nasiona marihuany

Co ją boli?

Wyszukiwarka Forumowa:

Rolnik_amatorthc

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2021
Postów
67
Buchów
23
Witam od pewnego czasu cos sie dzieje z jedną panna fast cream carmel. To jakiś niedobór czy przenawozona? Podlewam woda odstana z bio grow co 2 podlanie + calmag i rhizotonic ma wykielkowala 16 marca


A tu wszystkie

Mam jescze pytanie czy jak mam odmiany fast tzn ze same zaczną kwitnąć?
Na 4 roslinach zobaczyłem pojawiające sie biale wloski czy to początki kwitnienia

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Niestety ale nie zaczną same kwitnąć musiaz zmienić fp na 12/12. Określenie płci następuje na wegu jeżeli jest dostatecznie długi. Niektóre fasty mogą zacząć kwitnąć ptzy 18/6 ale to jedynie zle świadczy o breederze który sprzedaje nieustabilizowane rzeczy. Jak coś kwitnie przy 18/6 to jest fotoobojetne czyli jest automatem.
 

Rolnik_amatorthc

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2021
Postów
67
Buchów
23
Niestety ale nie zaczną same kwitnąć musiaz zmienić fp na 12/12. Określenie płci następuje na wegu jeżeli jest dostatecznie długi. Niektóre fasty mogą zacząć kwitnąć ptzy 18/6 ale to jedynie zle świadczy o breederze który sprzedaje nieustabilizowane rzeczy. Jak coś kwitnie przy 18/6 to jest fotoobojetne czyli jest automatem.
Właśnie myślałem ze jak zacznę 12/12 to dopiero zaczną kwitnac a tu takoe coś... Mam fast og który tez pokazał pierwsze wloski ale mam tez og kush zwyklego z bulk feminized seds i on tez pokazał a myślałem ze to typowa sezonowa. Noo a co do tej roślinki z 1 foto jesteś wstanie pomóc? Co jej jest?
 

Rolnik_amatorthc

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2021
Postów
67
Buchów
23
Niestety ale nie zaczną same kwitnąć musiaz zmienić fp na 12/12. Określenie płci następuje na wegu jeżeli jest dostatecznie długi. Niektóre fasty mogą zacząć kwitnąć ptzy 18/6 ale to jedynie zle świadczy o breederze który sprzedaje nieustabilizowane rzeczy. Jak coś kwitnie przy 18/6 to jest fotoobojetne czyli jest automatem.
Co do tego kwitnięcia to co prawda tydsien temu dołożyłem kilka żarówek 2.7k może to temu?
 

Rolnik_amatorthc

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2021
Postów
67
Buchów
23
To że roślina pokazuje preflowery to nie znaczy ze kwitnie. Kwitnienie zaczynamy liczyć od momentu uformowania kwiatostanów.
Jak za tydzień przełączę je na 12 12 i wymienię zarowki 6.5k na 2.7k to w fazie flow dużo jeszcze urosną? Jak doniczki maja 5 l? I proszę rzuć okiem na to 1 zdj przeglądałem tabelki niedoborów ale dalej nie mogę wywnioskować nic bo juz od 3 tyg ja lecze :D a efektu 0
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
No pewnie będą pod sufitem. Żarówki zmień dopiero jak zaczną kwitnąć. Na indukcję zostaw zimną barwę.

Nie napisałeś jakiej ziemi użyłeś ani nie napisałeś w jakich ilościach używasz nawozów. A ja wróżbitą nie jestem. Wygląda na głodną.
 

Rolnik_amatorthc

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2021
Postów
67
Buchów
23
Ziemia zwykla uniweraalna 5.5-6,5 ph bio grow leje 4ml na 1l wody rizhotonica 2 ml na litr calmag tez 2ml na litr
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Dojep pan azotu widocznie ten krzak potrzebuje więcej żarcia. Czasem nie ma za mokro? Jakie wysokie są i jaki masz box wysoki? Bo może już czas przełączyc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół