nasiona marihuany

Cisnienie

  • Autor wątku freedom smoker
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
F

freedom smoker

Guest
co robicie żeby zbic ciśnienie ??? Ja najlepiej wtedy musze wypić jakiś alkohol i zajarac kilka szlugów (nie jestem palaczem tytoniu) a potem wrócic do domu i sie kompletnie zrelaksowac czyli dobra szama + jakis fajny film + granie na kompie.... Ciśnienie to chu**** sprawa i większa agresja wbrew pozorom tylko pogarsza sprawę
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
a czemu nie? chyba po to jest to forum ja pie***le jak mnie wk***iaja ci ludzie ktorzy juz mysla ze wszystko wiedza i co by ktos nie napisal to tylko opie****aja
 
F

freedom smoker

Guest
OMg.... Halabama... a po chÓja jest to forum w takim razie ?????? Jeez, to po prostu jeden z nowych tematów !
Popieram cie d3structor
 
P

projektant

Guest
Zabija :cat: :silent: :queen: e: kółka włod alkohol i niema nic innego bardziej dobrego

[ Dodano: 2006-07-08, 18:48 ]
Poprawka bo troche mi sie po***ało:::: Najlepsze sposoby na zabicie ciśnienia: kółka włod alkohol i niema nic innego bardziej dobrego no i oczywiście bakanie :cat: :silent: :tongue:
 
R

Raz

Guest
najlepszy sposób to obić komuś morde sprawdzony i pewny
oderwij jakiegoś wieśniaka od pługa(taki wieśniak to od razu na ku**ie będzie) i mu nawpie****aj
a na koniec każ mu posiać cudowne ziarno na całym swoim polu
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
nierozumiem ... cisnienie czyli jak sie jakis czas nie bakalo i ma sie w ch*j ochote...! czy chodzi o samopoczucie po jaraniu bo tak to napisales...!
na cisnienie zawsze sie jara mj proste!!jak niema to szlugi lub piweczko to standardzik!!a po bakaniu to najczesciej jak niema nic do roboty ani nic to szamie ile wlezie i ide sie kimnac:p
 

rudy

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
70
Buchów
0
wlasnie nie rozumiem ludzi ktorzy robia sobie piz*e i ida spac
jaki wtedy pozytek z tego jarania? :thumleft:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
wlasnie nie rozumiem ludzi ktorzy robia sobie piz*e i ida spac
jaki wtedy pozytek z tego jarania?
ale jak niema co robic...!czasaem bywa ze siedzi sie w domu po bakaniu i tylko t 2 rzeczy... no chyba ze zajawke sie jeszcze na cos chwyci...no ale tez przechodzi...
 
F

freedom smoker

Guest
cisnienie w sensie że się nie jarało i ma sie za***ista ochotę.. ja się musze maxymalnie wyluzowac i zrelaxowac zeby o tym zapomnieć, czyli jak najbardziej sobie dogodzić.... alkhohol, jedzonko, jakas posiadówa, dobry film itd...
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
a ja zaczynam jesc czekolade xD

a tak najlepszy sposob to relaxxxxxxxxxxxxxxx
 

Riddick

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2006
Postów
191
Buchów
1
Powiecie "***NIJ SIE W LEB" ale Cisnienie mialem raz gdy mialem przypal i nie jaralem miesiac bo moj stary tak mnie kontrolowal ze omalo nie wpadlem w paranoje i nie moglem zapalic. Cisnienie zlapale mnie po 2tygodniu przez dwa dni bylem taki wk***iony ze nie mozna bylo sie do mnie odezwac. Ale wszystko siedzi w glowie trzeba sobie uswiadomic ze to tylko pscha!!! Cisnienie siedzi w glowie nie plucach:) :smurfin:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Riddick napisał:
Cisnienie zlapale mnie po 2tygodniu przez dwa dni bylem taki wk***iony ze nie mozna bylo sie do mnie odezwac.

o ku**a, kto się chce podeprzeć argumentem o nieszkodliwości palenia?
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Raz napisał:
najlepszy sposób to obić komuś morde sprawdzony i pewny
oderwij jakiegoś wieśniaka od pługa(taki wieśniak to od razu na k****** będzie) i mu pier****
a na koniec każ mu posiać cudowne ziarno na całym swoim polu
czasem taki wiesniak okaze sie lepszy i oklepie ci morde efekt ze bedziesz bardzies wk***iony
ja lubie wk***iony isc na siłke potem po siłce sie spalic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół