nasiona marihuany

Co dolega?

Wyszukiwarka Forumowa:

Bestia_86

Well-known member
Rejestracja
Gru 30, 2017
Postów
86
Buchów
0
Chyba sucho. Rzuc okiem na Wiki pedia o podlewaniu. Może to będzie to ?
 

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Chyba sucho. Rzuc okiem na Wiki pedia o podlewaniu. Może to będzie to ?
Kurde podlewam je co dwa dni po 1 litr na donice 9 l + oprysk dolistny to nie za duzo chcialem aby nie przelac a tutaj ze za suche hehe . Myslalem ze to jakies niedobory czy spalenie od nawozow .
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Po końcówkach widać że za dużo papu miały wcześniej, jeśli wysychanie końcówek liści nie postępuje to bez obaw. Tylko ten na 3 foto to efekt dojrzewania, reszta nie wygląda najlepiej. Odpuść nawozy bo ci się spali. Takie jest moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
Podaj więcej informacji, w jakich dawkach podawałeś nawozy i kiedy, dzień rośliny i rodzaj, czy sprawdzasz PH wody i pożywki przy podlewaniu, ogólne warunki w boxie. wszystko ma znaczenie :)
 

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Podaj więcej informacji, w jakich dawkach podawałeś nawozy i kiedy, dzień rośliny i rodzaj, czy sprawdzasz PH wody i pożywki przy podlewaniu, ogólne warunki w boxie. wszystko ma znaczenie :)

Bo jeśli chodzi o dawki to dopóki zaczęły kwitnąć lałem odpowiednie dawki wszystko co do mililitra dokładnie . A teraz już wszystko na oko . Więc pewnie to nawozy . pH nie sprawdzam ale nigdy nie miałem z tym problemu bo na górze mam dolomit i jest ziemia specjalnej mojej mieszanki z dodatkiem dolomitu z tamtego roku . Warunki idealne teraz to już z 30/40 wilgotności temperatura do max 26.5 stopnia . Bo ogólnie podałem jej nawozy taki jak pk 13/14 . Bud blood . Hessi boost . Top max . Bio bloom . Astavit .melasę . ( Wszystkie te razem w sądzę za sporych dawkach ) Superthrive i ahasi sl na oprysk więc podstawie na tydzień nawozy mam nadzieję że pomoże ;)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Jeszcze w pyte czasu im zostalo
 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
Ło chłopie, toż to dopiero początek zabawy
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ziom, to, że dałeś dolomit to nie znaczy, że mierzenie ph możesz sobie darować, tak samo nie możesz pisać, że jak nigdy nie miałes problemu to za 101 razem tez ich nie bedziesz miał, dolomit odkwasza glebę, a więc jeśli pożywka ma +7.0 ph to dolomit nic tu nie zdziała, wg tego co piszesz, dałeś porządną dawkę nawozu a na zdjeciu tego nie widać, na zdjęciu widać głód, mocny głód, a wiec na moje blok ph poszedł, zobacz na tabelke, jeśli lejesz wode o ph +7.0 to ile pierwiastków sie nie przyswaja

76ACB5AE-F140-49FA-B8FB-87D8CB6F22A3.jpeg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół