nasiona marihuany

Cheese skunk auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Ziping420

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
10
Buchów
0
Kurde dokladnie nie powiem bo nie liczylem no ale okolo miesiaca ma. Roslinka mała troche. Podlewana biohomusem extra. Ziemia uniwersalna. Woda oaza z biedronki. Na flo mysle ze bede lecial na planton k . Bede wrzucal zdjecia co jakis tydzien. POZDROWIENIA

---------- Post Zaktualizowany 14:26 ---------- Data pierwszego postu 14:23 ----------

 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
załóż fotorelacje i tam umieszczaj zdjęcia, a jak nie to niech moderator przeniesie. Planton k nie nadaje się na flo. Zastosuj burze kwiatów, pk 13/14
 

Ziping420

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
10
Buchów
0
załóż fotorelacje i tam umieszczaj zdjęcia, a jak nie to niech moderator przeniesie. Planton k nie nadaje się na flo. Zastosuj burze kwiatów, pk 13/14

Ok zaloze dzieki za info, wolalbym jakby moderator to zrobil bo troche nie ogarniam tej strony xd Mowisz , ze plankton k odpada? no dobra zaryzykuje. Zobaczymy co da ta burza kwiatow . A mam jeszcze pytanko. Bo ogolnie mialem 6 krzaczkow no ale slimaki wpie****ilily teraz tego bledu niepowtorze. Chcialem sie zapytac czy jakbym zamowil sobie automaty w tym tygodniu . Doszly by jeszcze w te lato?
 

Lukash1

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2016
Postów
111
Buchów
0
Na miesiac troche male wygladają .takie jest moje zdanie
 

Lukash1

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2016
Postów
111
Buchów
0
Automatom nie nalezy za duzo dawac nawozu pamietaj o tym
 

Lukash1

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2016
Postów
111
Buchów
0
Napisz mi na pw swoj nr tel bo tutaj co 1500 minut mozna wyslac 4 wiadomosci
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Napisz mi na pw swoj nr tel bo tutaj co 1500 minut mozna wyslac 4 wiadomosci


ku**a aż się zalogowałem bo nie wierzyłem co czytam :eek: jaki nr tel na prv stary ococi chodzi to nie kącik porad weterana... Ale twoje klocki twoja zabawa...
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Napisz mi na pw swoj nr tel bo tutaj co 1500 minut mozna wyslac 4 wiadomosci

Moze zaprosisz nas jeszcze na fejsa?

Nie dojda ci automaty do konca wakacji. Chyba ze znajdziesz jakies mega szybkie. Mi w tamtym roku cos kolo 100dni potrzebowaly. Przesadz do wiekszej doniczki lub prosto w ziemie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół