nasiona marihuany

co ku**a

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
Rozpłyną się, a z nim cały świat bo to dotknął śruby i się wkręcił.


....sunął na umęczonych nogach w kierunku francuza. Nogi jako tako rozmiękły, można to uczucie porównać do drętwizny. Najchętniej to by poszedł spać.. i we śnie spokojnie umierać.. Co ja tu ku**a robię? Czy to taki koszmarny sens? czy to piekło? Czy ja ku**a nie żyję? Co jest w granę (i nagle mu się przypomniały słowa wuja kowboja z najdzikszych ) " musisz synu wiedzieć, że jak bije kula stajesz otworem do drugiego świata.." i w tym momencie rozległy się strzały po których to widział wuja ostatni raz.. Ale do chu*a wafla?? jestem w świecie niematerialnym? z gnijącymi odnóżami uwalonymi najgorszymi wydaleniami mojego organizmu, a tak, ze eksportowanym syfem z ch*j wie jakiej dziury ..z mozołem posuwał się dalej w stronę francuza, kątem oka z świecącej u czubka stalaktytu czaszka wydała z siebie błysk.. po którym to wylądował głowa w dół.. wbił sobie francuza w czaszkę..
 
Ostatnia edycja:
R

Rider

Guest
kabanos. Wodzirej walca wali was wchuja. Wujaszek widział wszystko, wasze wieczne wyimaginowane wypociny. Wytnę was wszystkich wy wykręceni wrotkarze.
Wartości wasze wzniosłości, wszytko wy***ie. Wierzcie w wujaszka, wam wykażę wiarę, wprawiony w walce, wyciągnie włócznie wbije w was. Wątroby wasze wysuszy, wzbogaci wystawę, wysączy wszystkie wasze walory.
 
R

Rider

Guest
Po dziwnym śnie zaraz po straceniu przytomności od uderzenia w francuza z tytanu..
czuł zimno...
....
......
........
bardzo zimno.

Obudził się w ciemnościach. Czuł się totalnie skrępowany. Czuł tez straszny chłód.
Nie mógł się zupełnie ruszać ruszać jak by zamarzł na kość. Pół wstrząs, i zbliżającą się światłość a tak, że głosy. "-Denat nazywa się Matheos Morgan" (kto ku**a? pomyślał) "-dziś przeprowadzisz na nim swoją pierwszą w życiu sekcje zwłok Fred. Jak się czujesz?" "-trochę to krępujące.. " Niebój żaby wiem jakie to uczucie, jak byłem w twoim wieku tez miałem lęki, bałem się szczególnie krwi. Krew z tego pacjenta została spuszczona w kiblu, była zbyt zanieczyszczona, facet się często kuł, nawet jego organy nie nadawały się na pszeszczep. Dlatego mamy truposza w całości i możesz sobie na nim potrenować swoje pierwsze cięcia, Fred." (ja pie***le niewierze, jestem trupem.. żywym ku**a. nie mogę się ruszać. Obraz miał rozmazany, ale oczy otwarte.. "- spójrz Fred na jego oczy, gdy ciało straciło swą temperaturę, w oczach konserwuje się ostatni stan źerenice przed śmiercią. Trzymamy go do tego w konserwującej lodówie, tak, że nawet teraz bez problemu możemy stwierdzić.. "profesorze, mogę zaczynać?" "a tak oczywiście, sprawy analizy, zwłok omówimy na następnych.." "tak, tak, wiem, mam potrenować?" " tak pokrój go na kawałki, a organy pochowaj w słoje z octem, tylko ich nie uszkodź mają służyć w gimnazjum. A teraz zostawię Cie samego, idę zobaczyć co tam u Clary, ponoć nie może nakłuć wściekłego pacjenta" "Tak panie profesorze"... - no trupku zostaliśmy sami.. ku**a ja cie pie***le, jakiś frajer mnie zaraz pokroi, a ja nie mogę się ruszyć, pomocy!! ku**a zapomniałem , że nie mogę też mówić, ale przecież mówię, ku**a ale dziwnie się czuje. Usłyszał nagle dźwięk znanej z Ostrego Dyżuru piłki elektrycznej.. Krew nieznacznie kapała małymi kropelkami na fartuch Freda. S w panice wyskoczył w górę, wyskoczył z ciała.. 30 minut nie wierzył, że jest duchem, a gdy przestał się nad sobą histeryzować, zobaczył co Fred robi z niego ciałem, i ten jego szyderczy uśmiech, zaczął masakrować ciało tak jak by mu to sprawiało przyjemność "krzyczał ***any ćpunie! zaczynałeś do mnie w podstawówce!! " S widząc to zemdlał..
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Załóżcie sobie nowy temat na pisanie tej rzeki gówna.
Tu rozmawiamy o ćpuńskiej śmierci, złóżcie pokłon przed jej majestatem.
 

KoTy_BxL

Banned
Rejestracja
Lip 22, 2007
Postów
70
Buchów
0
Rz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W du*e WALEC JAK KTOS JEST PADALEC !
 
Ostatnia edycja:
R

Rider

Guest
a ja koooocham swojaaaaa maaaaaameeeee
niechaj nikt nie czuje sie saaaam
Chrystus przyszedl pokoj dac swiaaaaatuuu
i ten pokojzostawia naaaaam
podaj reke swemu braaaaatu

a ja na to wszytso sraaaaam
daj mi bucha swego kwiatu
zamiast bucha w ryj ci daaaam
nie bij mistzru prosze nie
zamknij ryj i wypnij du*e zaraz bede dymał cie


kabanos i ColdMen
Za***iście, chytra śmierć to taka gdzie obcinają ptaka!!!
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
wk***iłem się, bo spróbowałem mięsa wieprzowego, powiem wam, że nawet dobre.
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
nawet, ale teraz mam odruchy wymiotne... zdechne niczym to prosie, które jadłem, całe zalane krwią, powieszone na haku i nic nie mogące zrobic. Do czego to doszło.
 

KoTy_BxL

Banned
Rejestracja
Lip 22, 2007
Postów
70
Buchów
0
Do gówna
I cos wam jeszcze powiem ze ja od dzis w nic nie wierze 420 !
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół