nasiona marihuany

!!!!!!!!!!!! Choroby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sivy

Guest
Witam. Mam katastrofe , moje :pomidory" wygladaja jakby juz miały zaraz paść , ostatnio dodałem 2 pałeczki do kazdej donicy , i podlałem preparatem ( oba specyfiki zawieały azot potas i fosfor ) gdyż roslince na poczatki usychały koncówki i wykrecały sie , po dodaniu nowej porcji jedna prawie sie połozyła , jest miekka i liście zrobiły sie jak przecinki , druga lepiej wyglada ,ale ma dalej liscie zółto brązowe i poskręcane .

Co zrobic zeby odratować , czy juz lipa ?

[ Dodano: 2006-04-25, 17:26 ]
jak mozecie pomóżcie , a wiem ze potraficie :thumright:
 
S

sdfsdf

Guest
musisz przeplukac cala doniczke duza iloscia wody!! moze cos z tego bedzie trudno powiedziec ale przeplukanie rosliny duzo by dalo bo przesadziles troche z nawozeniem ;/ i musisz przeplukac to wszystko!

[ Dodano: 2006-04-25, 18:41 ]
albo zmien ziemie ale niewiem czy to dobre bylo by przesadzac roslinki jesli sa w takim stanie :/ musisz zadecydowac sam! ale jedno jest pewne! nie podlewaj nawozem przez jakies 2 tygodnie! a co to za naowz? chemiczny czy biologiczny?
 
S

sivy

Guest
NIe pisze , ale chyba chemiczna , teraz kupiłem biohumus ( jakoś tak sie to nazywa) i przesadze pomidory , bo z dnia na dzień to nie za ciekawei wyglada ;/ . A mam jeszcze pytanie , czy to bardzo moze opóźnic wywkit lub wielkośc zbiorów ? bo czekam na topki a ich jeszcze nie ma a to juz 60 dni leci.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jaki masz fotoperiod ? Daj nawóz z samym P i K.
 
S

sivy

Guest
Narazie przesadziłem wszystko , nowa ziemia +styropian+ukorzeniacz+sama woda i czekać , czy da rade , bo od wczoraj mi tak padła jak jaszczurka na pustyni :-? :-?
 
S

sdfsdf

Guest
no oby sie przyjelo! teraz podlewaj jedynie biohomusem ale nie tak od razu! daj jej odsapnac bo niezle ja zapilowales :p no a jaki masz fotoperiod? jesli chcesz by Ci zakwitla musisz dac 12/12
Pozdro!
 
S

sivy

Guest
No narazie mam ja 24/24 A co do wygladu to postaram sie o foty .
 
S

sdfsdf

Guest
no to dlatego Ci nie kwitnie :p jak zmienisz na 12/12 to zacznie :)
Pozdro!
 
S

sivy

Guest
NO ale narazie jest z niej papuć i wątpie zeby coś z tego było .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół