nasiona marihuany

[CFL 85W] [0.18m2] [AF] 2x BUBBLEGUM

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sie 12, 2017
Postów
16
Buchów
0
Miau miau :3 witajcie :freak2:/ dzięki za pozytywne komentarze :D up miał być końcem września ale mam dzisiaj chwile wolnego czasu więc lecimy z tematem.

6.09 starsza ma 39 dni w tym 18 flo, młodsza dzień mniej, jakoś wielkich zmian nie widać od ostatniego









9.09








13.09 zmieniłem trochę ułożenie w boksie













14.09







17.09 starsza ma 50 dni w tym 29 flo, jak widać na zdjęciach coś te topy nie chcą się robić tylko taki popcorn, a kose planuje za 3 lub maks 4 tygodnie, jak myślicie będzie coś z tego ?













Tak więc jak widzicie szału nie ma, ale oceniajcie i obstawiajcie czy będzie coś z tego czy echo :D:freak2: ja obstawiam że będzie po sztuce popcornu z każdej :lol3: ale najważniejsze to doświadczenie :3

Miau miau do następnego <peace>
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
jakbys trzymal dluzej to obstawialbym kolo 15g z obu :D
szkoda trochu scinac za miesiac.. wtedy serio malo bedzie :D i w chuuuuj stracisz na mocy.. ale jak mus to mus
 
Rejestracja
Sie 12, 2017
Postów
16
Buchów
0
całkiem możliwe że potrzymam je dłużej, jeszcze zobaczymy :freak2: jak za 3 tygodnie będę widział że te kilka tygodni wyjdzie im na dobre to pewnie jeszcze je potrzymam ale jak nie będzie widać większego potencjału to poleci kosa żeby wystartować z nowym projektem z większą ilością doświadczenia :) może za drugim razem będzie lepiej :lol3: zamierzam również wymienić obecną lampę na jakiś mini panel led bo ten cfl zajmuje za dużo miejsca jak na takiego małego boksa, jak ktoś się zna na ledach może coś polecić :D miau miau :3
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siemasz. Do takiego małego boxa stb bedzie dobry. Mało miejsca zajmuje a robi dobrą robotę. Tylko swoje kosztuje. Mam ,używam i polecam.
 
Rejestracja
Sie 12, 2017
Postów
16
Buchów
0
Miau miau :3 witajcie koci przyjaciele :freak2:/ Dzięki za info o panelu stb, muszę przyznać że konkretna lampa, tym bardziej że produkcji naszego forumowego kolegi :) kiedyś na pewno się w taki panel zaopatrzę <rotfl> aczkolwiek narazie doświadczenie wolę zbierać na jakimś ,,budżetowym" sprzęcie :crazy: zastanawiam się nad takimi tanimi mini panelami cob, ale na chwile obecną muszę skończyć obecny projekt, tak więc szybki up:

28.09 starsza ma 61 dni, 40 flo, młodsza 60 dni, 39 flo, podlewam cały czas z odżywkami wedle zaleceń producenta





1.10 starszej nawet coś się te szyszki kształtują, ale młodsza dalej taka miotła :crazy:







6.10 foty z wczoraj starsza ma 69 :freak: w tym 48 flo, młodsza 68, 47 flo










Jak widać starsza niby coś tam spuchła,w dotyku szychy nawet twarde, ale ilościowo szału nie bedzie :pl: a młodsza dalej taka miotłowata jest, może jeszcze spuchnie albo takie geny. Sprawdzałem też w końcu ph, i sama odstana kranowka ma 7.1, z odżywkami w zależności od dawek ph było między 6.0-6.9, tak więc myślę że nie najgorsze. Co myślicie, napuchną coś jeszcze ?

Miau i do następnego <peace>
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Miau miau :D Nie za duzo nawozów ? Te koncówki takie chyba zaczynaja byc nadpalone lekko.


Taki zarcik: Miau albo topki - od ciebie zalezy co bedzie w worku :D
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Fotorelkę przenoszę do działu GROWLOG MIKRO
powodzonka, fajne krzuny:spalony:
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
Całkiem nieźle to wygląda :) Aczkolwiek weź pod uwagę sugestię Alvaro

Pozdro!
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Kici kici kiedy kotek coś podsyci? Żartowałem kiedy upek ciekawi nas jak tam idzie?
 
Rejestracja
Sie 12, 2017
Postów
16
Buchów
0
Miau Miau witajcie ヽ( > ᴥ < )ノ troszkę mnie nie było, tak więc szybkie podsumowanie ostatnich tygodni, ale najpierw odpowiem na posty
(╭☞ > ᴥ < )╭☞

Miau miau :D Nie za duzo nawozów ? Te koncówki takie chyba zaczynaja byc nadpalone lekko.


Taki zarcik: Miau albo topki - od ciebie zalezy co bedzie w worku :D

dziękuje za cenne spostrzeżenie, od 7.10 są na samej wodzie z wyregulowanym ph, szczerze to myślałem że są przypalone od lampy, ale po dokładnych oględzinach rzeczywiście chyba miały za dużo papu :freak2: kolejny błąd do kolekcji popełnionych błędów przy tym pierwszym projekcie :freak: no cóż człowiek, znaczy się kot uczy się na błędach :D

Fotorelkę przenoszę do działu GROWLOG MIKRO
powodzonka, fajne krzuny:spalony:

mistrzu dziękuje za miłe słowo \( > ᴥ < )/

Całkiem nieźle to wygląda :) Aczkolwiek weź pod uwagę sugestię Alvaro

Pozdro!

również dziękuje za miłe słowo i jak wspomniałem zastosowałem się do porady Alvaro :)

Kici kici kiedy kotek coś podsyci? Żartowałem kiedy upek ciekawi nas jak tam idzie?

(╭☞ > ᴥ < )╭☞ miau miau upek własinie w przygotowaniu :D

Mnie również ciekawi kiedy jakiś UP się pojawi

Spliffer Twoja ciekawość powinna być dzisiaj chociaż troszeczkę zaspokojona :D (ง > ᴥ < )



Nie wiem jak będzie wyglądał ten mój post bo pierwszy raz odpowiadam Wam z cytatami i nie wiem czy dobrze to robię :crazy: najwyżej się poprawi. Tak więc pojawił się gorszy problem, gdyż kocica zaczęła truć głowę że panny zaczynają być wyczuwalne choć ja ich w sumie tak mocno nie czuje :freak: szczerze myślałem że jakieś filtry czy neutralizatory mi nie będą potrzebne przy dwóch mikro roślinkach.. myliłem się :freak2: tak więc przy kolejnym projekcie na pewno jakiś lepszy filtr będę musiał zrobić. Dzisiaj tylko kilka fotek bo nie mam zbyt wiele, nabyłem mikroskop i porobiłem jakieś fotki średniej jakości ale wrzucam, kosa jednej na pewno niebawem co do drugiej to może ją jeszcze potrzymam, jeszcze zobacze a i mam w planie wsadzić tą trzecią panne co była taka opóźniona :freak: była wyrzucona na świeże powietrze, nic z nią nie było robione a muszę przyznać że bardzo ładnie się rozkrzaczyła, tylko że dalej jest opóźniona a warunki na zewnątrz są takie że już nie dojdzie, na początku miałem ją przeznaczyć na straty i do bubble bags ją dać, ale pomyślałem że mogę potrenować na niej łamanie(bo jest większa niż ten cały boks :D), i wsadzę ją jak się zwolni miejsce, może jeszcze dojdzie :)

fotki z dzisiaj starsza ma 80 dni w tym 59 flo, młodsza 79/58, fotki z mikro robione starszej











Dzięki za wszystkie buszki :smokee: i zainteresowanie \( > ᴥ < )/ na dniach, albo później wrzucę fotke tej co będzie łamana :crazy:

Pozdro i do następnego <peace>
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
Kosę już możesz planować :)
Wystarczy Ci najmniejszy filtr, tyle że kupny i went pod niego. Zalecam mocniejszą lampę na kolejny projekt. Odbije się to na plonie i będziesz mógł powiedzieć sobie "Dobrze ci tak".

Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół