nasiona marihuany

co ile odstepu?

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
mam pytanie poniewaz uprawe swoja EM bede mial w foli(w ktorej musze zrobic porzadek ale i tak calej niebede mial jej dla siebie) co ile jedna roslinke sadzic od drugiej jakie byly by najlepsze odstepy ??
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
absolutne minimum to 40cm najlepiej 1m :)
 
D

delete

Guest
mowisz minimum to 40 cm a najlepiej to 1 m :/ ciezko bedzie 6 roslinek bede mial a jak pisalem calej foli niebede mial dla siebie a jakas czesc w zasadzie 1/4
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jak sie wk***isz to wystarczy ok 30 albo nawed 25... ale najlepiej to jak najdalej jak mozesz
 
R

Rider

Guest
Shogo napisał:
jak sie wk***isz to wystarczy ok 30 albo nawed 25... ale najlepiej to jak najdalej jak mozesz
Człowieku 25cm odstep od roslin w foli?!
Conajmniej 1 m zeby dobrze rosły.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
niekoniecznie, po co aż 1m ??
 
R

Rider

Guest
Człowieku widziałes jakie gigany rosna w szklarni?!
1 m poto aby zadna niezabierała sobie swiatłą i zeby dobrze rosła
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
wiedziałem , no i h*j z tego , dużo światła pada od góry , wystarczy 0,6 m
 
D

delete

Guest
nom ja tez tak sadze ze 60 cm mi wystarczy bo to bedzie mniejwiecej wygladalo tak :)
jutro lub w ktorys z tych dni moze jak wroce sobie wczesniej z lekcji skocze na moja folie i lukne jakie ona ma dokladnie wymiary na zewnatrz, w srodku policze co i jak tej swojej 1/4 czesci jest :)
 

Brodzimierz

New member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
2
Buchów
0
Metr to jest absolutne minimum i to jeszcze potrenować je trzeba jeśli chce się naprawdę max wyciągnąć.Ktoś tu pisze 60 cm , terz można pod warynkiem że szklarnia ma jakieś conajmiej 3 m i mały trik trzeba znać do tego .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół