nasiona marihuany

Co dać do PC Boxa ?

Wyszukiwarka Forumowa:

pippo

Member
Rejestracja
Lut 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
Witam,

Celuję w sativa / auto. Czy przy tej odmianie da radę coś dobrać do PC Boxa ? Wiadomo, wysokość mocno ograniczona...
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
wszystko się da :)dasz podluzna doniczke bo i tak do PC innej nie dasz. sadzisz roslinke przy początku donicy i robisz maksymalnie lst ciągnąć roślinę po całej donicy i wejdzie ci nawet sezon :) ja mam sezona ale na 30x30x60. a jakie oświetlenie chcesz tam dać? cfl czy Led?
 

pippo

Member
Rejestracja
Lut 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
Co do oświetlenia to dwa takie ledy - OSRAM 21W / 2500lm / 2700K / E27. Jak do PC Boxa wydaje się mieć super parametry.

Jeśli chodzi o odmianę to na pierwszy raz spróbuję raczej auto, dlatego zastanawiam się nad Royal Dwarf z Royal Queen Seeds lub Auto White Widow Ministry Of Cannabis, ale inne propozycje mile widziane. Zależy mi na odmianie sativa, problemem jest jednak wydaje się jej wysokość.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
pie**ol auto, auto to na outa na szybki strzal
 

pippo

Member
Rejestracja
Lut 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
Dlaczego pier***ić auto ? Jak dla mnie dużo zalet jak na pierwszą roślinkę :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Twoje malpy Twoj cyrk, jak to jest pierwszy raz, to przezyj go jak chcesz ;) Sam rozkminisz co i jak kiedy przetestujesz
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
ja zaczynałem od AF ale gdybym wiedział ze z sezonowka można takie rzeczy robić to bralbym sezona.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Dlaczego pier***ić auto ? Jak dla mnie dużo zalet jak na pierwszą roślinkę :)

To sie grubo mylisz bym rzekl...
Powiedz moze kilka tych zalet jak bys mogl co?
 

pippo

Member
Rejestracja
Lut 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
To sie grubo mylisz bym rzekl...
Powiedz moze kilka tych zalet jak bys mogl co?

Chillll :) Ja nie twierdzę, że się nie mylę, wręcz przeciwnie. Gdybym tak twierdził, to bym w ogóle tutaj nie zakładał tematu, także ten...

Jestem w temacie zielony, ale jeśli lubię sensowną wymianę argumentów, więc jak dla mnie zalety to:
- krótszy czas od nasiona do zbiorów, co w daje szybsze doświadczenie w kwestii podstaw, przetestowania sprzętu itp. i szybszy kolejny start z nową rośliną
- podobno af więcej wybaczają błędów (mogę się mylić) czego początkujący nie uniknie
- średnio niższe roślinki, co w moim przypadku jest kluczowe ze względu na bardzo ograniczoną powierzchnię

Liczę na argumenty przeciw AF, dzięki czemu będę mógł wybrać odpowiednią roślinę dla siebie. Samo "pier***ić af" mi niewiele daje.
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Faktycznie AFy będą niskie i szybkie ale taki sam efekt otrzymasz przy jakiejś indyce. Definitywnie auto nie wybaczają błędów O wiele łatwiej jest je przenawozić i przelać co często sie zdarza przy pierwszych growach jak jest sie zbyt nadopiekuńczy mówie z doświadczenie + jako że nie możesz kontrolować wega to zacznie kwitnąć niezależnie od Ciebie. Przykładowa sytuacja: z***iesz coś w wegu np złe PH roślinka swie zablokuje nie będzie rosnąć i zacznie kwitnąć taki karzeł. Jako że nie są czyste genetycznie plon jest mniejszy i o wiele słabszy pod względem mocy i jakości. Polecam Ci sezonową indyjke jakąś ciężej Ci będzie ją zepsuć będziesz miał więcej lepszego palenia. A pod względem wielkości i szybkości będzie tak samo.
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Witam cos slabe masz toinfo o autosach napewno nie wybacza tyle bledow co sezony. Wkoncu automatyczne kwitnienie wiec nic nie poprawisz jak z***iesz a z wysokoscka to tez niedokonca prawda bo sa i male auto i duze auto ***nisz sobie pelno sezonowke np hasz monstera fajne palenie lepkie i male krzaczki :) wejdz na icmag i poszukaj tam o auto i popatrz tez takie tematy jak twoj jest ich pelnk wszedzie :) pozdro
 

pippo

Member
Rejestracja
Lut 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
Polecam Ci sezonową indyjke jakąś ciężej Ci będzie ją zepsuć będziesz miał więcej lepszego palenia. A pod względem wielkości i szybkości będzie tak samo.

No tak, tylko że tak jak zaznaczyłem interesuje mnie sativa.

Witam cos slabe masz toinfo o autosach napewno nie wybacza tyle bledow co sezony. Wkoncu automatyczne kwitnienie wiec nic nie poprawisz jak z***iesz a z wysokoscka to tez niedokonca prawda bo sa i male auto i duze auto ***nisz sobie pelno sezonowke np hasz monstera fajne palenie lepkie i male krzaczki

Są małe i duże, ale te najmniejsze będą pewnie mniejsze niż małe sezonowe... Interesuje mnie sativa, a hasz monster to z tego co widzę to 100 indica.

W takim razie jakie są wasze argumenty za sezonowcami typu sativa ? Bo póki co to dla mnie w takich warunkach i przy sativa dalej wygrywa auto.
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
W takim wypadku dalej radził bym sezona bo po prostu są lepsze jakościowo i nie są tak wrażliwe tylko zrezygnowałbym z wegu czyli zaczął świecić 12/12 od poczatku. Tutaj masz więcej o tym https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?10994-12-12-od-nasionka-rezygnacja-z-wegu w ten sposób i przy dobrym lat powinieneś się zmieścić i skróci ci się czas od nasionka po zbiór bo nie będzie Wega. Polecić Ci mogę odmianę Jamaica Dream producent piisze że 100% sativa i dochodzi w 8tyg kwitnienia czyli całkiem szybko, sam jej nie miałem ale przeglądałem sobie fotorelacje z tej odmiany i faktycznie ściny były w ok 60dniu
 
A

Ayho

Guest
No tak, tylko że tak jak zaznaczyłem interesuje mnie sativa.



Są małe i duże, ale te najmniejsze będą pewnie mniejsze niż małe sezonowe... Interesuje mnie sativa, a hasz monster to z tego co widzę to 100 indica.

W takim razie jakie są wasze argumenty za sezonowcami typu sativa ? Bo póki co to dla mnie w takich warunkach i przy sativa dalej wygrywa auto.

Tak naprawdę to Ty chcesz Rudelis z liśćmi o kształcie przypominającym rośliny sativa. Automaty mają mało wspólnego z cechami typowych sativ.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół