nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Wk***ia mnie gdy na melanżu jakieś tępe laski mają chu*a w głowie a liczą na oklaski
 

Gucio21

Member
Rejestracja
Sie 19, 2015
Postów
6
Buchów
0
Wk***ilo mnie to, że palca mi w robocie u***a..o. Cale 5 tyg siedzenia mnie wk***ia
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Wk***ia mnie RMF FM jak nie pie****ą o sejfach do wygrania ci durni sztucznie mili prezenterzy, nie puszczają wk***iających reklam, i tej chujowej muzyki... jakaś sarsa, chylińska, kaja noż ja ******** beke z tego cisne na bombie a na trzeźwo jest mi po prostu przykro, a dziś oficjalnie zaczęła się nagonka więc uważajcie ogrodnicy, strucie dopalaczami i do tego uwaga................ M A R I H U A N A :pl:<rotfl>

PS. nie słucham tego radia z własnej woli
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Wk***ia mnie babka z pracy, taka odbandazowana mumia ktora mysli ze jej wszystko wolno. Glupia i wredna szmata ktorej sie klepka poprzestawiala. Probuje na kazdym kroku sciemniac, obraca sie czy nikt nie patrzy w taki sposob ze slychac az jej szyja szczela, ale przeciez tego "nikt nie widzi". Jakbym mial mozliwosc to nasralbym jej do kubka z kawa, powaznie. Takich starych przemadrzalych cip nie moge scierpiec. Wk***iaja, a ***ia jak domestos.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Wk***iaja mnie pajace z metra ciete co w internecie kozaki, a w realnym zyciu pi**y, ktore siegaja mi do lokcia. Przyjdzie kosa na kamien juz niedlugo :).
 
L

Lord of Old School

Guest
WK***IA MNIE TO ZE ZYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE :freak2:
I duzo wiecej ale nie bede sie rospisywal :freak:
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Wk***ia mnie lato w Polsce. Lipiec a tu ciągle pada, biedne roślinki nie mogą pokazać swojego potencjału.
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Wk***ia mnie RMF FM jak nie pie****ą o sejfach do wygrania ci durni sztucznie mili prezenterzy, nie puszczają wk***iających reklam, i tej chujowej muzyki... jakaś sarsa, chylińska, kaja noż ja ******** beke z tego cisne na bombie a na trzeźwo jest mi po prostu przykro, a dziś oficjalnie zaczęła się nagonka więc uważajcie ogrodnicy, strucie dopalaczami i do tego uwaga................ M A R I H U A N A :pl:

PS. nie słucham tego radia z własnej woli

Fakt, rmf to obecnie najgorsze kupsko radiowe jakie można znaleźć w eterze. No nie da się tego słuchać bez bólu zębów. A reklamy radiowe to już po prostu apogeum debilizmu. Obecnie 99% mediów nadaje się do zbiorowego zaorania. Z łezką w oku wspominam czasy gdy jeszcze TV i radio miały jakąkolwiek wartość informacyjną czy edukacyjną. Obecnie dominują badziewne programy robione przez debili dla debili i manipulacja świadomością obywatelską przez tzw. programy informacyjne. Do tego te wszystkie telewizyjne hieny na polityczne zamówienie, gadające głowy, głupawe kabarety i promowanie półgłowków. Tęsknię za jakąś dobrą, ciekawą publicystyką, obiektywnymi, niespolaryzowanymi politycznie informacjami czy dobrym filmem.
 

groszek.420

New member
Rejestracja
Lip 19, 2018
Postów
1
Buchów
0
Co najbardziej mnie wk***ia ? To że wzięłam pozyczek na 15 tysięcy w wiwusach bocianach i innych lichwiarskich instytucjach , i stwierdziłam że pojadę do Holandii do pracy to w pol roku odrobię te kredyty , no i udało się - wyjechałam tylko że na miejscu się okazało że zgubiłam po drodze dowód i muszę wracać do Polszy żeby wyrobić , a żeby dostać się do Polszy musiałam wziąć kolejne pozyczki ???? jestem w ?% niewypłacalna i właśnie to mnie wk***ia
Poooozdrawiam Ola :)
 

BETONOWY

Banned
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
22
Buchów
0
Mnie wk***iają takie sytuacje jak dziś, byłem na ekspedycji, okazało się, że wychodząc z potencjalnego spota wlazłem na ścieżkę, nie wiem jak powiedzieć samochody nie jeżdżą, ale jest dużo cywili. Droga rowerowo-truchtowa w lesie. I idealnie wyłaniając się z krzaków na tą drogę kilka metrów za mną biegaczka. Mówię sobie - będę jej aniołem jak w tym utworze - Rewizja - Anioł Chuligana. Bo nie chcało mi się ze względu na temperature zbytnio bajerować. Dziewczyna wyprzedziła mnie świńskim truchtem bo sam miałem z 2 km na godzine, ale ten speszony wzrok jak mnie mijała czy czasem nic jej nie zrobie :zombi: .. Coraz częściej myślę nad naszywką z Falangą na takie okazje, wtedy takie niewiasty będą chociaż wiedzieć, że nie ma czego się bać.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Fakt, rmf to obecnie najgorsze kupsko radiowe jakie można znaleźć w eterze. No nie da się tego słuchać bez bólu zębów. A reklamy radiowe to już po prostu apogeum debilizmu. Obecnie 99% mediów nadaje się do zbiorowego zaorania. Z łezką w oku wspominam czasy gdy jeszcze TV i radio miały jakąkolwiek wartość informacyjną czy edukacyjną. Obecnie dominują badziewne programy robione przez debili dla debili i manipulacja świadomością obywatelską przez tzw. programy informacyjne. Do tego te wszystkie telewizyjne hieny na polityczne zamówienie, gadające głowy, głupawe kabarety i promowanie półgłowków. Tęsknię za jakąś dobrą, ciekawą publicystyką, obiektywnymi, niespolaryzowanymi politycznie informacjami czy dobrym filmem.

Chcieliście Amerykę yo ja macie...
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
GordonShumway bo teraz liczy się tylko hajs, a jakiekolwiek wartości zostały zamazane przez ludzi żadnych hajsu i władzy.

ps: obecnie też mnie to wk***ia .
 
L

Lord of Old School

Guest
Wk***ia mnie to że mam nerwice,ehhh i jak tu sie nie wk***ić :D
 
L

Lord of Old School

Guest
Na chwile obecną mega wk***iają mnie te upały ,są nie do zniesienia

Ps.piątek piąteczek piątuniu
FB_IMG_15339030968665783~0.jpg


Pozdro pany
Yo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół