nasiona marihuany

Co kupić na Out 2024 - ceny i wybór nasion (wątek od sezonu 2012)

Wyszukiwarka Forumowa:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
@bigpappa może ktoś się pomylił, mamy nowego pracownika. Chętnie Ci doślemy brakujące pestki tylko podeślij nr zamówienia
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
229
Buchów
252
Odznaki
2
jak mi maila na proton mailu dacie to ok
podesle nr zamowienia hhahhahaha

dobra nie ma sprawy tylko jak pisałem dajcie na tace co by mi 1/1 wyszło
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
229
Buchów
252
Odznaki
2
na protonie wiecie czemu sie zaklada się konta ?
bierz i zapomnij
lecz mnie to nie boli , choc naumiałem się czegoś aby otwierac opakowania i liczyć

ps: nie piszcie do mnie co do grzesiowych nasion , pomnoże je i jak bedę miał rok na forum wam dam
no bo hk x cos tam to mam torebkę ale osa nie moge zrobić xd

1. Open Seed może przeprowadzić użytkownik o stażu minimum 1 rok i aktywności w postaci 100 postów lub ukończonej fotorelacji.









/////////////////////////////////////////////////


zapomniałem

bluebeery od kogo brać ?
sezon i najlepiej NIE fiolet nho ale na pheno nie ma sie wpływu
chodzi by miało najwięcej genów highlander thai nie afghani nie mówiac o purple thai
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Gru 17, 2013
Postów
23
Buchów
5
na protonie wiecie czemu sie zaklada się konta ?
bierz i zapomnij
lecz mnie to nie boli , choc naumiałem się czegoś aby otwierac opakowania i liczyć

ps: nie piszcie do mnie co do grzesiowych nasion , pomnoże je i jak bedę miał rok na forum wam dam
no bo hk x cos tam to mam torebkę ale osa nie moge zrobić xd

1. Open Seed może przeprowadzić użytkownik o stażu minimum 1 rok i aktywności w postaci 100 postów lub ukończonej fotorelacji.









/////////////////////////////////////////////////


zapomniałem

bluebeery od kogo brać ?
sezon i najlepiej NIE fiolet nho ale na pheno nie ma sie wpływu
chodzi by miało najwięcej genów highlander thai nie afghani nie mówiac o purple thai
Może przypadkiem to hindu kush x purple maroc? Prze ch*j kozak plant
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Ja w pierwszej kolejności kiełkuję pestki OSowe. Fasty na powierzchni i wleciały do weg boxa. Automaty od PP właśnie wrzucone do wody. Za równy tydzień kolejne moczenie pestek. W tym roku wszystko na raty robię :p

Pozdro i udanego sezonu wszystkim !!
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,292
Buchów
4,022
Na raty wysiew dobra sprawa, zawsze można cos dosiac jak sa jakies straty. Tak patrze na pogode to szału z temperatura w moim rejonie nie będzie w maju...
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
bardzo dobre podejscie czasami jak sie przegnie pałe z iloscia to na raz pozniej obrobic sie na spocie moze byc nie lada wyzwaniem :)
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
no moze nie w jednym miejscu ale wywlec wieksza ilosc na raz to troche moze zejsc :) chyba ze ktos wali prosto na spocie pechy to pół biedy ale pod vegowane to juz troche zachodu sie robi
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,016
Jeśli jeszcze w zestawie z wkładaniem w ziemię dochodzi do tego noszenie ziemi, to jest masakra :D Ja kiedyś nie wziąłem wody ze sobą do picia, zeszło mi z przesadzeniem i noszeniem 3,5 h. Jak wyszedłem z tej nory, to wypiłem od razu 2l wody
 

dirtyjobs

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
105
Buchów
1
Witam wszystkich które z tych 3 odmian polecicie pod wzgledem mocy w sensie totalne u***anie od Ggs automatic Orange x diesel kush,automatic Purple lemon x diesle kush ,automatic glue x diesel kush, i może jakaś sezonowke polecicie widzę ze
Te biogenetic zachwalacie niewiem
Na co się zdecydować czy to s6,passiona czy może jakis mocny indyjski nokaut co polecicie pod takie u***anie żeby się zespolić z sofącoś co napewno sobie poradzi w naszym klimacie i mniej wrażliwe na pleche . Pozdro
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,016
Buchów
4,836
Odznaki
9
Witam wszystkich które z tych 3 odmian polecicie pod wzgledem mocy w sensie totalne u***anie od Ggs automatic Orange x diesel kush,automatic Purple lemon x diesle kush ,automatic glue x diesel kush, i może jakaś sezonowke polecicie widzę ze
Te biogenetic zachwalacie niewiem
Na co się zdecydować czy to s6,passiona czy może jakis mocny indyjski nokaut co polecicie pod takie u***anie żeby się zespolić z sofącoś co napewno sobie poradzi w naszym klimacie i mniej wrażliwe na pleche . Pozdro
Ja w tym roku wziąłem to :



Zamówiłem jeszcze S6, które dziś trafiło w moje rączki ?

pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół