode=all
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół