nasiona marihuany

Co kopie w makumbie z dwutygodniowej roslinki?

Wyszukiwarka Forumowa:

smoke_christ

Well-known member
Buchów
1
hallo

tak czytalem o tej makumbie i czytalem i niektorzy goscie sadzacy regi jak znalezli pana to przeznaczali go na makumbe i "OSTRO NIMI ZAMIATALO"...
a dodam ze czesto gesto te krzaczki to mialy mniej niz miesiac...

to jak to jest ? tehace jest obecne w roslinie od samego poczatku ? to koledzy po prostu lapia efekt placebo??

G

Guest

Guest
a marocanski hasz to jak niby robia , fakt panie tez tam są ale npierdzielają wszystko jak leci nawet zapylone , niezapylone kogo to miela i poszło na hasz wiec cos musi byc w meskich no nie , zawsze cos tam kopnie ale npewno niebedzie takiej jazdy jak po pani MJ :)

smoke_christ

Well-known member
Buchów
1
eech mila - fajny gosc jestes tylko ciezko piszesz...ja wyraznie mowie o NIEDOJRZALYCH roslinach...malo ze niedojrzalych...dopiero jakby zakwitajacych...

oleander

Well-known member
Buchów
0
Kiedys na forum widzialem wykres ktory pokazywal zawartosc thc wraz z faza rozwoju rosliny(czyli ile dni miala) i wydaje mi sie ze makumba z 2 tyg meszczaka nie poklepie. Pozdro

Autoflowering

Well-known member
Buchów
0
Kopać to ich może co najwyżej to co sobie wkręcą.
W takiej roślinie nie ma dużej zawartości thc, a napewno nie takiej która by miała kopać. No chyba że byś wrzucił z 20 męszczaków na litr mleka do takiej makumby.

essey

Well-known member
Buchów
0
w dwutygodniowej roslince to raczej napewno nie ma THC ale jak samiec ma ok 2 miesiecy zaraz po okresleniu płci ciachaj, gotuj i mozesz sie niezle zaskoczyc jak makumba z męskacza moze pokarać :) pozdr.

Policjaxd

Well-known member
Buchów
0
Podlacze sie pod pytanie.A jak to jest ze shermionymi automatami? :D Zastanawiam sie czy wlasnie gotowac go czy wywalic... ma dosc ponad 2 miesiace i siedzi z malymi passionami wiec powoli czas zeby go wyj***c:D

D

delete

Guest
co za roznica czy hermen automat czy manual..:pl:
makumba to makumba ,cos z niczego co jednak cos potrafi :p

Zamerstary

Well-known member
Buchów
0
Ja jednak uważam, że jakaś tam zawartość THC musi być w męskich i to tanwet w tak niedojrzałych, sam kiedyś z takich krzaków robiłem makumbę i klepała niesamowicie. Słyszałem też, że kiedy się spożywa wyroby z thc to organizm człowieka dużo lepiej wchłania substancje aktywne (thc, cbd) To może dlatego te niedorozwinięte jeszcze i męskie krzaki klepią w makumbie :spalony:

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół