nasiona marihuany

Co kupić na Out 2024 - ceny i wybór nasion (wątek od sezonu 2012)

Wyszukiwarka Forumowa:

zbyszard

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2019
Postów
87
Buchów
259
Ja to w tym roku opieram grow głównie o rodzimych breederow. W zeszłym roku miałem coś od deutera i jestem zadowolony więc w tym roku 100 amnezji w auto, shaman Passion 10 to narazie pierwszy zakup będzie tego więcej napewno od deutera bo ciekawą ma ofertę chlopina a i ziarno zacne 😛 Jak co roku coś od gnoma ale tylko auto, z sezonów to p.maroc i S6 green poison. W ubiegłych sezonach to nie zawodziło więc wybór dziś jest oczywisty. Jak grzechu coś będzie miał napewno coś przyatakuje a i od eko coś przygarnę nie koniecznie "za frajer" 😁 bo też ziarno z OS Bardzo miło zaskoczyło jedne z dzielniejszych na spotach w sumie 🙂 Planów na ten rok kilka, mam z kim działać ale założenie jedno rozpie****ic system w tym roku 😎 fotorelacji nie obiecuję bo to później wychodzi UJ z tego, niemam czasu robota druga robota i tak to jest ale fotami się można podzielić. Oby nam się w tym roku!
 

lsdhehe

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
46
Buchów
19
Ja to w tym roku opieram grow głównie o rodzimych breederow. W zeszłym roku miałem coś od deutera i jestem zadowolony więc w tym roku 100 amnezji w auto, shaman Passion 10 to narazie pierwszy zakup będzie tego więcej napewno od deutera bo ciekawą ma ofertę chlopina a i ziarno zacne 😛 Jak co roku coś od gnoma ale tylko auto, z sezonów to p.maroc i S6 green poison. W ubiegłych sezonach to nie zawodziło więc wybór dziś jest oczywisty. Jak grzechu coś będzie miał napewno coś przyatakuje a i od eko coś przygarnę nie koniecznie "za frajer" 😁 bo też ziarno z OS Bardzo miło zaskoczyło jedne z dzielniejszych na spotach w sumie 🙂 Planów na ten rok kilka, mam z kim działać ale założenie jedno roz*******ic system w tym roku 😎 fotorelacji nie obiecuję bo to później wychodzi UJ z tego, niemam czasu robota druga robota i tak to jest ale fotami się można podzielić. Oby nam się w tym roku!
Spot ile hektarów? :)
 

Robertpurple

Active member
Rejestracja
Sie 6, 2022
Postów
33
Buchów
8
Ja to w tym roku opieram grow głównie o rodzimych breederow. W zeszłym roku miałem coś od deutera i jestem zadowolony więc w tym roku 100 amnezji w auto, shaman Passion 10 to narazie pierwszy zakup będzie tego więcej napewno od deutera bo ciekawą ma ofertę chlopina a i ziarno zacne 😛 Jak co roku coś od gnoma ale tylko auto, z sezonów to p.maroc i S6 green poison. W ubiegłych sezonach to nie zawodziło więc wybór dziś jest oczywisty. Jak grzechu coś będzie miał napewno coś przyatakuje a i od eko coś przygarnę nie koniecznie "za frajer" 😁 bo też ziarno z OS Bardzo miło zaskoczyło jedne z dzielniejszych na spotach w sumie 🙂 Planów na ten rok kilka, mam z kim działać ale założenie jedno roz*******ic system w tym roku 😎 fotorelacji nie obiecuję bo to później wychodzi UJ z tego, niemam czasu robota druga robota i tak to jest ale fotami się można podzielić. Oby nam się w tym roku!
Te Amnezję Auto od Deutera duże Ci porosły ? Jest możliwość gdzieś je kupić ?
 

zbyszard

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2019
Postów
87
Buchów
259
Spot ile hektarów? :)
Może nie hektarów 😉 nie lubię się chwalić ale parę miejscówek będzie.
Te Amnezję Auto od Deutera duże Ci porosły ? Jest możliwość gdzieś je kupić ?
Na amnezję się nie załapałem bo zamulilem ale po fotorelacjach widać że jeden z lepszych wyborów co można kupić na out-a fakt kosztuje w pytę no ale wszystko ma swoją cenę a w tym wypadku uważam że jest adekwatna do jakości. A od deutera miałem krzyże z Libanem sezony i sprawdziło się także nie wątpię w jego umiejętności i po części sezon na jego genach. Tobie również polecam, wpisz w google deuter nasiona i będziesz miał,albo PW do niego pisz, powodzenia 🙂

Jeszcze literówkę ***..łem jaki shaman Passion😂 OMG Liban shaman miałem na myśli Pardon 😁
 
Ostatnia edycja:

lsdhehe

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
46
Buchów
19
Może nie hektarów 😉 nie lubię się chwalić ale parę miejscówek będzie.

Na amnezję się nie załapałem bo zamulilem ale po fotorelacjach widać że jeden z lepszych wyborów co można kupić na out-a fakt kosztuje w pytę no ale wszystko ma swoją cenę a w tym wypadku uważam że jest adekwatna do jakości. A od deutera miałem krzyże z Libanem sezony i sprawdziło się także nie wątpię w jego umiejętności i po części sezon na jego genach. Tobie również polecam, wpisz w google deuter nasiona i będziesz miał,albo PW do niego pisz, powodzenia 🙂

Jeszcze literówkę ***..łem jaki shaman Passion😂 OMG Liban shaman miałem na myśli Pardon 😁
Będzie jakaś fotorelacja? Mam nadzieję że spoty łatwym dostępem do wody bo przy tej ilości to byś się zajechał wodę nosić.
 
U

Usunięty 82915

Guest
Przecież pisał, ze nie lubi się chwalić.
Fotorelacji to jest mały ułamek w porównaniu do tego co tak na serio rośnie pokitrane po bagnach, lasach i nieużytkach ale mało kto ma czas, chęci i zaufanie do forum by się brandzlowac z krzakami, a już na bank nie komercyjni gracze.
Jak chcesz popatrzeć jak się robi outdoor na pełnej to oczekuj relek od Rizzo i ekoludka :)
 

lsdhehe

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
46
Buchów
19
Przecież pisał, ze nie lubi się chwalić.
Fotorelacji to jest mały ułamek w porównaniu do tego co tak na serio rośnie pokitrane po bagnach, lasach i nieużytkach ale mało kto ma czas, chęci i zaufanie do forum by się brandzlowac z krzakami, a już na bank nie komercyjni gracze.
Jak chcesz popatrzeć jak się robi outdoor na pełnej to oczekuj relek od Rizzo i ekoludka :)
W tamtym roku miałem 50 na jednym spocie ale Ukraińscy zbieracze ślimaków wy***ali,,, !0 lat nikt tam nie łaził a Ci przyjechali i ku**a za***ali żeby chociaż poczekali aż dojrzeją to na wegu w czerwcu wy***ali aż mnie serce boli jak o tym pomyślę
 

Robertpurple

Active member
Rejestracja
Sie 6, 2022
Postów
33
Buchów
8
Co możecie polecić przez pryzmat swojego doświadczenia jeśli chodzi o automaty z tanie sianie ?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Czy mógłbyś coś napisać o tej odmianie?.
moc,etc.
1,5 kg dała kolo początku listopada , a moc z wszystkiego co kolega miał a było sporo była najmocniejsza i najbardziej zbita , robie z sezona fasta i serio ma predkość na flo mistrzowską, zobaczymy jak zareaguje w faście,
 
Ostatnia edycja:

YouLord

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
151
Buchów
162
Odznaki
2
ku**a lipa bo nie poczytaem opini na forum, a zakupy juz zrobilem u nich wlasnie od Tanie Sianie, bo tanio na sezon out glownie Fasty + gratis 3 kule auto i co serio taka lipa moze byc z nimi mia ktos tego i tamtego??
Amnesia Haze - Fast

Gorilla Cookies - Auto/Fast Buds
 
Ostatnia edycja:

kajman6666

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2021
Postów
120
Buchów
58
Odznaki
1
Tanie sianie nie ma zbyt dobrej opinii, a jak chciałeś tanie pechy to u Gnoma masz pestki po 7 zł jak jest promocja to i za 5zł je kupisz.
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
****a lipa bo nie poczytaem opini na forum, a zakupy juz zrobilem u nich wlasnie od Tanie Sianie, bo tanio na sezon out glownie Fasty + gratis 3 kule auto i co serio taka lipa moze byc z nimi mia ktos tego i tamtego??
Amnesia Haze - Fast

Gorilla Cookies - Auto/Fast Buds
Jezeli pestki są oryginalnie pakowane to powinny być ok
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół