nasiona marihuany

Chyba zrobiłem się w ciula... Co to za nasiona?

Wyszukiwarka Forumowa:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
https://www.forum.haszysz.com/solar...lastup&cat=95096&pid=897491#top_display_media
Witam, Jakiś czas temu-dokładniej przed swiętami wielkanocnymi kupiłem te nasiona. Chciałem af a mam podejżenia że to zwykłe feminizowane mi sprzedano. Byłem podjarany zakupem więc nie myślałem na miejscu zupełnie o "szczegółach" :) Pytam bo do tej pory nie widać oznak kwitnienia a jak na af to chyba już czas by był najwyższy. Niech się ktoś wypowie kto miał dinafemy wcześniej w uprawie. Pozro wszystkim :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Znalezienie odpowiedzi w google zajęło by Ci mniej czasu niż napisanie tego posta. W każdym razie, nie chyba a na pewno zrobiłeś się w "ciula" bo to nie automaty a zwykłe sezony.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
kiełkowałeś je w połowie kwietnia i dalej nie widać oznak kwitnienia, tak?
W takim razie możesz być pewny że to nie są af. Jak by nie patrzeć to już grubo ponad 40 dni.
Wypadki w sklepach się zdarzają. Poza tym w środku powinieneś mieć opisane fialki z nasionami.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wypadki w sklepach się zdarzają. Poza tym w środku powinieneś mieć opisane fialki z nasionami.

Wypadki w sklepach ? Przecież on kupił w ciemno, sam wybrał co mu się spodobało...
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Szukałem wczoraj bo coś mnie naszło i dopiero na ruskich stronach znalazłem w grafikach opakowanie nasion af i jest na nich wyszczególnione że to af a na zwykłych tego nie ma tak jak u mnie. CHciałem potwierdzenia bo wiesz jak jest, czasem firma zmienia opakowanie i istniała możliwość że może to automaty.

---------- Post Zaktualizowany 10:05 ---------- Data pierwszego postu 10:04 ----------

Mieszkam w anglii wiec może doszło d nieporozumiena - ja chciałem af i mówiłem babie w sklepie że chce af a ona pewnie nie miała i mi wcisnela zwykłe.

---------- Post Zaktualizowany 10:08 ---------- Data pierwszego postu 10:05 ----------

Fiolka jest całkowicie przeźroczysta bez żadnych naklejek.
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
weź mikroskop albo szkło powiększające i poszukaj na nasionach czarnego napisu AF
jak nie będzie to masz sezony<coolpalacz>
zarzuć im na tydzień czarną płachę to bez światła zaczna indukować i byle do :harvest: z fartem
<lol2>
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
przełącze na 12/12 box mam duży wiec się powinny zmieścić spokojnie. Zawsze jakieś frycowe się placi za pierwszym razem. Chyba nawet lepiej że to normalne feminizowane a nie af :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół