nasiona marihuany

co kupic na stres po toppingu ,fim ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A czy opryski jakimiś innymi preparatami też należy wykonywać po włączeniu się lamp?, np, preparaty firmy biobizz????

Analogicznie - tak. Jak ma się wchłonąć i działać w jakiś sposób i na miarę możliwości a nie na pół gwizdka to tak. Ten (niestety dość popularny) mit o pryskaniu wieczorem powstał ze strachu przed wypalaniem dziurek w liściach przez kropelki wody skupiających światło jak soczewka. Tylko pryskanie wieczorem nie jest tak efektywne. Można dodać do roztworu kropelkę płynu do naczyń żeby nie było napięcia powierzchniowego wtedy się kropelki nie robią.

Ja wolę podnieść lampę wysoko, wtedy też nic złego się nie dzieje.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Analogicznie - tak. Jak ma się wchłonąć i działać w jakiś sposób i na miarę możliwości a nie na pół gwizdka to tak. Ten (niestety dość popularny) mit o pryskaniu wieczorem powstał ze strachu przed wypalaniem dziurek w liściach przez kropelki wody skupiających światło jak soczewka. Tylko pryskanie wieczorem nie jest tak efektywne. Można dodać do roztworu kropelkę płynu do naczyń żeby nie było napięcia powierzchniowego wtedy się kropelki nie robią.

Ja wolę podnieść lampę wysoko, wtedy też nic złego się nie dzieje.

Zgodze sie co do opryskow z preparatem, ale zraszanie sama woda ns noc to dla mnie podstawa, oczywoscie na wegu. Rosliny bardzo to lubia i dobrze reaguja - tym bardziej bez nawilzacza w boksie. Czyli: opryski ze stymulantami w ciagu dnia, opryski woda glownie w nocy
 

loczek nl

Active member
Rejestracja
Lip 31, 2017
Postów
28
Buchów
0
smieszek 420 i sputter green przyszedł juz mi ten biotabs i dzisiaj z rana spryskałem je pozadnie tym i powiem wam ze jak wrociłem z roboty to az mi sie japa ucieszyła haha Naprawde dziala nie !
dzieki za porade ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół