nasiona marihuany

ciąć trzymać? Co jest

Wyszukiwarka Forumowa:

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Gdyby była spaloa on temperatury to po pierwsze góra topów z liśćmi byłaby spalona oraz na innych roślinach zaoberwowałbyś to samo. Tutaj u Ciebie jest przenawożenie bo ciągnie od doły do samej góry.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
to czemu dolne liście są ok? wyglądają jak standordowo przy końcu uprawy czyli nie mają intestywnego zielonego koloru, ewidentnie roślina znich wysysa jedzenie żaden liść poniżej tych upalonych głównych topów nie wygląda źle zero wysyszenia usychania czy czegokolwiek. Jak mi to wytłumaczysz? naprawde jesli to przenawożenie zwracam chonor ale ewidentnie widze co się dzieje w namiocie i jestem pewien temperatury..
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Nawozy dobre ale pierw sie daje big buda przez 2 tygodnie potem zmiana z overdriva za bardzo je koksowales jak dla mnie i jak juz ktos kiedys tu gdzies napisal ze warto zrobic flusha po przejsciu na flo by odsolic glebe i mysle ze to jest trafny pomysl i sam go sprobuje jak mi za indukuja :)
Btw jak roslinka wyjada z lisci to robia sie zolte powoli a nie suche w chwile i to mega suchary masz mi tak przed konicem sie robi ale tylko kilka i powoli zaczynaja usychac
 
M

mlodygru

Guest
Mam lekka fazę i może nie doczytałem ale napisz jakie jest pH pozywki. Nie wygląda mi to na typowe przenawozenie... albo są zablokowane przez zle ph albo brak im czegoś. Ale popalone od nawozów i temperatury raczej nie są...
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Mam lekka fazę i może nie doczytałem ale napisz jakie jest pH pozywki. Nie wygląda mi to na typowe przenawozenie... albo są zablokowane przez zle ph albo brak im czegoś. Ale popalone od nawozów i temperatury raczej nie są...


PH 6,5 w granichach pożywki, PH gleby 6,5 -7 więc jest ok chyba. przekminiłem sprae i myslę że temperatura spaliła liście, dostały stres 3-4 dni mnie ni było a one w takich wankach były suche ciepłe powietrze i się stresowały 4 dni i staneły przelałem je wszystkie woda 2 dni temu coś ruszły wyskoczyły białe włoski.. teraz mam 2 mieszaki + 2 220 komputerowo robią robotę paly gonią na boki od razu jak wkładam reke do namiotu jest takie inne powietrze.. Powiem tak palenie dla mnie za***ałem z ta temp i może tymi nawozami co każde podlanie dostały w du*e nauczka na next grow. Jak mi z tego 100 wyjdzie będe szczęsliwy żeby temat był dobry i tyle ;)

Ale dziekuje wszystki ze każdy coś dorzucił od siebie w temacie!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół