nasiona marihuany

choroba psychiczna olejek konopny 1:1

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Kup sobie ziola od handlarza i zapal zebys wiedziala co to w ogole jest i czy oddzialywuje na ciebie pozytywnie w jakimkolwiek stopniu.
I daruj sobie te proporcje indica/stiva, bo 90% palaczy jak im dasz nieoznaczone sample nie odrozni jednego od drugiego. Do tego na ulicy sa odmiany komercyjne, a czystych sativ czy w sativ w przewadze sie na handel nie sadzi, bo za dlugo kwitna i finalny produkt wyglada gorzej niz hybrydy indyjkowe.
 

Kasienka1990

Member
Rejestracja
Lis 5, 2019
Postów
19
Buchów
0
nie znam żadnych hodowców,ani handlarzy...ja nie miałam do czynienia z tym 30 lat....
nie będę brać z niesprawdzonych źródeł,ja nie ufam ludziom aż tak...co to z propozycja jest w ogóle...
Czekam na medyczny susz z apteki i tyle
Już się nie posługuję proporcjami,masz rację
Jeden koleś napisał,że o terpeny chodzi?
Na recepcie będzie taka nazwa suszu:22/1 Pedanios to odmiana ghost train haze
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Siemanko. Co słychać, wyleczyłaś się już? Ja bym na Twoim miejscu zrobił dużo więcej badań z krwi m.in hormony jak np. prolaktyna. Koniecznie witamina D3, czy badana była? Szukaj odpowiedzi albo w organizmie albo w umyśle, nie licz na mafię w białych fartuchach, bo oni leczą bez końca. Tabletki i lekarstwa, to biała śmierć. Często jest tak, że problemy nie biorą się z głowy, a są wynikami fizycznie rozregulowanego organizmu. Moim zdaniem detoks również by pomógł. Najlepiej post parudniowy, potem dieta tylko na owocach przez np. miesiąc i do tego herbatki i suplementy pomagające w usuwaniu toksyn. Badania na metale ciężkie, zbadaj sobie glifosat. Potem bym sobie zrobił biorezonans na obecność grzybów i pasożytów w organizmie. A co do oleju to ogólnie rzecz biorąc polecają na takie przypadki jak Twoje 100% Indica, ponieważ Sativa rzekomo pogarsza takie stany lękowe itp. Co do stosunku THC do CBD, to wiem tylko, że przy leczeniu nowotworów stosują wysokoprocentową THC 1:1 CBD również z jak największym %. Np. Critical Kush 25% oraz CBD Charlotte's Angel 15%. Tylko, że takie coś pod Polskim niebem raczej już nie urośnie, a typowe Outdoory mogą być za słabe. Najlepiej z pod lampy sobie własnego coś machnąć. Nie ma co palić... moim zdaniem tylko olejek jak już, ale musisz pierw spróbować, czy coś działa... 10 ml oleju kosztuje 400 euro na zachodzie.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół