nasiona marihuany

Coś się dzieje z moją roślinką!!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MILKA

Guest
No więc tak dbam o roślinki jak najlepiej i mam 1 problem z nimi.
Dane techniczne:
box 0,06m˛
oświetlenie 1 świetlówka osram 11Wi 21 W łącznie 1530 lum
nasiona no więc dostałem od kumpla nie wiem jakie!!!
temp. 30°C
wentylacja- wentylator komputerowy od zasilacze wyciągający(dzisiaj zakupije jecze 1 z allegro)
odległość od lamp 5 cm
wiek roślin jedna 11dni
druga 4dni
zero nawozów spryskiwałem raz dzienie ostatnio co 2 dni podlewanie jak miały sucho!!! wodą gazowana

A problem jest następujacy ponieważ u młodszej roślinki pierwsze listki zrobiły się przez nic żółte tylko na samych końcach i nie wiem od czego. ta 11 dniowa też to ma na jednym z palców tylko i się nie rozprzestrzenia i nie wiem od czego się to stało tylko na samych czubkach nie idzie po nerwach nie zawija się!! i nie ma odcieni innych kolorów!!!

moim zdaniem to od tego że świetlówki są za nisko i nie ma wystarczalnego ruchu powietrza!!!
 
S

Sed

Guest
Jeżeli to jest na samych szczytach roślin to napewno wina świetlówek staraj się trzymać je na większą odleglosć :wink:
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
wątpie ze to swietlówka kiedyś miałem swietlówki byly 2 cm od roslin i nic się nie dzialo wszystko roslo ładnie i pięknie
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!!!!!

!!!!!zeby dobrze sprawdzic ziemie musisz wbic jakis suchy cieki patyczek tylko do dna doniczki i nie za blisko roslinki !!! moim zdanie jezeli podlewasz co 2 dni przy jednej swietlowce to troche za czesto nawet przy 5!!!!!! normalne ze przy szczycie masz 30 stopni (np) ale juz przy ziemi bedziesz mial duzo mniej !! to nie hps i pewnie na dnie doniczki masz nie zle bagienko a po zatym fotka byla by wskazana narrarka ps lepiej przesuszyc niz przelac
 
M

MILKA

Guest
Co do przelania to wątpie bo zawszre sprawdzam czy ma sucho!!! kawałkiem kartki i chyba to jest od świetlówek bo przy szczytach jest 40°C a w boxsie 30°C przez to że nie było żadnego ruchu powietrzaale juz zamówiłem na allegro wiatraczki i jeszcze jeden zamontuje między świetlówki a szczyty!! ch7yć powiem że już dalej się nie robi!!! a to pole żółte się zmiejszyło!!! pozdro postaram sięfotki jakieś walnąć!!!
 
Ł

łogerro

Guest
Mam to samo ,ale i tak musiałem dziś podlać do oporu bo moją kobitkę dopiero za tydzień zobaczę.Mam nadzieje ,że zółte plamki się nie powiększą bo szkoda mi tego czasu (plant ma 2 tygodnie)Pozdro
 
1

1tathc

Guest
MILKA, niejestem pewny na 100% ale chyba coś nie tak jest z twoją roślinką :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół