nasiona marihuany

Co mi grozi.

Wyszukiwarka Forumowa:

listek32

Active member
Rejestracja
Cze 7, 2022
Postów
28
Buchów
1
Witam czytelników pytanie brzmi trochę głupio ale nie orientuję się w tego typu sprawach.
Co mi grozi jeżeli sprzedam komuś np 100g złapią go on powie od kogo kupił zrobią mi przeszukanie ale nic nie znajdą (osoba nigdy nie karana czyste konto)
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
407
Buchów
993
Odznaki
8
Pachnie mi to dyszką na dzień dobry..

A tak na powaznie na jakiej podstawie sąd ma cię skazać? Na podstawie pomówienia jednej osoby? Nic nie znaleźli wiec luz , karany nie byłeś wiec spoko. Idź w zaparte ze ktoś cię oczernia o tyle.. z drugiej strony 100g to nie kilogram heh

Miejsce chyba nie do końca odpowiednie dla tego tematu? Bo z uprawa nie ma nic wspólnego 😅.


I jeszcze jedno pytanie
Ludzie co się z wami dzieje ze takie „leki” ostatnio tutaj są ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Ciężkie czasy, ludzie wpadają na pomysły jak dorobić/nie wydawać tyle i w efekcie wpadają na te pomysły osoby, które nie powinny się za to zabierać :D
 

Misionek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2010
Postów
63
Buchów
54
Musiałyby być dowody żeby się cokolwiek ruszyło, nagrane rozmowy może screeny, domyślam się że dopiero wtedy byś był na celowniku i szukali by sposobu żeby złapać przy następnej okazji na gorącym uczynku.
Poza tym tak jak wyżej, skoro zadajesz takie pytania nie bierz się za to
Jak szukasz oszczędności to zasadź na własny użytek, nie będziesz musiał kupować
 

Zapominam

Member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
13
Buchów
5
Jeśli do zeznania będą mieli nagrania lub zapisy z rozmów na msn sms itp to dadzą wiarę zaznianią świadka bez dowodów znalezionych w Twoim domu. Czasami sam: "siema, co tam? spotkamy się" to dużo...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół