nasiona marihuany

Co jest grane ??

Wyszukiwarka Forumowa:
M

malutka

Guest
Mam problem. Moja roslinka ma już 6 dni ale od jakis 2 nie rosnie już w góre :(. Pozostałe rozwijaja się prawidłowo. Nie wiem co jest grane. Tamte są młdsze mają 4 dni i jest git ...
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Musisz zamieścić więcej informacji o warunkach, jakie zapewniasz roślinką. Bez tego nikt nic nie zrobi. Możesz też napisać o pochodzeniu nasion.
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
najlepiej opisz wszystko co wiesz o tyych roślinach dosłownie wszystko
 
B

blancik

Guest
malutka, nieprzejmuj się, jeżeli roślinka dobrze wygląda to jest ok, możesz najwyżej jak masz ją w malutkiej doniczce przesadzić w wiekszą bo korzenie już mogly się dobrze rozrosnąć.
Pozdrawiam
 
M

malutka

Guest
No nasionka mam od jendego z uzytkownikow tego forum. Temperatura w boxie to śr. 28 stopni. Roslinka jest w dosyć duże doniczce i uważam że narazie nie trzeba jej przsadzac. No chyba to wszystko
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
a od kogo konkretnie te pestki?? bo moze tu ktos ci zrobil "malutki" walek
 
L

Lift

Guest
moze roslinka ma zapewnione bardzo dobre oswietlenie i przestala sie wyciagac w gore do swiatla a zacznie sie rozrastac :queen: PzDr
 
M

malutka

Guest
No oświetlenia jak na ten etap rozwiju jest bardzo dobre (tak mi sie wydaje) :) A o wąłku to raczej nie mam mowy :]
 
L

Lift

Guest
malutka napisał:
No oświetlenia jak na ten etap rozwiju jest bardzo dobre (tak mi sie wydaje)
a jakie te oswietlenie jest i na jakiego box'a ?? i ile cm ma roslinka (ta ktora przestala rosnac) ??
 
M

malutka

Guest
No mam boxa narazie małego ale już robie wiekszego (150x98x53) a obecny jest 40x35x25 (wys. szer. głeb.) roślinka rośnie tak po 0,3 sm. dziennie :/ i ma teraz 5 cm :(

[ Dodano: 2006-08-09, 14:29 ]
I w środku zamontowana świetlówka 250 W :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół