nasiona marihuany

CFL 125 DUAL Elektrox a Phytolite

Wyszukiwarka Forumowa:

Runtz

Member
Rejestracja
Paź 6, 2020
Postów
9
Buchów
0
To normalne, ze ta sama zarowka ale od Phytolite nagrzewa sie o wiele mocniej niz od Elektroxa? Skok temp. z 28 do 32 po zamianie.
Elektroxa mozna normalnie dotykac a Phytolite az parzy, zastanawiam sie czy nie jest uszkodzona.
 

Johny_z_Arizony

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2017
Postów
112
Buchów
746
Odznaki
1
Nie są takie same, różnica temperatur może być dlatego że mają inne zużycie prądu.
PHYTOLITE 125 zużywa chyba 125w+ a na stronach sklepów w opisie elektroxa widnieje informacja;
ELEKTROX
  • Moc: 125 W
  • Realne zużycie prądu: 85 W
Dziwne że parzy, kupiłem ostatnio dwie żarówki 125w i mogę je spokojnie dotykać
Edit. Spectromaster, jak chodzi o temperaturę marka nie powinna grać roli przy tym samym poborze i wymiarach
 
Ostatnia edycja:

Runtz

Member
Rejestracja
Paź 6, 2020
Postów
9
Buchów
0
Phytolita? Bo powiem wiecej, sam odblysnik parzy.

A rozmiar? Phytolite jest krotszy o kilka cm.
 
Ostatnia edycja:

Johny_z_Arizony

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2017
Postów
112
Buchów
746
Odznaki
1
Nie znam się ale na chłopski rozum im mniejsza powierzchnia tym gorzej oddaje ciepło i tym samym bardziej się nagrzewa. PHYTOLITE większy pobór prądu i mniejsza powierzchnia żarówki= większa temperatura niż ELEKTROX. To jak z radiatorem w panelu LED, większy radiator oddaje więcej ciepła przez co mamy niższą temperaturę panelu i temperaturę pracy ledów (dzięki niższej temp. jest dłuższa żywotność i wydajność diod). Na cfl działam pierwszy raz dlatego że spalił mi się panel i musiałem go na szybko czymś zastąpić więc nie wiem za wiele ale wydaje mi się że mimo wszystko ten PHYTOLITE nie powinien parzyć.
 

Runtz

Member
Rejestracja
Paź 6, 2020
Postów
9
Buchów
0
Na chlopski rozum, racja. Pytanie czy 4-5 stopni to nie za duzo. Dzieki za odpowiedzi.
Jakis posiadacz phytollite 125w dual moglby sprawdzic?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół