nasiona marihuany

co leprze do szklarni WW czy AK48

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jazzmad

Guest
Siema

Mam taki dylemat, zastanawiam sie co lepiej zasadzic w szklarni, pomidorki WW czy Ak ?
No i ktora z tych odmian jest mocniejsza ?
 
C

Canabis_16

Guest
Ja bym siał Ak bo ww jest jóż przereklamowana...
 
J

Jazzmad

Guest
No tak ...

chcial bym zeby nie wyrosla mi za wielka slyszalem ze w foli rosliny rosna olbrzymie wiec ktora potecjalnie moze byc miejsza ?
 
R

Rider

Guest
peace napisał:
Cytat:
Ja bym siał Ak bo ww jest jóż przereklamowana..

dokladnie

Za rok AK bedzie przereklamowana , bo w tym roku ja duzo osób bieze na outa ;]
 
R

Rider

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
jak ak47 sie przereklamóje to zaczna brac ak48
LOL , a myslisz ze pomiedzy tym jest duza różnica? Ak48 -> Przypomina w mniejszym lub większym stopniu ak47 z którym niewiadomo ile ma wspólnego [ F2 ? F3 Fx selekcja z fx ? hybryda z czymś?]
W wypadku gdy jest to F2 : Niejednolita : moc, ilość żywicy, zapach, rozkrzewiane i czas dojrzewania. Przynajmniej kilka fenotypow.Porównanie cena ak47 do ak 48 jednak bym sie skusił na ak 48 a juz szczególnie na outa
 
G

Green

Guest
peace napisał/a:
Cytat:
Ja bym siał Ak bo ww jest jóż przereklamowana..

dokladnie


Za rok AK bedzie przereklamowana , bo w tym roku ja duzo osób bieze na outa ;]

chyba zle mnie zrozumiales mi chodzi o ogolny mit WW ze jaka to niby super odmiana itp. fakt w niektorych przypadkach sie zgadza
lecz napewno nie ta od nirvany a o tej glownie jest tu mowa dalego jezeli mam porownac i wybrac poemidzy ak 48 a WW z nirvany to ak wypada o niebo lepiej
 
R

Rider

Guest
Ciekawe co to dokładnie jest ww z nirvany i jak sie ma do ww innych breederów czy orginalnej black widow.
 
H

haszyszekk

Guest
Miałem okazje palić WW z nie Nirvańskich plantów ;) jak moje dojdą to porównam jakość alenia, ale jak na razie to chyba sie zapowiada na remis...
WW z Nirvany to po prostu WW ani lepsza ani gorsza (nie w stopniu zauważalnym dla potencjalnego konsumenta) od innych.
Po mocy liści moge powiedziec że mają niesamowitego kopa a po wygladzie roślinek ze są w nich jakies niedoskonałości genetyczne (liście - bliźniaki syjamskie, dziwne odrosty, kształty, niedorozwoje małe), ale nie wydaje mi się żeby wpływały one znacząco na ilość czy jakość towaru...
Co do tego że WW powoli traci palmę pierwszeństwa to musz esie nie zgodzić... Może wśród jakichś koneserów czy znawców cannabis tak sie dzieje, ale w polsce jest ich bardzo mało i można sprzedać spokojnie siejke jako oryginalną WW...
Potem ludzie pala rzekomą WW i mowią "a nic specjalnego... idziemy szukac dalej"...
Juz miałem doczynienia z takimi... potem jak spróbowali oryginalnej WW to już nie szukali niczego innego. Co do pytania to ja tez postawiłbym na Ak... (nie umiejszając wspanialej WW :)) pzdr
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Często paliłem WW nie mogę powiedziec złego słowa o niej bo za każdym razem porządnie kopała, na WW nigdy się nie zawiodłem.. no raz :) ale tylko dlatego, że nie była moja a znajomy przyniósł coś co miało być WW .. kopało ale to na pewno nie była WW.

Ja tam bym brał Ak48 bo chciałem ją w tym roku mieć pod strzechą ale nie udało się ;-/

Co do przereklamowania.. to faktycznie jest sławna może nawet zbyt, dlatego następny indoor będę miał same wymyślne odmiany.. bardzo chciałem Califarnia Orange Bud - BlueBerry - i może jakiegoś ICE myślałem jeszcze o MAZAR ale nie wiem czy zapach nie będzie zbyt intensywny nawet jak założe filtr węglowy.

OffTop - fak pały wlazły do mojej klatki uhahaha ale adrenalinka skoczyła normalnie to bym pewnie gonił po domu z donicami i kitrał gdzie popadnie hehe dopiero po chwili doszło do mnie, że nie mam plant w domu uffff...taki odruch :D :pl:
 
J

Jazzmad

Guest
hmmm...

wstawie zatem do szklarki kilka ww i kilka ak
narobiliscie mi smaka na obie a nie potrafie wybierac ;)
 
C

Canabis_16

Guest
Ak.... Sama nazwa jest bardzo ciekawa. Ak to skrut broni jakiegoś :farao: kałasznikowa, ktury po sztrzale w kolano urywa noge. Nigdy go nie paliłem chodz sam nie wiem bo dilerzy sami nie wiedzą co mają, Ale mam nadzieje, że tak samo jak Kałasznikow po buchu urywa głowe.

[ Dodano: 2006-06-03, 17:41 ]
A propo... Skoro weszliśmy na temat które odmiany są modne to mi się wydaje, że coroz więcej ludzi sieje Hybrydy np z femaleseeds, albo czyste sativy, takie które mają szanse dojść na aut...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół