nasiona marihuany

Coś za dlugo to trwa.

Wyszukiwarka Forumowa:

djm

New member
Rejestracja
Kwi 19, 2021
Postów
4
Buchów
0
Panienki coś bardzo powoli się wspinają, nwm co robić.. pH dobre.. Światła raczej dość, w prawdzie doswietlam żarówkami ledowymi, ale boksik zrobiony że subofera od głośników PC ? rozwiązanie tymczasowe, później panienki wprowadzę do boksa 40/60/120
Co może być nie tak? To mój drugi raz, pierwszym razem rosły o wiele ładniej, na tą chwilę od wykielkowania będą miały koło 2 tygodni.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
Panienki coś bardzo powoli się wspinają, nwm co robić.. pH dobre.. Światła raczej dość, w prawdzie doswietlam żarówkami ledowymi, ale boksik zrobiony że subofera od głośników PC ? rozwiązanie tymczasowe, później panienki wprowadzę do boksa 40/60/120
Co może być nie tak? To mój drugi raz, pierwszym razem rosły o wiele ładniej, na tą chwilę od wykielkowania będą miały koło 2 tygodni.
Foto jakieś masz? Temperatura?
 

djm

New member
Rejestracja
Kwi 19, 2021
Postów
4
Buchów
0

Co do temperatury możliwe że mam zbyt niską.. Temperatura pokojową, zastanawiam się czym by można było dogrzac
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Oblukaj jakieś małe maty grzewcze ;)
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Zdejmij tą folię bo jest zbędna, weź jakąś wykałaczkę i delikatnie ściągnij tą błonę od pestki z jednej panny która sobie nie poradziła, ogólnie polecam edukację w temacie bo nie jest najlepiej :D. Czym im tam świecisz, dlaczego zdecydowałeś się na 4 panny w jednej doniczce, jak często podlewasz i ile, bo widać że jest błotko?
One wyglądają na 2/3 dzień, a nie na 2 tydzień :oczy:
 

Vodka81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
60
Buchów
7
o stary, moje tak wyglądały na dzień 3
a ja myślałem że moja panna ma problemy
może mają problem z ukorzenieniem się?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół