nasiona marihuany

Cienki Spocik CienkiegoLolka 3x [AF] Speed x White Widow, 20x [AF] Amnesia x AK 47, 3x [AF] Big Bud, 4x AK 47 [półauto]

Wyszukiwarka Forumowa:

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Siemanko Growerzy!

Zacznę od tego, że to mój pierwszy raz i każda porada, pochwała czy też nagana jest mile widziana ;)

A więc jest tak : 30 ziarek od F2Seeds, odmiany tak jak w temacie. Na kiełkowaniu odpadło 1x Speed x White Widow, 4x Amnesia x AK 47,1x Big Bud x Speed ( nadgryziony przez szczeniaka w czasie wygrzewania się na słońcu przed domem i jest w ziemi ale zatrzymał się na rozwoju +/- tygodnia więc liczę go jako niewykiełkowany) i 1x Ak47 PółAuto. Także w ziemi jest ok. 23 sztuki. Spoty są 3. 2 są większe, jeden malutki.Podzieliliśmy się z ziomkiem, że ja zajmuje się największym, a on resztą.

Spot moim zdaniem jest elegancki. Schowany za poletkiem pokrzyw a od drugiej strony dorodny krzaczor osłania tyły.
Ziemia uniwersalna kwiatowa z odpowiednim pH + keramzyt na spód ok.1 cm
Nawożenie: standard na weg biohummus, na flo burza kwiatów
Planowany trening: LST ale jeszcze się zastanawiam
Ochrona: Anti-bissan dookoła spotów, Ślimacol dookoła każdej panny

:) Zapraszam do oglądania i komentowania!



Niedługo po wyjściu z ziemi. 3 dzień. Tutaj akurat big bud x speed


Po lewej obok big budów w drugiej skrzynce są półauto, a ten jeden oddzielny to ten na którego połasił się piesek. Potem coś tam wybiło znowu z ziemi ale zostało karłowate.


A tu już sadzenie na spocie, 13-14 dzień życia. W ziemi dostały pierwszą porcję Biohummusa.



Spocik główny, a poniżej samiec alfa( chyba największy ze spota)


Inne, randomowe planty na spocie. Sadziłem na szybko bo w oddali słyszałem traktor i pomieszałem odmiany ale jak sie rozwiną to rozpoznam i ponumeruje ładnie

Kolejne sztuki

Tak to wygląda, widok ze środka spota


A tak to wygląda od frontu :harvest:

Teraz roślinki mają ok. 26 dzień weg i ziomek mówi, że najwieksze dorastają do 40 cm. Dostały trzecią porcję Biohummusa( co drugie podlewanie). UPa zrobię jak wróce z wakacji. A tymczasem Pozdrowienia z nad słonej wody! I parę bonusów z przygód:



Podczas wieczornego czilloutu na wydmie napotkany lisek ( myślałem, że taka faza się wkręciła i mam fatamorganę jakąś :spalony:). Pełno się tego tu kręci a ten był prawie oswojony chyba bo podszedł bardzo blisko i patrzył się na nas z minute a jak wyjąłem aparat to odwrócił się dupą, chyba nie chciał pozować

Trochę spłaszczony kotek, chyba się na coś zapatrzył tym oczkiem
 
Ostatnia edycja:

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
zapowiada się ciekawie myślę, że będzie spoko. Oby tylko ten traktorzysta Cię nie wylukał :) no i żeby nam pogoda sprzyjała.
Zazdroszczę wypoczynku, jaka pogoda? :)
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Dziś słabo. Jutro ma być git słoneczko :) Dzięki, a z traktorzystą to pojedynczy przypadek. Po prostu gdzieś sobie tu przejeżdżał. Samochodem więcej nie jeżdżę tylko rowerkiem co najwyzej bo do dźwigania już nic nie ma. Dopiero na harvest :harvest:
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Kolego wez to zdjecie z tym kotem trzeba bylo sobie darowac!!! Od razu wiadomo ze mlokos z Ciebie!!! Tu pokazujemy zdjecie roslin ,a a nie jakiegos roz***anego kota!
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Kolego wez to zdjecie z tym kotem trzeba bylo sobie darowac!!! Od razu wiadomo ze mlokos z Ciebie!!! Tu pokazujemy zdjecie roslin ,a a nie jakiegos roz***anego kota!

Kolego coś ty taki wrażliwy? Różne rzeczy ludzie wrzucają na SWOJE fotorelacje. Ja sobie wrzuciłem bonusowego kotka i jak ci się nie podoba to nie wchodź, nie oglądaj. Poza tym ciężko nie poznać, że jestem początkujący. Dopiero założone konto, 1 post, a z resztą napisałem, że to mój debiut- każdy kiedyś zaczynał. Ty za to jesteś starym wyjadaczem w tej dziedzinie i zamiast podpowiedzieć coś to się spinasz. I szacunku trochę bo mnie nie znasz także nie wyzywaj. Pisząc o pochwałach i naganach miałem na myśli uprawę a nie to jak prowadzę fotorelacje, bo to co napisałeś to zwykły hejt z byle powodu i tyle. Podejrzewam, że jesteś bardzo oblatany w temacie i pewnie starszy ode mnie, ale jeśli zdjęcie rozjechanego kota cię tak zasmuciło to coś nie tak z tobą. Pozdrawiam ;)
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
jakbys nie wrzucal ,takich zdjec to pomocna dlon jest wskazana!za takie zdjecia wiele osob Ci tu powie na forum,ze niechce widziec!a co do mojej osoby to Ty sie nie boj! Zwierzeta sa dla mnie czyms waznym w zyciu!!! na przyszlosc nie wrzucaj takich fot!!!Pochwal sie roslinka,a nie zabitym zwierzeciem przez jakiegos cwela!

Powodzenia w uprawie
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Dobra nie kręć mi proszę gównoburzy pod postem o jedno zdjęcie, bo zaśmiecasz tylko a nic sensownego nie wnosisz.Mam wrażenie, że nabijasz sobie posty. Sprawa jest prosta - moja fotorelacja, ja ją prowadzę a oglądającym może się podobać lub nie. Też uwielbiam zwierzęta, ale akurat przejechane koty zjawisko bardzo powszechne (same wbiegają pod samochody nikt na sierściuchów nie poluje żeby sobie zderzak zabrudzić czy też połamać ) i każdy kiedyś widział, a ten wydał mi się ciekawy. Ktoś kto go przejechał na pewno nie zrobił tego specjalnie, a ty dalej wyzywasz nieznanych ci ludzi. Ogarnij się i już skończ tą furię, bo jako grower z takimi osiągnieciami nie przystoi ci. Jak masz coś do powiedzenia na temat uprawy do zapraszam i z góry dziękuję, a temat kota juz zakończmy. Zapewne jest już dawno w lepszym miejscu i niech spoczywa sobie w spokoju.Nawet sobie dziś za niego zajaram <joint>
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Ile maja godzin słońca?
Ps. "Zacznę od tego, że to mój pierwszy raz i każda porada, pochwała czy też nagana jest mile widziana ;)"
No chyba nie jest jednak mile widziana :p A oskarżanie weterana o nabijanie postów to trochę dziecinada ale co ja tam wiem :lol3:
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Dobrze, mój błąd. Po prostu źle ująłem, bo chodziło o porady, pochwały i nagany w związku z uprawą i myślałem, że to sie rozumie samo przez się. Myliłem się :) To nie było oskarżenie tylko taka uwaga, moje przemyślenie oraz prośba żeby już nie zaśmiecać. Szanuję bardzo naszego weterana, ale tak samo jak on ma prawo to skomentować tak ja mam prawo się z nim nie zgodzić. Co innego gdyby taki ktoś pouczał mnie o uprawie ( w tym temacie jestem dosłownie i w przenośni zielony :bounce:)

Co do Twojego pytania to dzięki za nie, zapomniałem tej informacji umieścić w pierwszym poście. Mają słoneczko od godziny 9-10 do około 19-20. Tak mi natura tego spota sprytnie podarowała, że pokrzywki nie zabierają ani promyczka ;)
 
Ostatnia edycja:

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
nie burz się do Vendetty, bo nikt tu nie che oglądać wytrzeszczonego oka biednego zwierzęcia tylko dobre roślinki.

Dobra nie kręć mi proszę gównoburzy pod postem o jedno zdjęcie, bo zaśmiecasz tylko a nic sensownego nie wnosisz.Mam wrażenie, że nabijasz sobie posty. Sprawa jest prosta - moja fotorelacja, ja ją prowadzę a oglądającym może się podobać lub nie. Też uwielbiam zwierzęta, ale akurat przejechane koty zjawisko bardzo powszechne (same wbiegają pod samochody nikt na sierściuchów nie poluje żeby sobie zderzak zabrudzić czy też połamać ) i każdy kiedyś widział, a ten wydał mi się ciekawy. Ktoś kto go przejechał na pewno nie zrobił tego specjalnie, a ty dalej wyzywasz nieznanych ci ludzi. Ogarnij się i już skończ tą furię, bo jako grower z takimi osiągnieciami nie przystoi ci. Jak masz coś do powiedzenia na temat uprawy do zapraszam i z góry dziękuję, a temat kota juz zakończmy. Zapewne jest już dawno w lepszym miejscu i niech spoczywa sobie w spokoju.Nawet sobie dziś za niego zajaram <joint>
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Kolejny obrońca zwierząt i w dodatku pajac się po tygodniu obudził. Wtrąciłeś swoje bezsensowne 3 grosze? Dowartościowałeś się? To idź stąd i nie wracaj, bo w temacie mojej uprawy mi nie pomożesz. Po prostu nic o tym nie wiesz. Za innych też się nie wypowiadaj.

A DO WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ SKOMENTOWAĆ ZDJĘCIE KOTA - DARUJCIE SOBIE. TEMAT KOTA ZAMKNIĘTY. DAWNO GO ROBAKI ZJADŁY A WY JESZCZE O NIM TRUJECIE. NIECH MU ZIEMIA LEPKĄ BĘDZIE CZY JAKOŚ TAK. AMEN.
 

impero

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2013
Postów
71
Buchów
0
Na zdjęciu "widok ze środka.." po 2 stronie polany przed lasem też rosną krzaczory z tego co widzę. Tam też jest dobre miejsce na kolejnego spota, chyba, że się mylę lub występują inne czynniki, przez które tamto miejsce odpada
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Dobra obserwacja :) ale tam zaczyna się lasek i jest czyjaś koszona regularnie łąka. Z grzybiarzami nie chcę mieć nic do czynienia, bo prędzej czy później ktoś by tam na to trafił albo zostałoby to skoszone na pasze dla krówek
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Pora na kolejnego upa ! 08.07.2017 35-36 Dzień życia weg

W ciepły sobotni poranek odwiedziłem swoje panienki i przy okazji 2 inne mniejsze spoty prowadzone razem z ziomkiem. Co do tych dwóch mniejszych to na jednym rolnik skosił łąkę, która stała ugorem kilka lat i 3x AK47x Amnesia auto poszły się chędożyć. Jeden co prawda został i wypuszcza nowe liście, ale można uznać, że spota już nie ma [Foto 1]. Drugi mniejszy też z 3x AK47x Amnesia auto miał mało słońca i roślinki na nim są małe karłowate na 10 cm, 4 piętra liści w tym 2 piętra rozwinięte i nie liczę tam na nic dużego [nawet nie robiłem foto]



Co do głównego spota, którego dotyczy fotorelacja to po 2 tygodniowych wakacjach jestem mile zaskoczony. Jest 11 roślin i największa [Foto 2] ma ok. 50 cm. Reszta różnie od 45-30cm. Ziomek zrobił tydzień temu pierwsze LST, a dziś trochę je dogiąłem i tym roślinkom którym nie założył, bo były jeszcze za małe to założyłem.
Przez ostatnich 15 dni prawie codziennie padało i były znikome ilości słońca więc troche się powyciągały.



Nie widać jeszcze preflowerów co mnie bardzo cieszy, bo będą mogły jeszcze troche podrosnąć, ale szacuje, że zaraz w przeciągu tygodnia albo półtora się pokażą więc było to pewnie przedostatnie podlanie biohummusem. Każda też podsypana ślimakolem dookoła, a spot zabezpieczony moczem i porozrzucanym mydłem dookoła przed dziką zwierzyną (z uwagi na koniec anti-bissanu). Podsumowując zrobione/ poprawione LST, podlany biohummus, zapezpieczenie przed dziczyzną i oprysk z tytanitu.


LST w trakcie robienia na jednej mniejszej

Sory za słaba jakość zdjęć i małą ilość, ale jakieś komary i muchy giganty tak ***ały, że się nie dało ustać. Myślałem, że fotki są w miarę dobre a dopiero w domu sie okazało że tylko pare nadaje sie do opublikowania. Żadna fotka całego spota nie jest czytelna :( dam kolejnym razem.

Nie widać żadnych oznak niedoborów czy przenawożeń. Jedyne co mnie martwi to to, że jest tam teraz w opór mokro. Oby wyszło teraz ładne słoneczko i nie padało, bo bardzo im tego potrzeba. Obawiam się, że jeszcze kilka deszczy i może być nieciekawie.



Tutaj cały mój zestaw nawozów i odżywek+ ślimakol. Dojdzie do tego jeszcze na głębokim kwitnieniu melasa trzcinowa. Jest tego sporo i nie wiem czy wgl wszystkiego używać w tym projekcie. Podradźcie kto się zna jak łączyć dawki na flo, które się niedługo zacznie: tytanit, hesi boost ( opryski), PK 13-14, plagron terra bloom ( dokorzeniowo). Zadałem juz to pytanie w innym moim temacie, ale nie dostałem jednoznacznej dobrej odpowiedzi. Domyślam się, że na pierwszy raz jak zacznie kwitnąć to max po pół dawek, ale dokładnie jakby mi to ktoś rozpisał to byłbym wdzięczny :)

Tym razem jako bonusik piękny wschód słońca nad ranem. Polecam o tej porze odwiedzać spoty. Bezpiecznie i pięknie. To co tygryski lubią najbardziej :yeahh:



 
Ostatnia edycja:

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Kolejny UP! 14.07.17r. 42 dzień weg/1 dzień flo

W drodze na spota zauważyłem uciekającą z tamtego kierunku sarne i się trochę wystraszyłem, ale przyszedłem w porę i nic nie ucierpiało. ufff..

Po 2-3 tygodniach chmur i deszczów wychodzi powoli słońce i tak się ma utrzymywać. Od ostatniego UPa pomidorki podrosły tylko trochę za to pokrzywy dookoła nich wystrzeliły jak z procy i skutecznie zasłoniły na cały ostatni tydzień resztki przebijającego się przez chmury słońca. Trochę pokarczowałem tu i ówdzie i teraz powinno dojść go dużo do panienek ;)

Oprócz karczowania dostały ostatnią porcję biohummusa i kolejny oprysk z Tytanitu (tym razem już pełna dawka), zdjąłem LST, bo uznałem, że i tak jest słabe a przez to mają tylko mniej światła, rozsypałem dookoła ślimakol i zabezpieczyłem delikatnie dookoła przed dziczyzną tak jak ostatnio.

Zapach na spocie jest już elegancki co prawdopodobnie świadczy o początkach kwitnienia. Pokazały się też chyba preflowery- oceńcie, bo to tylko moje domysły.

#1





Preflowery?

#2


#3 i #4




Karłowaty i zapomniany w haszczach oraz lekko żółty jakby popalony(nie wiem czemu), a teraz odnaleziony. Raczej nic z niego nie będzie dobrego



#5 i #6







To nie dziury tylko trochę ziemi się rozsypało przy karczowaniu



Większość spota z góry + wiaderko ślimakolu. Teraz jak na to patrzę to wiem, że trochę źle je porozsadzałem :pl: Mogłem to lepiej przemyśleć no, ale już za późno. Następnym razem będzie lepiej


Podbijam pytanie z wcześniejszego UPa o łączenie tych nawozów na flo i oceniajcie jak to wygląda wszystko :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół