nasiona marihuany

Co jej jest ??? Diagnoza

Wyszukiwarka Forumowa:

rattancane

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2020
Postów
53
Buchów
262
Witam. Roślinka ma 10 dni jest jedną z 9 auto OG KUSH. Pozostałe roślinki rosną dobrze. Wszystkie dostają tyle samo papu.
Wilgotność 70%
Temp 27
Co2 900-1000ppm
Ziemia plagron
LED 300W
Wentylacja 280m3 wyciąg
150m3 na wejściu
Foto 20/4
od samego początku czegoś jej brakowało i nie mogę dojść czego ...?
Podlewane 1 raz rizothonic w 1/3 dawki i Terra Vega 1/3 dawki plus super vit.

Wada genetyczna czy niedobór ?? Od samego początku wykazywała jakiś problem

 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Palisz tytoń?
To może być wirus mozaiki tytoniu.
 

Młodyrolnikpoleca

New member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
2
Buchów
0
Normalnie wyglądają jak na moje oko nie wiem w czym tu widzisz problem a 2 ona ma 10 dni dopiero cierpliwości
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
w ziemi typu light mix ktora nie jest bardzo naladowana nic nie trzeba dawac na conajmniej 3tygodnie , dawało sie po ok paru dniach co ktores podlanie na korzenie jakis rizo lub roots i tyle taka mala roslinka wystarczy to co ma w glebie , nie znam tej ziemi plagrona moze za bardzo naladowana nawozami .... za bardzo cisniecie z tymi pozywkami takie male rosliny
druga sprawa ten keramzyt płukałes ?

[url=https://galeria.haszysz.com/image/DaJBI] [/URL]

tak wyglada przełpukanie takiej małej ilości bez tego po paru dniach ph ci walnie do gory ....
ja zawsze to płucze minimum dwa razy za drugim juz nie jest taki brudny ale troche syfu jeszcze jest , tez z racji bezpieczenstwa jakis larw jajek itp zawsze parze wrzątkiem co by mi sie jakies robaczki nie zaplęgły i jest git
 

rattancane

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2020
Postów
53
Buchów
262
Ona jak tylko wyszła z ziemi zaczęła wykazywać jakieś oznaki hmm przypuszczam niedoborów albo być może wada genetyczna. Cały czas podlewana była woda, czysta wodą o pH 6.2 ec 0.02. pozostałe rośliny ta sama odmiana mają się dobrze
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Już Ci napisałem wcześniej:
To może być wirus mozaiki tytoniu.

Tu masz podobny problem

 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Ona jak tylko wyszła z ziemi zaczęła wykazywać jakieś oznaki hmm przypuszczam niedoborów albo być może wada genetyczna. Cały czas podlewana była woda, czysta wodą o pH 6.2 ec 0.02. pozostałe rośliny ta sama odmiana mają się dobrze
Nie jest to możliwe. Teoretycznie do pierwszej partii liści roślina ma pożywienie z pestki. Później do tego coś w glebie.
Ja bym tu bardziej skupił się na nadmiarze pożywienia, oraz ewentualnie choroby.
 
U

Usunięty 76657

Guest
do wody ro zawsze cal-mag ale wygląda na to że je przelewasz, za duże donice do tych kwiatków, tym ledem też je dopiekasz jak du*ę w Egipcie bez filtra, wodę tylko jak donica wydaje się pusta
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół