nasiona marihuany

Cienki Spocik CienkiegoLolka 3x [AF] Speed x White Widow, 20x [AF] Amnesia x AK 47, 3x [AF] Big Bud, 4x AK 47 [półauto]

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
powinny już być gotowe do ścięcia
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Najwcześniej mogę je sciąć jutro ale jest ładna pogoda aktualnie a ja dałem ostatnią dawkę nawozów wczoraj. Nie wytrzymają do piątku/czwartku?
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Wytrzymają i do października :D Jak ładna pogoda to idź na spota i "wytrząśnij wodę" z topów, i przed najbliższym deszczem ścinka :D
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Ciekawa sprawa z tym kwiatkiem :D nigdy czegoś podobnego nie widziałem. Najwyraźniej się zapyliła
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
po co ten nawóz ... teraz lej samą wodę i to w dużych ilościach i ścinaj za tydzień
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Dobra dziś ładnie słoneczko poświeciło jutro się zetnie chyba w takim razie i zrobi water curring ewentualnie chociaz srednio mi się to uśmiecha bo i tak całe nic z tego bede mial a water curring dodatkowo zmniejsza ilość plonów
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Ja bym poobrywał co spleśniałe, resztę topsinem0.2%+siarkol 0,4% i zaczekał z tydzień. Jak nie będzie ognisk plechy to popraw amistarem +jakiś powierzchniowy środek i gitara, niech puchną jak najdłużej.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Mozesz dokladniejsze foty tego rozowego kwiatka zapodac?
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Mozesz dokladniejsze foty tego rozowego kwiatka zapodac?

Mordko, niestety już po żniwach ale jak bum tarara był do łodygi przyrośnięty :D

A teraz nadeszła wiekopomna chwila i to jest prawdopodobnie ostatni UP w tej relacji :)


42 WEG/ 48 FLO


Po równo 3 miesiącach w rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej ukończyło żywot 6 roślinek. Wszystkie auto. Niestety nie umiem rozpoznać, które to SpeedxWW, a które Amnesia x AK. Wydaje mi się, że wyczekałem do odpowiedniego momentu, bo akurat zaczęły się pojawiać malutkie ogniska pleśni ( znalazłem ze 3 takie) 4 ostatnie dni dostały flusha z melasy i dużą dawkę słoneczka)
Ścięte zostały w takim stanie:









Na spocie został jedyny ocalały półauto, ale nie wiem czy dojdzie bo dopiero są zawiązki topów, a pogoda nie rozpieszcza. Myślę, że trzeba mu jakies 5-6 tygodni także nie wiem czy tyle wytrzyma



Zbiory zbiory i po zbiorach:









Coż mogę powiedzieć na koniec? Mokrego 82+ z tego wcześniej ściętego 18 daje 100g mokrego. Dla mnie wynik jak na pierwszy raz dobry choć dla wielu może nie imponujący. Dużo się nauczyłem, jestem ogólnie zadowolony (tylko nie wiedziałem i nie wierzyłem, że z tym trymowaniem jest taki zapie**** :D ) Topki są ładnie oszronione i lepią się jak cholera ( melasa zrobiła za***istą robotę).

Teścik też już zaliczyły i mogę powiedzieć, że joincik na 3 daje fajny stan i kopie porządnie, smak i zapach ziemisto-słodki, dym niegryzący ładnie wchodzi. Nie zamula, ale na koniec tripa po 3-4 h chce się spać ( chyba, że się zajara dalej ;) ). Za to na jednego wystarczy lufka , półtorej max i już wiruje świat. Z lufki wychodzi 5 buchów.

Niebawem ruszam z kolejnym projektem także widzimy się wkrótce. Dam znać jeszcze jak po suszeniu i jak tam ten półauto się miewa.


Trzymajcie się i z fartem, co złego to nie ja. Życzę wszystkim udanych i owocnych zbiorów. :harvest::harvest:
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Mordko, niestety już po żniwach ale jak bum tarara był do łodygi przyrośnięty :D

Czyli to był chwast przyczepiony do konopi? Te kwiatki nie wyrastały z konopi?
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
To był jakiś fioletowy kwiatek ( wrzosowaty trochę ) i normalnie wyrastała jego łodyga z łodygi MJ. Jak palcem odciągnąłem to było dobrze widać. Uciąłem go i zostawiłem na spocie bo jeszcze jakąś zaraze by mi przyniósł do suszarni, ale fajnie by wyglądał taki top suszący się z przyrosniętym kwiatkiem :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
5 fotka bardzo dobra więcej takich :sunny:
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Widze Napalm sie zainteresowal kwiatkiem , niepowiem ja tez :D

To jest Krwawnica pospolita
446063.jpg


Te preflowersy mnie troche zmylily i nawet dalbym sie oszukac na chwilke :D

Możliwe, żeby taki kwiatek zapylił pomidorka czy jakkolwiek się z nim złączył?

Nie

Takze nic z rosliny nie wyrastalo tylko ewentualnie moglo sie zaplatac do kupy :D Ladne kwiatki .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół