nasiona marihuany

Cinderella "Cindy" 99 - Ponury Raport Dymny # 2

Wyszukiwarka Forumowa:

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Naprawdę bardzo ładny opisany Smoke Reports ciebie to można czytać z podziwem jak to wyraźnie i estetycznie opisałeś takie Smoke Reports powinny być

Durzo pracy włozyłes w ten Smoke Reports wszystko opisane co i jak aż chylę głowę przed tobą


BUCH SIE NA LEŻY
 

Magik14

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2012
Postów
48
Buchów
0
tak jak pisałem, wróciłem i dałem Ci bucha ponury. Należy Ci się.
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
..już dawno wkręciłem sobie przygodę z C99 ale jakoś zawsze finalnie wypadało na inne odmiany..twój SM mnie przekonał..do tego stopnia że chcę sprawdzić na własnej skórze - a raczej płucach <coolpalacz>

buch za świetny talent narratorski..<coolpalacz>
 

Stary Farmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
156
Buchów
0
ponury rżniwiażu jak byś ocenił poziom trudności uprawy tej cindy tak od 0-10 bo chcialbym te nasionka zamówić :)
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
ponury rżniwiażu jak byś ocenił poziom trudności uprawy tej cindy tak od 0-10 bo chcialbym te nasionka zamówić :)

Cześć,

ja jestem uprawowym cieciem bez stażu i dopiero zaczynam rozumieć, co to może znaczyć "trudność w uprawie".
Dowieźć roślinę do końca, nawet skatowaną, to nie taki problem. Specjalizuję się zresztą w katingu roślin w glebie, więc wiem, co mówię.
Natomiast uzyskać przyzwoity plon - podawać odpowiednio suplementy, bawić się w niuanse pH, zmieniać sposób odżywiania, podkręcać tempo dojrzewania, to już gorzej. I jeśli tak rozumieć trudność w uprawie, jako trudność osiągnięcia dobrego wyniku, to jest to moim zdaniem odmiana dość trudna. Natomiast są trudniejsze w uprawie.
Skala tu nic nie zmieni - trzeba się nastawić na pewnego rodzaju pomysł na uprawę.

Bardzo dobrze wskazał uwagi uprawowe, w tym wątku, Mistrz Anton Brax:

Jako grower dodam że jedynymi jej wadami są wrażliwość (np na opryski, przelanie i nadmiar nawozów) oraz niezbyt wysoki plon. Topy ma zaiste śliczne, duże ale puchate i lekkie. Za to jest dobra dla dilerów. Ogromny bag appeal.

Dokładnie tak było - wrażliwa i niezbyt wysoki plon (lub inaczej mówiąc rażąco niski, ale to indywidualna cecha tamtej uprawy).

Wszystko, co sativowe jest chyba trudniejsze, bo dłużej się trzeba użerać z roślinką, a więc trochę inaczej trzeba podejść do żywienia, przepłukiwania, etc.. Takie ostatnio mam wrażenie.

Na plus dodam, że dochodzi krótko, jak na mocno sativowe właściwości, które prezentuje.
Wracam do niej na jesień w kolejnym podejściu.

Tymczasem.

X.
 
S

Sandacz

Guest
Nie myślałeś może o jakimś kontrakcie np. Royal Queen Seeds albo innym?? Z przyjemnością i smakiem czyta się taki SR :)
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
ponury twoje 2 smoke reporty przekonały 5 osób z mojej pracy do legalizacji oraz konsumpcji tego ''specyfiku'' . Dodam że są to osoby w wieku 40+ czyli to pokolenie najbardziej sceptycznie nastawione, w moim mniemaniu oczywiście.

Ja czekam z niecierpliwością na kolejne ''ponure'' teksty . Może te hazy z twojego obecnego grow?
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Ty, Ponury ze swoimi umiejętnościami opisowymi to dałbyś radę sprzedać worek piasku beduinowi na pustyni albo mógłbyś nawet reklamować koszerne żarcie w centrum Bagdadu.... Już wiem jaka odmiana zamieszka u mnie jak przyjdzie czas na indoor, salute i niech Wielki Buch będzie z Tobą ! ;)
 
P

POTUS

Guest
Zrób teraz raport Cinderelli C99 od Brothers Grimm bo teraz mam to w hempy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół