nasiona marihuany

Co jeszcze moge zrobic dla zmniejszenia rozmiarow rosliny

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
Witam, moja roslina ma ponad pol metra juz i tylko z 5 pieter, z dwa dolne obcialem bo liscie sie psuly to zrobilem to zeby zaoszczedzic roslinie energi, problem jest chyba w tym ze roslinka stoi na parapecie nie mam hpsa skad kupic i dlatego chyba wyciaga sie tak do slonca, zastosowałem wiec fim, rozgalezila sie ladnie na 2 strony i co teraz te rozgalezienia znowu beda tak sie rozwijac po 50cm heh czy kiedy to sie skonczy bo ta roslina juz troche duza jest jak na trzymanie jej na parapecie w mnieszkaniu bloku
Pozdrawiam
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
ja LSTesuj nagnij na bok...do doniczki wkrec wkret, drutem nagnij rosline...kolejny nastepny odrost jak bwedzie odpowiednio duzy tez naginaj...tych wkretow sobie nawkrecaj do okla donizcki najlpeij...

jak jest taka pogoda walnij gdzies na ogrod jak nie amsz to na pole roslinki...na parapecie nic konkretnego ci nie wyrosnie...nie musisz wkopywac w ziemie rosliny...mozesz w doniczce wyniesc i w trawsku gdzies usadowic
 
G

golota23

Guest
Na free pomysl

ooo wlasnie wymyslilem, mi nie zalezy na obfitych pllonach chcem miec fatysfakcje z tego ze pale wlasnie ziolko, wiec wiem ze pomygsl da malo plonow ale to nic ciekawe czy wogole tak sie da a wiec choidzi mi o to ze z glownej lodygi wyrastaja te nnowe odrosty z ktorych robia sie nowe szczyty tak jak w LST i jesli miprzeszkadza wielkosc dlugosc rosliny ze jest za wysyoka to czy npmoge odciac gorne pietra cale rosliny tak zeby tylko te odrosty co sa nizej rozwijaly sie ? czy roslina nie zwiednie gdy przetne gorna czesc glownej lodygi ? moze glupi pomysl ale zapytac zawsze mozna

[ Dodano: 2006-07-25, 12:15 ]
Mialem zamiar LST robic wlasdnie tylko parapet nie za duzy to liscie z jednej strony beda przycisniete do okna a z 2 strony do firanki he, firanka musi byc zeby nikt nie z czail co to rosnie, na dwor chcialem wyniesc ale za wielkie to nie mam w czym, tak nie poniose pomiedzy blokami
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
golota23 napisał:
wielkosc dlugosc rosliny ze jest za wysyoka to czy npmoge odciac gorne pietra cale rosliny tak zeby tylko te odrosty co sa nizej rozwijaly sie ? czy roslina nie zwiednie gdy przetne gorna czesc glownej lodygi ? moze glupi pomysl ale zapytac zawsze mozna

a do mnie na pw pisales ze juz to zrobiles i jest wszystko git ze rosnie i ze tak juz kiedys robiles i twoj ziomek :pl:
 
G

golota23

Guest
Eolsina

ładnie masz ehe Tobie pisalem o przycieciu tego szczytu tam tlumaczylem ci a teraz chodzi mi o obcieciu calej lodygi gornej z 2 gorne cale pietra ehe
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
no ale po co??? wtedy ona już nie urośnie i będziesz miał bardzo mało tych odrostów tyle co masz plus te co urosną z odgałęzień. Roślina nie uschnie ja tak miałem musiałem szczyt ***ać bo przy przenoszeniu 4 roślin z pola na mniej przypałową miejscówke były dzień bez ziemi. mnie trochu na początku gniło miejsce gdzie ***ałem szczyt (cały szczyt)ale opkleiłem lepcem i zaschło a roślina dalej żyła tylko już nie rosła tylko te odgałęzienia a w ghóre nie:(

[ Dodano: 2006-09-25, 09:15 ]
PS. zastanów się bo jeżeli usuniesz cały głowny szczyt nie będzie już odwrotu moim zdaniem wielkie głupstwo
 
R

rasta

Guest
YYyooPP, po co odświeżasz stary temat
YYyooPP napisał:
zastanów się bo jeżeli usuniesz cały głowny szczyt nie będzie już odwrotu
tego szczytu hyh... calego planta już może nie ma.
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
ech no faktycznie stary temat nie patrzyłem kwiatka pewnie nie ma i ch*j mu w dupsko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół