nasiona marihuany

(CFL 92W 0.11m) Big Devil xl Auto Monk Seeds. Pierwszy indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile z tego będzie

  • Jeden top [+10]

    Głosów: 0 0.0%
  • Dwa topy [+20]

    Głosów: 2 50.0%
  • Trzy topy [+30]

    Głosów: 2 50.0%
  • I popcorn na ciastka :)

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    4

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Witam wszystkich rolników i koneserów.

Ze względu iż znudziło mi się bieganie po lasach i walczenie ze zwierzyną, która instaluje w moim mieście coraz to nowe kamery, postanowiłem zacząć swój pierwszy in. Korzystam z nowego konta, ale na forum jestem od długich lat. Mam nadzieje, że wiedza którą tutaj zdobyłem oraz doświadczenie z leśnych wędrówek pomogą mi w doprowadzeniu tego growloga do końca.

Odmiana którą zaprezentuję to Big Devil Xl (Monks Seeds) i będzie to chyba pierwsza relacja Devila od mnichów na tym forum.

Zmontowałem lampę z blachy do pieczenia, zamocowałem w szafce i wykiełkowałem mojego potworka :jaraczz:

Na początku został trochę przegrzany, temperatura w dzień wynosiła 35 stopni więc wykręciłem 23 w (było 115w), dorzuciłem mokrą szmatkę i podniosłem lampę.
W szóstym dniu przesadziłem do ok 5l donicy i podlałem 1/3 dawki nawozu do storczyków. W ósmym dniu dostała nawóz dolistne. Mam zamiar kupić jej na gwiazdkę TryPack od BioBizz.
Nowe fotki niebawem, elo <peace>

10 dzień

 
Ostatnia edycja:
T

tabius

Guest
Jeśli mogę coś doradzić to nie kupuj biobizz straszne gówno. Bardzo jestem na tę chwilę zadowolony z Atami. Miałem od nich teraz na końcowe tygodnie bio-bloombastic i flower c naprawdę pomogło na zamule po biobizie którego lałem i po 15ml/l.
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Dzięki za podpowiedź, kupiłem biohumus od Ekodarpolu, a dolistne dostaje nawóz do storczyków, roślina nie wykazuje żadnych niedoborów, rośnie sobie powoli. Jutro jadę do szpitala na kilka dni więc wieczorkiem wrzucę jakąś fotkę.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Ja z kolei jestem bardzo zadowolony z TryPack'a BioBizz'a. Daję po 5ml/1L poszczególnych nawozów od nich i nie mam problemów ani z zamułą, ani z przenawożeniem. Stosunek cena/jakość b.dobry! Atami także są świetne - z Bloombastic'a byłem i jestem zadowolony na maxa. Także Atami jak najbardziej, a jak hajs się nie zgadza to BioBizz wcale nie jest dużo gorszy, a że organiki działają z większym opóźnieniem... no cóż... taki ich urok.

Pozdrawiam! :)
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Fotki dzień 13 (kupiłem słoiczek do curringu, mam nadzieje że uda się zapełnić pod samo wieczko)


Elo

---------- Post Zaktualizowany 21:04 ---------- Data pierwszego postu 21:02 ----------

Dlaczego zamiast fotek wyświetlają się te kubełki?? Wrzucam z linkiem forum duże zdjęcie
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Właśnie dostałem info od mojej mamy. To pod jej opieką znajduje się mój kwiatek, w momencie gdy ja jestem w szpitalu. W 15-ym dniu życia, Big Devil zaczął wydzielać zapach, roślina jest zdrowa i nie wykazuje niedoborów. Fotki w sobotę.

Ps. Treść wiadomości którą otrzymałem : Już śmierdzi :D
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Elo
Wróciłem ze szpitala, więc czas na up.

Przez dobę Devil nie miał słońca, nie było to winą sprzętu, ale nie zagłębiajmy się w szczegóły.
Nie zaszkodziło to jakoś bardzo roślinie. Jedyne co zauważyłem to bardzo jasne młode listki i nowe odrosty. Można powiedzieć że były żółte.
Po odpaleniu lampy i dwóch nakrętkach Biohumusa wszystko wróciło do normy. Dołożyłem 23w więc znów jest 115 i myślę że tak zostanie do końca.

Setup :


Dzień 17




Wiem że pełna amatorka, ale co o tym sądzicie?

I coś dla ucha:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Skoro śmierdzi to wypadałoby zbudować jakiś chałupniczy filtr węglowy.

Zdjęć nie skomentuję, ponieważ jestem za delegalizacją polskiego reggae. :( (ale nutka spoko)
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Skoro śmierdzi to wypadałoby zbudować jakiś chałupniczy filtr węglowy.

Zdjęć nie skomentuję, ponieważ jestem za delegalizacją polskiego reggae. :( (ale nutka spoko)

Z tym zapachem to była lekka przesada, ja jeszcze nic nie czuję. Tylko jak ją lekko wyczochram ale to standard :D
Tylnia ścianka Boksa jest lekko odklejona i tam będzie mata węglowa, która myślę że sprawę zapachu załatwi.
Co do polskiego reggae, też mało słucham. Głównie jamajscy artyści są w moim guście, tam wiedzą jak to się robi, a patois idealnie wkleja się w te dźwięki. Do każdego UPA postaram się wrzucić jakiś link że spoko nutką.
Jah bless all over the world :)
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Świąteczny up :)

Dziewczyna trzyma się dobrze, wczoraj na kolację zjadła uszka wigilijne (Biohumus 200% + nawóz do storczyków 1/3 dawki ) za co odwdzięczyła się piękną, intensywną zieloną barwą. Mikołaj kupił jej na gwiazdkę wentylator USB ( świetna sprawa, chodzi na ładowarce do telefonu, a dmucha lepiej niż komputerowy na zasilaczu 16V, idealny do micro). Rośnie zdrowo. I serio, już śmierdzi.

20 dzień
[/url

I kolęda :
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Up 34/10

W 25 dniu Devil zaczął zapuszczać włosy, co prawda milimetrowe, ale od tego momentu liczę flo. Pachnie przyjemnie, rośnie zdrowo. Od ostatniego upa nie dawałem już nic na weg ale za to lałem jej dużo wody. Z moich spostrzeżeń wynika, że rośliny rosną najszybciej, w momencie gdy po dwóch dniach letniej ulewy, wychodzi słońce, stąd też taka praktyka, która według mnie się sprawdziła. Jakiś czas po tym obciąłem liście wiatrakowe (8), zostawiając tylko dwa najwyższe piętra, po czym powtórzyłem obfite nawadnianie. Miało to na celu szybsze rozwinięcie listowia na odrostach. Roslina
W 30 dniu została podlana 1/5 dawki burzy kwiatów, a wczoraj 100% dawki zalecanej. Na dniach mam zamiar dorzucić 23w. Zapraszam do dyskusji.

W domku


Wysokość ok. 40cm


I z góry



Jak myślicie, ile jeszcze podrośnie ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół