nasiona marihuany

Co dolega

Wyszukiwarka Forumowa:

arek676

Member
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
11
Buchów
0
Witam, zauważyłem ostatnio że moja roślinka powoli obumiera, nie znam przyczyny tego procesu, możecie jakoś pomóc ?
 

arek676

Member
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
11
Buchów
0
sory ze tak pozno ale w pracy nie mam dostepu do kompa, zaraz beda

---------- Post Zaktualizowany 18:10 ---------- Data pierwszego postu 18:06 ----------

displayimage.php
[/URL][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 18:12 ---------- Data pierwszego postu 18:10 ----------



---------- Post Zaktualizowany 18:13 ---------- Data pierwszego postu 18:12 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Czym nawozisz i ile ? Bo wyglada na popalenie nawozami
 

arek676

Member
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
11
Buchów
0
nawóz do storczyków, nakretka na 1l, wiec nie powinno byc tak mocnego efektu
 

duzytop

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
120
Buchów
2
Mi to wygląda na popalenie światłem tzn od temperatury czym świecisz? Jaki box i jak daleko światło.
 

arek676

Member
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
11
Buchów
0
roslnika jest na dworze, z dwa tygodnie temu moze wiecej przez jeden deszczowy dzien wrzucilem ja pod lampe bo ulewne deszcze i bałem sie o nia, i wtedy ja przypalilem, ale nie do tego stopnia, rano zdjecia robione a teraz jest gorzej
 

arek676

Member
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
11
Buchów
0
Co do pH to pecha mogę mieć, nie sprawdzałem tego, co polecasz ?
 

duzytop

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
120
Buchów
2
Co do pH to pecha mogę mieć, nie sprawdzałem tego, co polecasz ?

Ło panie jak bez pH robisz to nie dziwota że tak się dzieje. Jak chcesz coś taniego to krople od GHE i jakiś Plagron Down. Utrzymuj pH w ziemi 6.2-6.5 i będzie git. To jest najważniejsza rzecz przy uprawie.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
nawóz do storczyków, nakretka na 1l, wiec nie powinno byc tak mocnego efektu
Zazwyczaj dawkowanie kazdego mineralnego nawozu jest 1g/l. Jak czesto lejesz ten nawoz ? jak co podlanie to popaliles planta. Lej co 1-2 podlania a teraz nawet bym to odstawil na jakis czas. Kup dolomit i sypnij z garsc pod planta do tego rozpusc troche w butelce z woda i podlej
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Zazwyczaj dawkowanie kazdego mineralnego nawozu jest 1g/l. Jak czesto lejesz ten nawoz ? jak co podlanie to popaliles planta. Lej co 1-2 podlania a teraz nawet bym to odstawil na jakis czas. Kup dolomit i sypnij z garsc pod planta do tego rozpusc troche w butelce z woda i podlej

Masz pan absolutna racje :)
 

arek676

Member
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
11
Buchów
0
Zastanawiam się nad sensem podlewania, roślinka masowo traci liście, zastanawiam się nad przesadzeniem jej, czy może być to spowodowane wilgocią i zgnilizna korzenia ?
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Jak masz taka opcje to przesadzaj w wieksza donice i syp swierzej ziemi z ogrodnika
 

arek676

Member
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
11
Buchów
0
Przesadziłem , oczyściłem główny pęd korzeni z ziemi, ziemia ogrodnicza z pH około 6 pH, dodatkowo głęboko na spód obornik bydlęcy, myślę że nie zaszkodzi, jest na samym dnie, jeżeli roślinka przeżyje to będzie miała pokarm na przyszłość
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół