nasiona marihuany

Coś mało rośnie

  • Autor wątku Bless Herbalist
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
B

Bless Herbalist

Guest
rośliny wykiełkowały o.k 25 kwietnia mają co najwyżej wysokość mojego łokcia, czy to troche nie za mało ?
Na spota dałem ja około 10 maja w doniczkach, na torfowisko przesadziłem 25 V przez ten zimny tydzień nic nie urosła, korzeni przy przesadzaniu nie uszkodziłem. Jedyny błąd jaki popełniłem było to że przesadziłem ją na torf, ale 3 dni po przesadzeniu zadziałałem dużą ilością dolomitu więc powinien być luz. Prosze o jakomś rade, słowo wsparcia...
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
nie wiem od czego to zalezy ale moj kumpel tez ma taka malo rosnie mu z 1,5 miecha i nawet nie drgnela a ma dobra ziemie i warunki
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
nie ma sie co dziwic poprostu jest taki hu. maj . Ja tez mam juz od miesiąca moją roslinke w miejscówce na łące . w moim rejonie przez cały maj moze było tylko 8 dni w których świeciło słońce reszte to konkretna klapa . Nie martw sie bedzie dobrze gdy przyjdą słoneczne dni :jocolor: <a mozesz sie cieszyc tylko ze jej nie bierze do góry przez to>
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
dokładnie moja tak samo niedorozwinięta
 
T

tomek12

Guest
ja teraz moje roslinki przesadziłem z małych doniczek w wieksze i nasypałem ziemi do kwiatkow takiej z worka czy on sie nadaje??
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
tomek12 napisał:
nasypałem ziemi do kwiatkow takiej z worka czy on sie nadaje??

powinna być dobra tylko nasyp dolomitu
 
T

tomek12

Guest
ok ale ile dolmit kosztuje zakupie go w ogrodowym ile sie go leje czy jak on jest jestem poczatkujacy
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
dolomit jest to inaczej wapń... podnosi on ph ziemi... dawkowanie 1-2 łyżki na litr ziemii... Kupisz go za max hmmmm 5 zł za 5 kg w ogrodniczym.
 
P

papież

Guest
ja 18 kwietnia wsadziłem moje pierwsze nasiona do wody teraz WW na oucie ma koło 45 cm a 100% indyjki - early special koło 35. jest też pare chorowitych które niestety posadziłem na dosyć kwaśnej glebie i troche poźno zareagowałem i one mają po 20 cm :p Pewnie gdybym uniknoł podstawowych błedów byłyby wyższe ale wiadomo trzeba troche praktykli złapać.
 

hany

Member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
6
Buchów
0
Zrobcie maly test w miare mozliwosci . Propomuje zrobic prowizoryczna szklarenke dla jednej z waszych roslinek, np zginajac w luk kilka patykow wbijajac je w ziemie koncami, a na to jakas folie. roslinki rosna teraz przy tej temp srednio 5mm jak zalozycie folie to gwarantuje 1 cm dziennie. Niestety to przez ta niska temperature, co ztego ze maja wode dobra ziemie z wlasciwym pH , brak odpowiedniej temp powoduje zwolnienie procesow zyciowych a co zatym idzie spowolnienie fazy wzrostu. A jak wam sie nie chce zawsze zostaje czekanie na lepsze dni :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół