Co dolega moim kilkudniowym konopiom?

Wyszukiwarka Forumowa:

Asspik

Active member
Buchów
24
Cześć mam problem coś dziwnego się dzieje na wczesnym etapie. 1 raz mam coś takiego, co im może dolegać? Ziemia taka jak zawsze, woda odstana 2 doby z kranu a tu takie figle mi się robią.

wesoła_pestka

Well-known member
Buchów
409
Ja się nie znam, ale dla mnie to wygląda jakby one po prostu zaczęły gnić.

bono2209

Well-known member
Buchów
650
Odznaki
2
Zdecydowanie gnój w tej donicy jest☹️

Asspik

Active member
Buchów
24
Ale jak ja dałem tylko im tylko po pol kieliszka wody dziennie to możliwe? Doniczki lekkie jak na początku. Zdj robione po wlaniu kieliszka właśnie. Do odratowania to wgl czy wyj***ć i nowe sądzić?

wesoła_pestka

Well-known member
Buchów
409
Ale jak ja dałem tylko im tylko po kieliszku wody dziennie to możliwe? Doniczki lekkie jak na początku. Do odratowania to wgl czy wyj***ć i nowe sądzić?
Nawet na fotach przecież widać, że tam jest bagno. Na tym etapie przynajmniej moim zdaniem wystarczy im opryski robić i dać się rozwijać korzeniom.
Ja bym już wrzucał nowe pestki do wody.

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Buchów
406
Odznaki
2
@Asspik Tak jak wyżej, po co to codziennie podlewać jeszcze w tej fazie ;) na zaawansowanym flo co 2-3 sie podlewa gdzie bryła korzeniowa jest znacznie większa.

Psikasz raz na jakiś czas i styka lub podnieść donnice aby oszacować wagę suchej gleby po kilku dniach suszy, nastepnie przelać tak aby się wylewało. I czekasz 7-10 dni aż przeschnie kompletnie i znów bziuum do przelania.

I tak, też Ci potwierdze wiem że smutno, wydałeś hajs na glebe i nasionka. Ale lepiej to teraz wyrzucić niż stracić 3-4 miesiące (w tym prąd) aby Ci wyszło pare g.

Zamawiaj od nowa i lecisz.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

Góra Dół