nasiona marihuany

choroba psychiczna olejek konopny 1:1

Wyszukiwarka Forumowa:

Kasienka1990

Member
Rejestracja
Lis 5, 2019
Postów
19
Buchów
0
mając podobne zaburzenia sam nie byłes na ew?xD
nie dadzą,bo nie kwalifikuje się
...ale mam nowa wiadomość,będę miała matrihuanne medyczną na receptę
p.s Ty paliłeś trawę,żeby wiedzieć,że nie pomoże?
 

Sakopomadiko

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2015
Postów
68
Buchów
118
"rzygać mi się chce,tak jakby to moja wina były te zaburzenia" sa twoja wina tylko, ze jeszcze to do ciebie nie dotarlo
za nieumiejentnosc obchodzenia sie z wlasnymi procesami psychicznymi, kogo obarczysz wina? ducha swietego?
masz za duzo skumulowanych, negatywnych emocji w nieswiadomosci czego skutkiem sa te symptomy ktore opisalas na poczatku
musisz zintegrowac nieswiadome tresci ze swiadomoscia, jesli tego nie zrobisz zapomnij o powrocie do zdrowia> XD
z tej choroby sie wychodzi, tylko trzeba wiedziec jak, zreszta zeby z tego wyjsc trza od.ebac kawal ciezkiej roboty
co do jarania jak bylem gowniarzem to jaranie tylko poglebialo schize tak ze trzeba bylo sie modlic zeby faza zeszla.
Jak na ciebie zadzial daj znac XD narazie to tyle z mojej strony rzycze milej lektury

 
L

Lord of Old School

Guest
mając podobne zaburzenia sam nie byłes na ew?xD
nie dadzą,bo nie kwalifikuje się
...ale mam nowa wiadomość,będę miała matrihuanne medyczną na receptę
p.s Ty paliłeś trawę,żeby wiedzieć,że nie pomoże?

Mam problemy z pikawą i ciśnieniem ,co mnie dyskwalifikuje w tej trapi.
 

H3X3N

Member
Rejestracja
Maj 11, 2019
Postów
18
Buchów
1
Stany lękowe przechodzą po czasie. Trzeba mieć wywalone. Trzymać się z dala od ludzi przez których te stany lękowe masz. Może zalegalizują te 3 krzaki na łebka i 30g. Bo na paczkomat coś załatwić to kosmos. Nawet jak ktoś spala rekreacyjne ilości 5g na 5 miesięcy
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Moim zdaniem THC może tu pogłębić tylko wszystko. Ja bym poszedł inna droga. Ale to tylko moje zdanie.
 

Kasienka1990

Member
Rejestracja
Lis 5, 2019
Postów
19
Buchów
0
ok,ale ja mam mieć medyczną marihuannę na receptę od psychiatry,także na to wychodzi,że się kwalifikuję,....
Tobie co dało jej palenie?masz podobne schorzenia,to pomaga,czy jak?

---------- Post Zaktualizowany 18:52 ---------- Data pierwszego postu 18:50 ----------

Mam problemy z pikawą i ciśnieniem ,co mnie dyskwalifikuje w tej trapi

ok,ale ja mam mieć medyczną marihuannę na receptę od psychiatry,także na to wychodzi,że się kwalifikuję,....
Tobie co dało jej palenie?masz podobne schorzenia,to pomaga,c

---------- Post Zaktualizowany 18:53 ---------- Data pierwszego postu 18:52 ----------

mnie zabraniają w domu sadzić to,a ja zdycham....żygać się chcę
mam miec medyczną trawę na receptę,ale kiedy będzie dostępna w aptekach?czizys
 

Kasienka1990

Member
Rejestracja
Lis 5, 2019
Postów
19
Buchów
0
ok,ale ja mam mieć medyczną marihuannę na receptę od psychiatry,także na to wychodzi,że się kwalifikuję,....
Tobie co dało jej palenie?masz podobne schorzenia,to co pomaga?
 
L

Lord of Old School

Guest
Stany lękowe przechodzą po czasie. Trzeba mieć wywalone. Trzymać się z dala od ludzi przez których te stany lękowe masz. Może zalegalizują te 3 krzaki na łebka i 30g. Bo na paczkomat coś załatwić to kosmos. Nawet jak ktoś spala rekreacyjne ilości 5g na 5 miesięcy

Ciekawe ,a fobia społeczna?:confused::confused::confused:

Ps.Całkowite odcięcie od ludzi,może prowadzić do głębokiej depresji.

---------- Post Zaktualizowany 10:13 ---------- Data pierwszego postu 10:10 ----------

ok,ale ja mam mieć medyczną marihuanę na receptę od psychiatry,także na to wychodzi,że się kwalifikuję,....
Tobie co dało jej palenie?masz podobne schorzenia,to pomaga,czy jak?

---------- Post Zaktualizowany 18:52 ---------- Data pierwszego postu 18:50 ----------

Mam problemy z pikawą i ciśnieniem ,co mnie dyskwalifikuje w tej trapi

ok,ale ja mam mieć medyczną marihuanę na receptę od psychiatry,także na to wychodzi,że się kwalifikuję,....
Tobie co dało jej palenie?masz podobne schorzenia,to pomaga,c

---------- Post Zaktualizowany 18:53 ---------- Data pierwszego postu 18:52 ----------

mnie zabraniają w domu sadzić to,a ja zdycham....rzygać się chcę
mam miec medyczną trawę na receptę,ale kiedy będzie dostępna w aptekach?czizys

Powiem tak,palenie na tak dużą ilość schorzeń ci na pewno nie pomorze ,najwyżej pogłębi te stany,nie idź tą drogą,co mi dało?,nie pomogło mi ,no może w 10 % max(pisze tu o trawie mojej lub od dilla nie medycznej,chociaż można powiedzieć że każda odmiana na swój sposób jest medyczna ),ale z sentymentu pale ,po prostu pale bo lubię,ale już dużo mniej niż kiedyś...
 

Kasienka1990

Member
Rejestracja
Lis 5, 2019
Postów
19
Buchów
0
po 1 ja nie chodzę po zanieczyszczoną,zwykłą trawkę od dilera,a od psychiatry w pełni naturalna i twierdzi,że zredukuję objawy
Wielu osobom pomaga nawet na zaburzenia osobowości
po 2 Ty skoro masz fobię społeczną,to się nie dziwię,że trawa nic nie pomogło,przy tak silnych lękach....ja mam niepokój i obsesje,chaos,a nie lęki duże,....
po 3 jaką inną drogą iść?,nie da się,bo ja się nie godzę na tą chorobę,pogodzenie się z tym itd ble ble ble...jak nie będę zdrowa,to koniec życia,proste,a nie musisz mnie pocieszać,bo życie tak ograniczone,jak warte zero,a nawet mniej niż zero
 
L

Lord of Old School

Guest
TO nie zawracaj ludziom dupy ,idź i pal sobie .....

Ps.myślisz że wyleczy cie gandzia ze wszystkich objawów ?
to się mylisz ,bez psychoterapii to chu*a ci da

Elo
Rzeczywiście na niepokój obsesje i chaos na pewno ci pomoże XD

Ps. nie pisałem że ja mam fobie,czytaj ze zrozumieniem .....
 

Kasienka1990

Member
Rejestracja
Lis 5, 2019
Postów
19
Buchów
0
ojej nie oczekuję,że wyleczy mnie ze wszystkiego,ale np z 50% to bardzo duża ulga przy tylu objawach...jakoś innym pomaga,dużo osób ma depresję i zab osobowości,dziwaczności
Marihuana nie jest dla osób z chadem,schizofrenią i psychozami,zakaz
Wspominasz o psychoterapii,serio?Widzę,że Tobie dała niewiele,owszem pomaga z jednym zaburzeniem na pewno....albo po traumie czy lekkich stanach,ale nie mi,zejdź na ziemię...
 
L

Lord of Old School

Guest
Ja już skończyłem dyskusje ,nie widzę głębszego sensu polemizowania...:jprd::def:
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Jeśli miałbym taki pierdonik w głowie to bałbym sie jarać.
Ryzyko wystapienia bad tripa bedzie bardzo duże ale spróbować warto.
Napisz za kilka tygodniu co ci dała ta czysta mj od psychiatry.
 

Kasienka1990

Member
Rejestracja
Lis 5, 2019
Postów
19
Buchów
0
...ta kosa z czarną postacią chyba nie na miejscu,co??!!
Czy przemawia do mnie wyleczona osoba o wolna od zaburzeń po psychoterapii,by dawać takie rady?
Mi psychiatra otwarcie powiedziała,że terapia trwa około 7 lat czyli ogrom kasy i faktycznie może powracać pod wpływem stresu wszystko.....
ciekawe jest to,że otwarcie również nie miała zastrzeżeń,by wziąć za mnie odpowiedzialność.Prowadziła wywiad ponad 2 godziny i widziała jaki mam choas we łbie i pomimo to,pow,że możliwe,że zredukuję mi objawy....
 
L

Lord of Old School

Guest
To ku**a pal ,i nie pytaj się ludzi i nie truj dupy...
słuchaj psychiatry i tyle,i czytaj moje posty wyżej ,tylko ze zrozumieniem,nigdzie nie napisałem że jestem zdrowy psychicznie???\
i wgl nie pisz w moją stronę bo już mi się nie chce z tobą gadać
Walka z wiatrakami po prostu:def1::def1::def1::def1::def1::def1::def1::def1::def1::def1::def1:
PS.wiem że miałem tu nie pisać ,ale sorry ziomki, po prostu ta laska mnie wk***ia ,o ile to laska a nie człowiek z zaburzeniami osobowości mnogiej .koniec!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół