nasiona marihuany

[CFL 200W–0,25m2] – 4 panienki (2xA.K, 2xA.K 2.0) – 1-sza przygoda od A do Z rozpoczęta ? Ogień !! FOTORELACJA Update

Wyszukiwarka Forumowa:

Anonimowana Girl

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2020
Postów
147
Buchów
0
Heja, gdzie kupiłaś pestki ?

Heya, Pestki są od : HolenderskiSkun ;)

U mnie nawet 1-2cm prześwitu zapewne skończyłoby się wylęgarnią owadów. Praktycznie co 2 dzień muszę zamiatać czasami po kilkanaście sztuk rożnego rodzaju pasożytów, które przez mikrosiatkę próbuje wlecieć do boxa i tak kończą swoj żywot :sunny:
Taka okolica. Wiec każdy wlot pasywny na siatce. A okna nie zamknę bo by mi chyba z 50st w boxie wywaliło hah.

Coś pokombinuje. W każdym razie na pewno KUPUJE Twój patent :dela:

No to faktycznie masz tego "dziadostwa" sporo. Może moskitiera na okno ? Polecam od siebie wkłady bross, co dobę trzeba wymieniać, żeby działało jak trzeba, ale wszystkie owady padają raz dwa ;) albo jeszcze opcja jakiejś mini lampki owadobójczej koło boxa, coś na pewno wykombinujesz ;) Życzę powodzenia i z fartem :)
 

Anonimowana Girl

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2020
Postów
147
Buchów
0
Witam ponownie, czas na ostatni post i zakończenie mojej relacji ;)

Pod nóż :harvest:poszły 2x A.K - w 103 dzień ich życia. Tym razem od razu usunęłam wszystkie łodygi i zmieniłam ich wielkość do jak najmniejszych ;) Trymowania było mega dużo, zajęło mi to praktycznie 2 dni.
Górny popcorn z obu A.K wytrymowałam, ale na dolny już nie miałam sił, więc jest jeszcze go dość sporo razem z przytopowymi. Będzie być może na jakieś ciasteczka ;)

Po wytrymowaniu
- 6 dni suszenia w boxie.
Po wysuszeniu - trafiają do słoi, pierwsze dni otwierane na około 1h dziennie, potem już nie :sunny: jest przeta integra

PODSUMOWANIE PO WYSUSZENIU (part II):

1. A.K - 36g

Suma mokrego bez łodyg : 89g : 36g = 2,5x mniejsza waga

2. Drugi A.K - 31g

Suma mokrego bez łodyg : 81g : 30g = 2,7x mniejsza waga

3. Popcorn z obu A.K - 14g

Czyli na 100g mokrego bez łodyg w moich przypadku wyszło : ok. 40g ;)

Razem :
81g
(takiego wyniku się nie spodziewałam) :odlot::brawo:

Dodatkowo listki przytopowe + sporo dolnego popcornu z obu A.K - 46g


Kilka zdjęć :


* Ostatnie zdjęcia przed ścinką





















* Ważenie







* Suszenie





* Curring - cały zespół :)





* Bryła korzeniowa (wszędzie taka sama)







ZAKOŃCZENIE I WYNIKI :

Na przestrzeni 0,25m2 udało mi się uzyskać łącznie suchego z 4 panienek: 126g :queen::farao::sunny:

Jak dla mnie mega wynik, pomimo wielu naprawdę wielu błędach, moim marzeniem było wyciągnąć 100g a tu jeszcze do tego bonus 26g. Nie wspominając już spalone dodatkowe minimum 5g.

Czy warto było ? Jak dla mnie bardzo. Piękne doświadczenie, niesamowita pasja dająca tyle satysfakcji, ale też mobilizacji i motywacji do działania. Naprawdę coś pięknego :) no i palenie wreszcie swoje, ale
czy się opłacało ? Pewnie - wystarczy policzyć ile by to kosztowało na mieście :)

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli, w szczególności ukłony składam Honzie, który towarzyszył mi w tej przeprawie od samego początku. :per::uff::dance::brawo::thumbs-up-smiley-em

Naprawdę jestem niesamowicie zadowolona z mojej pierwszej uprawy w growboxie, jeszcze pół roku temu nie wiedziałam co to growbox ;) Mogę z dumą napisać, że pierwsza przygoda z grow od A do Z została właśnie zakończona. Pozytywnie zakończona :)

Pozdrawiam ciepło i może jeszcze się kiedyś zobaczymy :) Buziaki :tiphat::good::dela::meksyk:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół