nasiona marihuany

coś nie tak :(:(

Wyszukiwarka Forumowa:

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Zrobilem swojego pierwszego klona w zyciu obcialem odnozke zyletka wczensije zamoczona w spirytusie obcialem pomoczylem w ukorzeniaczu i wlozylem do wełny minerlanej minely od tego zdarzenia 4h i moja roslinika jakos dziwnie sie ugina ? martwi mnie czy przezyje jest na veg 18h i ma specjalne osobne pomieszcoznko gdzie ja spryskuje co 3h zeby miala duza wilgoc powietrza ?? czy to normlane ze wyglada jak by miala za 2 dni umrzeć ??:( dzieki za info i pozdro
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
hmm... moglbys rzucic jakas fotka jak ona wyglada. coprawda nigdy nie klonowalem (ale niebawem zamierzam), ale sadze ze roslina zareagowala tak po utracie wilgotnosci. sprobuj zrobic jakis namiocik w podobie to tego:



moze pomoze, jestem pelen optymizmu :wink: pozdrawiam!
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
U mnie klony jakoś niespecjalnie więdły podczas klonowania. Po pewnym czasie straciły nieco liści ale to było spowodowane niską wilgotnością w pudełku z klonami (zapomniałem spryskać wnętrza). Osobiście nie wiem jak przebiega klonowanie w wełnie mineralnej ale ziemię i wodę mam za sobą.

Nix coś ta mamuśka żółtawa... to od świetlówek tak czy jej czegoś brakuje/kwaśna gleba?
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Kurde jest coraz gorzej :( Sory ale niewiem jak wrzucic fotki :( jak mi ktos wytlumaczy to wstawie ale nie mam pojecia jak to zrobic jestem amatorem w tych sprawach :(:(
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
Ca2na3is, fotka z hyperreala :wink:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół