nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
mam matke co mnie wychowala ale jest chora psychicznie teraz, nie poznaje mnie nawet, nie potrafi zrobic sobie jedzenia i podac lekow.

No ale ku**a do 40-50 lat mam sie opiekowac itd, ja tez cche miec wlasne zycie


co byscie zrobili

dodatkwo robi mi przypal, bo drze się w nieboglosy czasem bez przyczyny i boje sie ze niebiescy sie zleca kiedys
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
mam matke co mnie wychowala ale jest chora psychicznie teraz, nie poznaje mnie nawet, nie potrafi zrobic sobie jedzenia i podac lekow.

No ale ku**a do 40-50 lat mam sie opiekowac itd, ja tez cche miec wlasne zycie


co byscie zrobili
Musisz pogodzić, tak jak ona godziła Twoje dzieciństwo ze swoim prywatnym życiem.

dodatkwo robi mi przypal, bo drze się w nieboglosy czasem bez przyczyny i boje sie ze niebiescy sie zleca kiedys
No to zrozum, że jest chora i to nie jej wybór.
A jak się boisz o uprawę i stawiasz ją ponad matkę to jesteś beznadziejnym synem....
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
A jak się boisz o uprawę i stawiasz ją ponad matkę to jesteś beznadziejnym synem....
jkbym byl takim synem jak opisujesz to juz dawno bym ja ubezwlasnowlonil i oddal do zakladu

No to zrozum, że jest chora i to nie jej wybór.
z pewoscia moj....czyli z twojej dedukcji jesli ktos Cie urodzil to musisz mu powsiecic czas do konca swego zycia?]

za***ista mi teoria
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
To się chwali, że tego nie zrobiłeś.
z pewoscia moj....czyli z twojej dedukcji jesli ktos Cie urodzil to musisz mu powsiecic cza do konca swego zycia?]

za***ista mi teoria

Każdy ma swój tok myślenia- ja nie zostawiłbym rodziny, kiedy najbardziej mnie potrzebuje.
Co Ty zrobisz jest Twoja decyzją i odzwierciedleniem Twojej osobowości, ja się nie wpie****am dalej.
To nie dział na takie tematy.
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
zapewne dostanesz buchy,, ale chcialbym aby ktos wczul sie w moja sytuacje , slowo klucz "empata''

matka wpierdla garscie psychotropow, syn sadzi trawe i jest uzalezniony od wiekszosci znanycg substanci

tAK TO wyglada
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,803
Buchów
10,177
Odznaki
9
Wk***iam się gdy muszę dodawać kogoś do ignorowanych.

Potrzebujesz pomocy, zgłoś się do specjalisty. Na tym forum raczej takiej pomocy nie dostaniesz.
 
U

Usunięty 80839

Guest
mam matke co mnie wychowala ale jest chora psychicznie teraz, nie poznaje mnie nawet, nie potrafi zrobic sobie jedzenia i podac lekow.

No ale ku**a do 40-50 lat mam sie opiekowac itd, ja tez cche miec wlasne zycie


co byscie zrobili

dodatkwo robi mi przypal, bo drze się w nieboglosy czasem bez przyczyny i boje sie ze niebiescy sie zleca kiedys
Niestety life is brutal. Jeśli mieszkasz z mamą i uprawiasz w tym samym miejscu to powinieneś to zmienić, bo dostaniesz do głowy jak się tak ciągle zchizujesz, że wpadną niebiescy. My tu na forum Ci nie pomożemy realnie. Możemy coś doradzić ale to tak na prawdę nic nie da.
Prawda jest taka, że nie każdy z nas podjął by się opieki rodzicami na starość czy w chorobie. Tak więc trzymaj się tam ziom, dużo sił w opiece nad mamą, co się bardzo chwali. Najważniejsze to nie dać się zwariować i odrzucać myśli samobójcze. Trzeba się przeciwstawiać życiu a nie z niego rezygnować.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,418
Buchów
4,549
Odznaki
13
Wk***ia mnie brak komarów i kleszczy i że sezon out się kończy.

A swoją drogą to kolega kilka postów wyżej to dobry scenariusz na serial, i wk***ia mnie ze ludzie muszą publicznie mówić o swoich problemach a nie mają nikogo zaufanego....
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,438
Buchów
7,959
Też mnie wk***ia kilka rzeczy, głownie bezsilność że sobie z kilkoma problemami nie radzę, ale co głowa nabroi ja muszę dłuższy czas odkrecać i tak powtarzający sie scenariusz wk***ia i irytuje - dzień świstaka. Dobrze że jest ten wątek i mogę zobaczyć co wk***ia moich towarzyszy od trawki, wtedy wiem że moje problemy to ch*j bo są tacy co maja gorzej. ps i nie jest to Dyzma hehe
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Mnie wk***ia mój szef, bo z covidovego 7/8 etatu, gdzie zredukowana była pensja, wróciliśmy do pełnego etatu, a pensja pozostała zredukowana, mówię głupiemu ch***wi, że nie mówił nic że obcina mi pensje, a ten ku**a buc mówi że on nie obciął, tylko nie wyrównał do starej pensji.
Wk***ia mnie ch*j co mi wisi pieniądze..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół